Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja cie tiaki domiek. I juś. Gdzie i z kim mam się spotakć w tej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co bedzie jak przyjdzie wilk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cio, psied wijkami nie pinkam. Jepiej ś nimi tancie, niś "Tańczący z wilkami". Indianie nic nie zyskali i RP nic nie zyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę miał taki domek, który nocą oświetlą lustra z kosmosu. Prądzik będzie za darmo. W piwnicach będą wspaniałe magazyny na żywność, wódeczkę, piweńko i inne napoje. Będąc na poddaszu nie będę musiał schodzić na dół po conieco. Jeden przycisk i za chwilę wybrany przeze mnie dla gości gatunek znajdzie się gdzie zechcę w moim domu. Mój domek przetrzyma każde trzęsienie ziemi i każdą powódź, a nawet każdą trombkę powietrzną. To będzie domek jak ta lala. Korytarze powietrzne już wykupiłem. Będę miał dwuosobowy pojazd startujący pionowo (taki za 3,700 000 USD) produkcji izraelskiej. A jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A M2 TO ILE KOSZTUJE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholerni narkomani cpajom marichlane dorzylnie i domy chcom z niej budowadz o ministrze ziobro ratuj narud polski pszed zgniliznom moralno-etnicznom!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K***a mać co za degeneraci wypisują te komentarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie wolę konopie niż słomę, ale o gustach się nie dyskutuje,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...