Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
imka napisał:
I o czym to świadczy? Że wszędzie mógł pracować, delikatnie mówiąc, nieuczciwie. Nie uwierzę, że dopiero teraz, jako doradca prezydenta, zaczął brać łapówki.
realizując 120 dużych inwestycji można się nieźle nachapać (co na to Urząd Skarbowy ? )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NO NACHAPAŁ SIĘ DAŃKO NACHAPAŁ.DOM W KRASNYMSTWIE,MIESZKANIE NA LSM I MIESZKANIE W GDAŃSKU.O TYM WIEM NAPEWNO.SKĄD WIEM?ZNAM BAAAARDZO DOBRZE PIOTRA D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co ci chodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to POkazał jak się "kręci" lody. POpaprańcy to mają we krwi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEPESZ napisał:
A NO NACHAPAŁ SIĘ DAŃKO NACHAPAŁ.DOM W KRASNYMSTWIE,MIESZKANIE NA LSM I MIESZKANIE W GDAŃSKU.O TYM WIEM NAPEWNO.SKĄD WIEM?ZNAM BAAAARDZO DOBRZE PIOTRA D.
chyba jednak nie za dobrze skoro mylisz LSM z Czubami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nooonn napisał:
chyba jednak nie za dobrze skoro mylisz LSM z Czubami.
FAKT MOŻE TO I CZUBY.DOKŁADNIE ULICA RADOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tedy napisał:
największe CUDA POwców- Beacia Sawicka kochliwa,dr.doc,prof garlicki za krówkę naprawi serducho , zbycho rycho miro itp da Ci szczęście w hazardzie .Doradca Wasilewskiego z Lublina zrobi Wenecje z Lublina .Smakosz małpek i producent winka marki wino, nijaki palikot rozrzuci kasę po Biłgoraju i da się napić małpki za darmo na starówce lubelskiej .Niejaki Wolski vel Jaruzel z Urbanem robią za największe jałtorytety wyborców PO. Oto największe cuda tuskowego motłochu.Polacy się obudzą aż zostaną w samych gatkch.
Na 100% twój mózg jest zlasowany doszczętnie i jest to choroba nieuleczalna!!! Wiedz kretynie, że nawet w najlepszej rodzinie może trafić się złodziej lub bandyta. Przekonał się o tym niedawny minister w rządzie PiS, którego własny syn zabił a ciało poćwiartował. Czy to oznacza, że wszystkie dzieci członków PiS to zboczeńcy i mordercy??? Sam sobie gamoniu odpowiedz na to pytanie, a jak twój zlasowany mózg nie pozwala ci na to, to zapytaj kogoś mądrego. I jeszcze jedna rada. Nie martw się o Polaków bo rządzi nimi bardzo porządna, wybrana demokratycznie grupa osób, które znają swoją robotę. Ja na twoim miejscu zamartwiałbym się stanem umysłu twojego "wodzunia", który w zastraszającym tempie sprowadza PiS na manowce. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM PLATFORMERSKĄ CHOŁOTĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tedy napisał:
największe CUDA POwców- Beacia Sawicka kochliwa,dr.doc,prof garlicki za krówkę naprawi serducho , zbycho rycho miro itp da Ci szczęście w hazardzie .Doradca Wasilewskiego z Lublina zrobi Wenecje z Lublina .Smakosz małpek i producent winka marki wino, nijaki palikot rozrzuci kasę po Biłgoraju i da się napić małpki za darmo na starówce lubelskiej .Niejaki Wolski vel Jaruzel z Urbanem robią za największe jałtorytety wyborców PO. Oto największe cuda tuskowego motłochu.Polacy się obudzą aż zostaną w samych gatkch.
Najbardziej podobała mi się w Pańskim wpisie fraza określająca osoby o odmiennej preferencji politycznej "motłochem". Dwa razy przeczytałem i za każdym razem ze spokojem mogłem skonstatować, ze akurat Pan nie ma najmniejszych podstaw do używania pejoratywnych epitetów w odniesieniu do osób związanych z PO. Treść, sposób wyrażania się i gramatyka (pomijam drobnostki) znamionuje osobnika prostego bez żadnych intelektualnych inklinacji, a wiec.....no cóż, nie należy rzucać kamieniami w szklanym domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEPESZ napisał:
A NO NACHAPAŁ SIĘ DAŃKO NACHAPAŁ.DOM W KRASNYMSTWIE,MIESZKANIE NA LSM I MIESZKANIE W GDAŃSKU.O TYM WIEM NAPEWNO.SKĄD WIEM?ZNAM BAAAARDZO DOBRZE PIOTRA D.
Dańko dostał mieszkanie w Gdańsku od Adamowicza(prezydent miasta)i to też oszustwo za co on dostał mieszkanie z TBS.O wszystkich jego oszustwach to wie kierowca z Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska bo go woził, zresztą kierowcy też załatwił mieszkanie z TBSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mu nie zrobią, stwierdzą pomroczność jasną i będzie po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale te leszcze biorą heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...