Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorosłe uczennice zamknięte w internacie

Utworzony przez XXX, 4 września 2013 r. o 06:47 Powrót do artykułu
Jestem ogromnie zdziwona, że ktokolwiek chce tam mieszkać. Jak można traktować dorosłe kobiety jak niewolników? Ta kobieta kojarzy mi się z ostatnią aferą z nauczycielką, która zamordowała w czasach PRL-u pasierba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ogromnie zdziwona, że ktokolwiek chce tam mieszkać. Jak można traktować dorosłe kobiety jak niewolników? Ta kobieta kojarzy mi się z ostatnią aferą z nauczycielką, która zamordowała w czasach PRL-u pasierba.
Tak dłużej nie może być !!!!  tusk musi odejść !!! Więcej wolności dla dorosłych już przecież kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenzor? Pati nie napisała nic obraźliwego - same fakty.
Stancji pod dostatkiem, ale jest to studium państwowe, mieszkają tam pełnoletnie osoby i wypadałoby być człowiekiem i skoro tam mieszkają dać każdej klucz jak chce wrócić później. Skoro płacą, to są lokatorami i powinny mieć taką możliwość. A to, że płacą mniej, to nie ich wina, takie są odgórne ustalenia i nie ma znaczenia czy ktoś płaci 200 zł czy 1000 za akademik. Pani dyr widocznie nie ma nic innego do roboty, tylko zajmować się błahymi sprawami. Oczywiście, inną sprawą jest robienie imprez w takim akademiku, ale to powinien regulować wewn regulamin. Jak ktos zakłóca ciszę nocną, to powinien być wydalony. Ale wątpię żeby spokojny powrót np z kina o 23 lub 24 czy z pracy był zakłocaniem ciszy nocnej.  Nie róbmy jaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby mi ktoś przeszukał pokój podczas mojej nieobecności z pewnością zgłosiłbym to na policje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sa takie dorosłe w dodtaku pracujace to brac kurwa kredyt kupic mieszkanie a internat chca walic w gaz bzykac sie to stancji jest duzo!!!! dyrektorka spoko kobieta szacunek za to ze jeszcze stara sie ta szkole jakos trzymac w kupie!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sa takie dorosłe w dodtaku pracujace to brac ku*** kredyt kupic mieszkanie a internat chca walic w gaz bzykac sie to stancji jest duzo!!!! dyrektorka spoko kobieta szacunek za to ze jeszcze stara sie ta szkole jakos trzymac w kupie!!!  
Rzeczywiście, branie kredytu świadczy o dorosłości... Jeżeli uważasz, ze osoby, które nie chcą zaciągać kredytów są niedojrzałe, to musisz być bucem, który żyje utrzymywany przez rodziców. Poza tym, nie każdy chce "walić w gaz bzykać się" (zapomniałeś chyba o interpunkcji, panie dorosły i odpowiedzialny, nie wpominając już o konstrukcji zdań na poziomie wyższym, niż pierwsza klasa podstawówki). Nie mierz innych swoją miarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJCIE WIĘCEJ LUZU :) jak bedzie za duzo tego luzu sie rozwodami skonczy, mezowi nasciemnia ze musi do internatu zasuwac a tu kumpele i wio na miasto, z drugiej strony gdyby nie te puszczalskie to zycie strasznie nudne by bylo a wiec jestem za ! precz z kierowniczka i wiecej luzu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma przymusu nauki w tym Studium, a dyrektor za to odpowiada. jak się pannicom nie podoba to jako dorosłe mogą nocować gdzie indziej np. w .... agencji towarzyskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma przymusu nauki w tym Studium, a dyrektor za to odpowiada. jak się pannicom nie podoba to jako dorosłe mogą nocować gdzie indziej np. w .... agencji towarzyskiej.
pewnier ciebie w agencji spłodzili bo glupi jesteś że szkoda gadać. Ta twoja dyrektorka łamie prawo i to sieęwszystkim nie podoba, za kogo moher się uważa że ma prawo zamykać ludzi na spędach religijnych? czy w internacie po godz 22. Jak mieszkają tam nie letnie to c do nich zgoda, ale pełnoletnich to się w więzieniu przetrzymuje a nie w internacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żałuję, że się stamtąd po pół roku przeniosłam do innego studium. Zamknięte wszystkie drzwi w dniu patrona też pamiętam.. i panie woźne na straży z kluczem w kieszeni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze i tak ma być . Jak takie dorosłe i tak się q..ć chcą to niech sobie stancję wynajmują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, a raczej redaktorzy ogarnijcie się!!!!!!!!!! Może jeszcze jakaś dziewoja przyjdzie ze skargą do was, że nauczyciele każą chodzić do szkoły i niedaj Boże (!) zaliczenia robią i egzaminy (zgroza!!!) i redaktorzyna też temat podłapie i będzie się o tym ograniczaniu wolności rozpisywał?!?! Trochę zdrowego rozsądku!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żałuję, że się stamtąd po pół roku przeniosłam do innego studium. Zamknięte wszystkie drzwi w dniu patrona też pamiętam.. i panie woźne na straży z kluczem w kieszeni. 
