Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Faktycznie "całkiem sporo" zieleni. :))))) Osiedle Europejskie, Felin, blok przy bloku https: //d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/f4/61/557eb7076df01_p.jpg?1434367844
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przecież te wszystkie brednie i negatywne komentarze piszą zielone oszołomy z Czechowa próbujące za wszelką cenę zachować status quo Górek czyli syf kiła i mogiła". Syf kiłe i mogiłe to masz chyba w domu chamie i oszołomie. Ile płacą za sterczenie na forum i pisanie limeryków o swojej miłości do betonu? Ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tych zdjęciach co ktoś wrzucił to jakiś disco club dla bezdomnych? jezu jaki wstyd żeby takie coś się działo w centrum 400-tysięcznego miasta dawać te bloki jak najszybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już zaczynają spamować cwaniaki od dewelopera? Wystarczy popatrzeć na wynik sondy w DW - 66% przeciwko zabudowie. Dodajmy do tego 1700 podpisów realnych osób wskazanych z imienia i nazwiska (nie komentarzy w internecie) oraz zgodną opinie obydwu rad dzielnic, które są organami społecznymi wybieranymi przez wszystkich mieszkańców. I sprawa jest jasna - jakie jest poparcie zachowania zieleni a jakie poparcie dla betonowania górek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tych 1700 podpisów to kilkaset pochodzi z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Londynu i innych miasta, które najbliżej Lublina nie leżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej będzie za zabudową jak już pojawią się konkretne plany, wizualizacje itp teraz trochę za wcześnie na przesądzanie o opiniach, jedno nie podlega dyskusji 99% mieszkańców ma dość tego syfu jaki tam jest i chciałoby zagospodarowania tego terenu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  TBV na Felinie - nie wiem jak inni ale ja tu zieleni widzę całkiem sporo. I gdzie tu rzekomo "blok na bloku"?
  fajne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie łżyj gnido! 85% podpisów jest z Lublina. # Miejscowość Podpisy 1. [Polska] Lublin 1 155 85.11 % 2. [Polska] Warszawa 27 1.99 % 3. [Polska] Świdnik 12 0.88 % 4. [Polska] Kraków 10 0.74 % Inne miejsca 153 11.275 % www.petycjeonline.com/stats.php?id=138187
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
OTO JAK TERAZ WYGLĄDAJĄ GÓRKI CZECHOWSKIE:         :)  :)  :)  :)  :)
 
  o ja p.......... co to ma być? zaorać w p.......... to ja już wolę bloki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie się bawią tam na Czechowie.Cwaniaki pewnie za wywóz śmieci nawet nie płacą bo wszystko za darmo wywożą na górki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego nie wysilaj się. :) Ta wesz pisze w interesie dewelopera i tego czegoś nie da się przekonać. Będzie dyskusja publiczna to zobaczymy jakie to to ma argumenty i ile odwagi cywilnej. W realu nie da rady pisać za kilkanaście osób i pierdolić o śmieciach bo się go wyśmieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o czym niby gadać ze śmieciarzami z czechowa hm? przecież to oni tak zapuścili poligon nikt inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wstrząśnięty po obejrzeniu zdjęć, tak nie może być. Panie prezydencie musi pan coś zrobić z Górkami i to jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60% zadbanego zielonego kawałka i 40% pod nieruchomości czy 100% obecnego śmietnika? Hmmm niech pomyślę...tu nie ma bad czym myśleć. TAK DLA ZMIANY! TAK DLA BUDOWY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem podobnego zdania, lepsze 60 hektarów zadbanej zieleni i 40 hektarów bloków i domków niż to co jest teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale syffffff!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to tylko tu zostawię. Może ktoś pokazać śmieci na tych zdjeciach? Albo zaniedbany obszar? Tak to naprawdę wygląda. Nie wypowiadam się na temat sensowności zabudowy w tym miejscu, ale kto twierdzi, że górki są zaśmiecone ten po prostu kłamie i manipuluje      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Czechowie i jestem ZA uporządkowaniem górek. To co się tam obecnie dzieje nie powinno mieć sytuacji. Czekam na rozwój spraw i oby tbv zrobiło porządek z tym miejscem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto popatrzeć na to. Z tych górek to by tam nic nie zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto popatrzeć na to. Z tych górek to by tam nic nie zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...