Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dotacje unijne. Uważaj na cwaniaków

Utworzony przez Adrian, 13 maja 2012 r. o 13:04 Powrót do artykułu
Nie brakjue też oszustów którzy obiecują wypełnienie wniosku a nie potrafią tego wykonać, wniosek przepada, faktura zapłacona a firma nie raczy odebrać telefonu. Przykładem takim jest Hubert Kramarz - doradca, który jest zwykłym oszustem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze śmiesznym panem Kramarzem także miałem do czynienia. Naciągnął mnie na ładną kasę i nic z tego nie wyszło. Zero wiedzy, nie potrafi wypełnić najprostszego formularza. Z daleka od tego człowieka. Wina jest też po mojej stronie, bo podpisałem bardzo głupią umowę, z której korzyści ma tylko jedna strona. Chętnie pozwałbym drania do sądu, ale na to trzeba mieć zdrowie i pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie aby odpowiedział za swoje złe uczynki to piszcie qsetp@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My też jesteśmy oszukani przez tego pana. Podpisał z nami umowę po wpłaceniu kilku tysięcy zaliczki przestał odbierać telefon. Jest bezkarny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Ze śmiesznym panem Kramarzem także miałem do czynienia. Naciągnął mnie na ładną kasę i nic z tego nie wyszło. Zero wiedzy, nie potrafi wypełnić najprostszego formularza. Z daleka od tego człowieka. Wina jest też po mojej stronie, bo podpisałem bardzo głupią umowę, z której korzyści ma tylko jedna strona. Chętnie pozwałbym drania do sądu, ale na to trzeba mieć zdrowie i pieniądze.
Widzę, że poszkodowanych przez pana Kramarza jest więcej. Myślałam, że tylko my mieliśmy pecha. My złożyliśmy sprawę do prokuratury. Nie można uczyć ludzi nieuczciwości swoją biernością. Rezygnując pozwalamy mu oszukiwać innych - uczciwych ludzi. Proponuję się nie poddawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowany napisał:
Chcecie aby odpowiedział za swoje złe uczynki to piszcie qsetp@o2.pl
Odezwaliśmy się na meila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, przy okazji zdobycia unijnych dotacji pojawiło się całkiem spore grono naciągaczy, takim kompletnie nie znającym się na rzeczy jest (...) Ostrzegam wszystkich przed nim !!!!!!!!!!!!! Inkasuje tylko opłaty i nic oprócz wpisania danych w projekcie nie zrobi. Sprawa o "skopanie" wniosku jest już w sądzie. Dlaczego instytucje nadzorujące projekty nic z tym nie robią, a przecież wiedzą.
Ostatnio edytowany 11 lutego 2014 r. o 12:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, przez przypadek przegladalem akurat informacje o dotacjach i trafilem na ta strone. Jestem z Krakowa i korzystalem z uslug Rol-Pol i jest ostatecznie zadowolony. Co prawda za 2 podejsciem dostalem srodki bo trzeba bylo cos poprawic i bylo ok. Bardzo mi pomogli w koncu 1.8 mln to raczej duzo wiec pozwolilem sobie napisac, ale pewnie trzeba z roznymi takim sprawami uwazac;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, przy okazji zdobycia unijnych dotacji pojawiło się całkiem spore grono naciągaczy, takim kompletnie nie znającym się na rzeczy jest (...). Ostrzegam wszystkich przed nim !!!!!!!!!!!!! Inkasuje tylko opłaty i nic oprócz wpisania danych w projekcie nie zrobi. Sprawa o "skopanie" wniosku jest już w sądzie. Dlaczego instytucje nadzorujące projekty nic z tym nie robią, a przecież wiedzą.
No jakoś mi się nie wydaje:D ja ostatnio dostałem pieniądze z 8.1 i nie miałem problemów. Teraz mam rozliczenie, zobaczymy jak będzie, ale akurat z wypełnianiem wniosków w (...) nie ma problemów, komuś pewnie ktoś zapłacił za taką fajną opinię. Chętnie bym się dowiedział co niby było nie tak, bo mnie akurat ten Pan bardzo pomóg w rozkręceniu interesu. Mój brat teraz też korzysta z usług Trivial Grant korzysta i jest też zadowolony.