 
Nie żałuję, że się stamtąd po pół roku przeniosłam do innego studium. Zamknięte wszystkie drzwi w dniu patrona też pamiętam.. i panie woźne na straży z kluczem w kieszeni. 
Nikt za Tobą nie płakał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie wpisy pozytywne dla pani dyrektor Krzyżowskiej "klepie" jej rodzina i pracownicy, których wsadziła do Studium po znajomości, wyrzucając przedtem wartościowych pracowników ! Ci ludzie bezczelnie kłamią bo mają w tym swój interes. I to w typowy dla całej tej rodzinki, chamski i agresywny sposób. Tradycyjnie też próbują zastraszać piszących krytycznie uczniów - nie bójcie się tego, piszcie prawdę, walczcie z arogancją dyrekcji, chroni was prawo prasowe. Zachęcam też do poczytania innego artykułu o poczynaniach pani Krzyżowskiej w jej prywatnym,rodzinnym folwarku pod nazwą MSZ http://www.mmlublin.pl/429751/2012/10/24/lublin-sluchacze-studium-nie-mogli-wyjsc-z-budynku-podczas-swieta-patrona-szkoly?category=news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma przymusu. Nie odpowiada regulamin, to się można wyprowadzić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolwentką tej szkoły i wspominam ją bardzo ciepło. Niestety za wyjątkiem pani dyrektor Gabryel-Krzyżowskiej, która dorosłe słuchaczki Studium traktowała zawsze bardzo niemiło. Widzę, że niestety trwa to nadal. Ale dotyczyło to też pracowników szkoły. Pamiętam jakie kłopoty miała chyba najsympatyczniejsza portierka, pani Róża (przy okazji serdecznie pozdrawiam! ). Z tego co pamiętam, to dwukrotnie znalazła się w szpitalu po awanturach które zrobiła jej bez powodu dyrektorka. Bardzo jej współczułyśmy bo widziałyśmy jak to przeżywa. A chodziło o to, że pani Krzyżowska chciała wsadzić na miejsce pani Róży swoją siostrę! Na szczęście pani Róży wygryźć się nie udało ale siostra pani dyrektor pracuje na portierni na miejscu drugiej z portierek która została zwolniona... I teraz ktoś taki próbuje umoralniać dorosłych ludzi którzy mieszkają w internacie. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te panie jak napisano mają po 20 i więcej lat. Ale gdyby nawet miały 18 czy 19 to również są dorosłe i pani dyrektor nie jest od ich pilnowania i wychowywania. W akademikach mieszkają tacy ludzie i nikt ich nie pilnuje, na stancjach mieszkają licealiści jeszcze młodsi i również sami się pilnują. Dyrekcja pomyliła swoje kompetencje i naraża się najzwyczajniej na śmieszność, utrudniając życie dorosłym ludziom.
regulaminy internatu mówią jasno, że cisza nocna jest czasem, w którym nie można wchodzić i wychodzić. A że internat/bursa jest placówką wychowawczą, to za wychowanków nieważne czy 15 czy 25 lat odpowiedzialnością są obciążeni wychowawcy oraz kierownictwo internatu (4 lata mieszkałem w internacie) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani dyrektor stanowczo przesadza!! jest to szkola dla osob doroslych a mimo to na kazdym kroku sa  jakies zakazy. POWINNI JA WKONCU ZMIENIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
regulaminy internatu mówią jasno, że cisza nocna jest czasem, w którym nie można wchodzić i wychodzić. A że internat/bursa jest placówką wychowawczą, to za wychowanków nieważne czy 15 czy 25 lat odpowiedzialnością są obciążeni wychowawcy oraz kierownictwo internatu (4 lata mieszkałem w internacie)
Nie rozumiesz o czym piszesz. Wychowawcy odpowiadają za wychowanków ale na terenie internatu. To co robią dorośli ludzie poza szkołą to tylko i wyłącznie sprawa tychże ludzi. To nie Związek Radziecki, że kontroluje się wszystko i wszystkich. Ograniczanie dorosłym ludziom wolności jest z kolei działaniem bezprawnym. Internat to nie jest więzienie z prywatnym regulaminem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do wczesniejszego art- można było wyjsc wczesniej, co do zasad panujacych w MSZ- kazdy je zna doskonale, wiec wie na co sie decyduje. Mysle, ze do gazety pisza rozszalałe 18-latki, ktore maja z tym problem. Wydaje mi sie, ze wystarczyloby uzgodnic wszystko z pania dyrektor, krota poswieciła sie dla tej szkoły. Ja jako byly uczen- jestem mega zadowolona i polecam te szkole innym :) pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...