Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dopalacze szybko nie wrócą. Sklepy zamknięte nawet na kilka tygodni

Utworzony przez Pan Zdzich, 4 października 2010 r. o 21:15 Powrót do artykułu
A moja stara przeczytała na pewnym forum internetowym, że za tym interesem stoją MUMINKI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie sie wydaje że prawdziwe lobby narkotykowe , i ze te dopalacze podbierały im tylko klientele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.ultrasonline.com/ref/turtles1/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mario napisał:
A mnie sie wydaje że prawdziwe lobby narkotykowe , i ze te dopalacze podbierały im tylko klientele.
W wakacje nad morzem było tyle straganów z dopalaczami, że nie sądzę żeby zwykły człowiek bez pleców nie mógł sobie otworzyć straganu z art. kolekcjonerskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedawkował ktoś niech się leczy za swoją kase , dla Piotrusia ludzie robią wszystko zeby zebrać pieniądze na operację bo panstwo niema ,ale dla ćpaczy na leczenie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dzies takie panstwo policyjne,nic nikomu do tego co ja pale czy zazywam.nie kradne,nikogo nie napadam nigdy nie bylem karany.najpierw obroncy krzyza,teraz dopalacze,a moze tak wziac sie za gospodarke i przygotowywac ustawy propubliczne, a nie mydlic nam oczy sztucznymi aferami.ogarnijcie sie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...