Ostatnio edytowany 11 lutego 2014 r. o 12:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, przez przypadek przegladalem akurat informacje o dotacjach i trafilem na ta strone. Jestem z Krakowa i korzystalem z uslug (...) i jest ostatecznie zadowolony. Co prawda za 2 podejsciem dostalem srodki bo trzeba bylo cos poprawic i bylo ok. Bardzo mi pomogli w koncu 1.8 mln to raczej duzo wiec pozwolilem sobie napisac, ale pewnie trzeba z roznymi takim sprawami uwazac;)
A w jakim ty konkursie startowałeś, że otrzymałeś taką transzę środków, nie fantazjuj !!!!!!
Ostatnio edytowany 11 lutego 2014 r. o 12:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o kontakt w sprawie Huberta Kramarza. Reprezentuję kolejnych poszkodowanych. Mój adres mailowy - omegainkasso.dario@o2.pl . Zaznaczam ,że nasza kancelaria potrafi profesjonalnie zająć się takimi sprawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jakoś mi się nie wydaje:D ja ostatnio dostałem pieniądze z 8.1 i nie miałem problemów. Teraz mam rozliczenie, zobaczymy jak będzie, ale akurat z wypełnianiem wniosków w (...) nie ma problemów, komuś pewnie ktoś zapłacił za taką fajną opinię. Chętnie bym się dowiedział co niby było nie tak, bo mnie akurat ten Pan bardzo pomóg w rozkręceniu interesu. Mój brat teraz też korzysta z usług Trivial Grant korzysta i jest też zadowolony.
Opinię o zawartości wniosku kompletnie odbiegającego od wymogów konkursu potwierdziły trzy firmy to chyba wystarczy !!!!
Ostatnio edytowany 11 lutego 2014 r. o 12:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Opinię o zawartości wniosku kompletnie odbiegającego od wymogów konkursu potwierdziły trzy firmy to chyba wystarczy !!!!
Jakoś po poprawkach dostałem więc chyba jednak wystarczy coś pozmieniać, jak ktoś chce sobie kupować domy tam gdzie sie nie da to raczej na bank coś takiego nie przejdzie, niektórzy są śmieszni, jeśli chcesz dostać kasę i wydać na co chcesz to nic nie dostaniesz, głupota:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Jakoś po poprawkach dostałem więc chyba jednak wystarczy coś pozmieniać, jak ktoś chce sobie kupować domy tam gdzie sie nie da to raczej na bank coś takiego nie przejdzie, niektórzy są śmieszni, jeśli chcesz dostać kasę i wydać na co chcesz to nic nie dostaniesz, głupota:D
Szanowny Panie Adrianie, jest pan daleki od rzeczywistości - mieliśmy chyba do czynienia z dwiema różnymi osobami !!!!!! Taki doradca, który nie odpowiada w terminie na pisma w sprawie uzupełnienia braków formalnych wniosku(wiedza podstawowa) z instytucji nadzorującej - co powoduje,że wniosek nie przechodzi do następnego etapu. Poza tym po otrzymaniu pisma informującego o tym fakcie, przez prawie dwa miesiące nie raczy mnie jako wnioskodawcy o tym poinformować. Więc o czym tutaj pisać - sąd i prokuratura bardzo się tym zainteresowali - sprawiedliwości musi się stać zadość !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna napisał:
Szanowny Panie Adrianie, jest pan daleki od rzeczywistości - mieliśmy chyba do czynienia z dwiema różnymi osobami !!!!!! Taki doradca, który nie odpowiada w terminie na pisma w sprawie uzupełnienia braków formalnych wniosku(wiedza podstawowa) z instytucji nadzorującej - co powoduje,że wniosek nie przechodzi do następnego etapu. Poza tym po otrzymaniu pisma informującego o tym fakcie, przez prawie dwa miesiące nie raczy mnie jako wnioskodawcy o tym poinformować. Więc o czym tutaj pisać - sąd i prokuratura bardzo się tym zainteresowali - sprawiedliwości musi się stać zadość !!!!!!!!!!!!!!
Nawet gdyby tak było nie wydaje mi się żeby nie było możliwość ponownego złożenia tych dokumentów i wystartowania w jeszcze jednej edycji konkursu, przypuszczam że to Pani nie chciała ponownego składania, bo tej firmie zależy żeby projekt przeszedł, a to już Pani problem, że się nie chciało, poza tym można sobie samemu sprawdzać czy nie trzeba jakichś uzupełnień dosłać jak już pisałem ja jestem zadowolony bo dostałem kasę, moi dwaj znajomi też ale na coś innego jakby co to mogę to poświadczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norbert, oszuście. Nie komentuj sam sobie. Jak ty możesz w lustro patrzeć? W piekle się będziesz smarzył. Trafisz kiedyś na lepszego kozaka od siebie i mówię ci będzie tragedia. Twoje wnioski to kupa. Z drugiej strony deb***ami są ludzie, którzy dają ci się nabierać. Twoja perfidia jednak i tak powala.
