Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Autorka artykułu chyba nie pokusiła się o pełne zbadanie tematu. Nawet można rzec, że jej brak profesjonalizmu wprowadza opinie publiczną w błąd. Projekt "Outplacement dla oświaty” NIE JEST PRZEZNACZONY TYLKO DLA NAUCZYCIELI. Skierowany jest do WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW oświaty, w tym do pracowników administracyjnych. Oni też mogą z tego korzystać i powinni. TYTUŁ ARTYKUŁU DO ZMIANY.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To ja poproszę o takie wsparcie dla budowlańców! W ostatnim czasie nasze firmy budowlane padają jedna po drugiej (np duży Henpol), masa ludzi została zwolnionych! Dlaczego dla nich nie ma takiej pomocy i wsparcia? Oni przez lata pracy nie mieli wolnych ferii, świąt, wakacji tylko musieli za pi *ieprza*ć  za najniższą krajową, robić ciężko. A nauczycielki pedikiure, manikiure, ą, ę, nie dotykaj, i kasa pewna co miesiąc, 13 stki i inne dopłaty i teraz jeszcze to! A zwykły obywatel musi zapier **dalać!Brawo!
0
To ja poproszę o takie wsparcie dla budowlańców! W ostatnim czasie nasze firmy budowlane padają jedna po drugiej (np duży Henpol), masa ludzi została zwolnionych! Dlaczego dla nich nie ma takiej pomocy i wsparcia? Oni przez lata pracy nie mieli wolnych ferii, świąt, wakacji tylko musieli za pi *ieprza*ć  za najniższą krajową, robić ciężko. A nauczycielki pedikiure, manikiure, ą, ę, nie dotykaj, i kasa pewna co miesiąc, 13 stki i inne dopłaty i teraz jeszcze to! A zwykły obywatel musi zapier **dalać!Brawo!

Tylko sądząc po tonie wypowiedzi... to nauczyciele zdobywali długo wiedzę, by móc ją przekazywać innym. Ponieśli wiele trudu nauki, zapamiętania wielu rzeczy aby móc nauczać...   A autor jak wnoszę "budowlaniec" pewnie po zawodówce już nie chciał więcej niż 3 mieć... interesowało go co innego... a teraz żale wylewa jak to pracować musi. No cóż... Polska i polaczki to dziwny kraj... tu każdy wybiera sobie co chce robić, a i tak niezależnie od tego co sobie polak wybierze to narzeka....
0
Tak samo można powiedzieć o nauczycielach, nikt ich do tak ciężkiej nauki nie pchał, a po wynikach np. matematyki na egzaminie maturalnym w tym roku widać jakie są efekty ich nauczania. Czas zmieniać zawód tylko dlaczego w sprawiedliwym państwie tylko przedstawiciele kilku zawodów mają taką pomoc - pomagajmy wszystkim którzy tego potrzebują. Zaznaczam że skończyłem nikomu nie potrzebne studia i też ponosiłem ten "wielki trud nauki" - haha.
0
    Tylko sądząc po tonie wypowiedzi... to nauczyciele zdobywali długo wiedzę, by móc ją przekazywać innym. Ponieśli wiele trudu nauki, zapamiętania wielu rzeczy aby móc nauczać...   A autor jak wnoszę "budowlaniec" pewnie po zawodówce już nie chciał więcej niż 3 mieć... interesowało go co innego... a teraz żale wylewa jak to pracować musi. No cóż... Polska i polaczki to dziwny kraj... tu każdy wybiera sobie co chce robić, a i tak niezależnie od tego co sobie polak wybierze to narzeka....  
No tak! Takie z nich sierotki, że poza "nauczaniem" nic nie umieją i trzeba im pomagać i wspierać w przekwalifikowaniu! Faworyzacja nic więcej!
0
Szanowny Lubelaku, jak widać po Twoim stylu pisania, ze zdobywaniem wiedzy nie jest Ci po drodze.... Podobnie jak niektórym nauczycielom (a wyniki tegorocznych matur są najlepszym wskaźnikiem tego stanu). Więcej mam szacunku dla pracy dobrego budowlańca  niż byle jakiego nauczyciela!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: