Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostała wsparcie i sama zaczęła pomagać. Wyjątkowa lubelska grupa na Facebooku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 kwietnia 2017 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Chętnie bym Tobie zrobiła puk puk w łeb...I nieszkoda było nikomu...bo tam jak widać pusto i głucho... a pustany raczej sie wyburza...nożesz tak mi nerwa podnieść...Ech...ale Tobie chyba o to własnie chodziło..no to masz ...! Rajcuj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez jestem zdania ,że takie pomoce to od Państwa ,teraz jest 500+ wiec co dalej biedote udającą wspierać gościu ma racje -piąteczka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak ...biedote to wy reprezentujecie ale umysłową..niestety tutaj to juz żadna zbiorka nie pomoze ani 500+ co wy kurfa wogóle wiecie na ten temat?????!!! nic... tępaki jedne obuci w nike lub addidaa...jak jest tragedia zyciowa to trzeba niejednokrotnie wy***yć z kasy rzedu kilku tysiecy ...wiec te 500+ to sobie w *** wsadź ..jeden z drugim... jak można być tak uszczuplonym intelektualnie...i tu jest dopiero tragizm..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta a ty co Matka Teresa z Kalkuty beka poprostu i żal pl najlepiej do kościoła,grup ,fundacji ,organizacji i cholera wie gdzie jeszcze zrobić z siebie męczęnnice a potem chlać piwko za rogiem i smiac sie takim z takich jak WY .Kolejna rzecz chce ci sie bawic w fundacje to ja zarejestruj płać podatki ,tez mi wzór Facebruk Popieram ziomali .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych tak zwanych ,,ZIOMALI,,   mama kolacje zrobiła idżcie jeść  :-)  ,bo oprócz siedzenia na Fb i pisania o żalu  i 500+    .to nic Wam pewnie w życiu nie wyszło...czy Wy wiecie co to cieżka choroba, ??? pożar ??? ,albo z iloma problemami w życiu matka musi dać radę????  czy wiecie że nie każdy dostaje 500+??? Nie macie  o tym pojęcia  ...nie wiecie  że czasem mały gest wystarczy  żeby kogoś  uszczęsliwić...ale co to jest szczęście ?????hmmm....może wujek google Wam podpowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byla tu mowa o grupie Dagmary na jej grupie ona pokazywala paragony rozliczala sie a tu nikt nie pokazuje ile wydal wiec nie sadze ze robia to za free pewnie z tego zyja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...