Adrian napisał:
Nawet gdyby tak było nie wydaje mi się żeby nie było możliwość ponownego złożenia tych dokumentów i wystartowania w jeszcze jednej edycji konkursu, przypuszczam że to Pani nie chciała ponownego składania, bo tej firmie zależy żeby projekt przeszedł, a to już Pani problem, że się nie chciało, poza tym można sobie samemu sprawdzać czy nie trzeba jakichś uzupełnień dosłać jak już pisałem ja jestem zadowolony bo dostałem kasę, moi dwaj znajomi też ale na coś innego jakby co to mogę to poświadczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duduś napisał:
Norbert, oszuście. Nie komentuj sam sobie. Jak ty możesz w lustro patrzeć? W piekle się będziesz smarzył. Trafisz kiedyś na lepszego kozaka od siebie i mówię ci będzie tragedia. Twoje wnioski to kupa. Z drugiej strony deb***ami są ludzie, którzy dają ci się nabierać. Twoja perfidia jednak i tak powala.
Proszę pana nie jest pan jedyną firmą w tym mieście, która udaje,że pisze wnioski- bo tam nic nie ma sensownego i na temat. Pan kasuje kwoty od klientów na swoje zachcianki- nikt nie zamierza płacić za coś czego nie otrzymał i w sądzie będzie sie pan ze swojego oszustwa tłumaczył - najwyższa PORA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna napisał:
Proszę pana nie jest pan jedyną firmą w tym mieście, która udaje,że pisze wnioski- bo tam nic nie ma sensownego i na temat. Pan kasuje kwoty od klientów na swoje zachcianki- nikt nie zamierza płacić za coś czego nie otrzymał i w sądzie będzie sie pan ze swojego oszustwa tłumaczył - najwyższa PORA !!!
Szanowna Pani sam widziałem jaką kwotę dotacji przyznali mojej znajomej , dzięki Panu Norbertowi .Tylko że ta osoba ukryła pewien fakt przed Urzędem a Urząd to zweryfikował i cofneli jej finansowanie.Pan Norbert jest kompetentną osobą i zna się na swojej pracy. Jeżeli ktoś nie otrzymał dotacji to może były ku temu powody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy napisał:
Szanowna Pani sam widziałem jaką kwotę dotacji przyznali mojej znajomej , dzięki Panu Norbertowi .Tylko że ta osoba ukryła pewien fakt przed Urzędem a Urząd to zweryfikował i cofneli jej finansowanie.Pan Norbert jest kompetentną osobą i zna się na swojej pracy. Jeżeli ktoś nie otrzymał dotacji to może były ku temu powody.
Ha, ha, ha, kompetentna osoba, która nic nie mówi o zarejestrowaniu firmy przed złożeniem wniosku o dotację- to tylko jeden malutki szczególik kompetencji !!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma o czym dyskutować, a tym bardziej komentować samemu, komentarzy na swój temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, przy okazji zdobycia unijnych dotacji pojawiło się całkiem spore grono naciągaczy, takim kompletnie nie znającym się na rzeczy jest (...) . Ostrzegam wszystkich przed nim !!!!!!!!!!!!! Inkasuje tylko opłaty i nic oprócz wpisania danych w projekcie nie zrobi. Sprawa o "skopanie" wniosku jest już w sądzie. Dlaczego instytucje nadzorujące projekty nic z tym nie robią, a przecież wiedzą.
 
Witam, przy okazji zdobycia unijnych dotacji pojawiło się całkiem spore grono naciągaczy, takim kompletnie nie znającym się na rzeczy jest (...)  Ostrzegam wszystkich przed nim !!!!!!!!!!!!! Inkasuje tylko opłaty i nic oprócz wpisania danych w projekcie nie zrobi. Sprawa o "skopanie" wniosku jest już w sądzie. Dlaczego instytucje nadzorujące projekty nic z tym nie robią, a przecież wiedzą.
Witam Również miałam nieprzyjemność korzystać z usług tej firmy. Oczywiście dofinansowania nie dostałam, wniosek był beznadziejny!!! Nawet nie raczył poinformować mnie o tym, że przyszły pisma....Mało tego twierdzi, ze nic nie dostał, pomimo tego, iż mam potwierdzenie odbioru z jego podpisem!!! CHETNIE DOŁĄCZE SIĘ DO POZWU!!!
Ostatnio edytowany 11 lutego 2014 r. o 12:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...