Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mojej firmie z przyczyn formalnych odmówiono dofinansowania, a wniosek odrzucono. Ta formlana głowna przyczyna to zapewne brak członkowstwa w PO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mojej firmie z przyczyn formalnych odmówiono dofinansowania, a wniosek odrzucono. Ta formlana głowna przyczyna to zapewne brak członkowstwa w PO.
0
@ FormaLista Było kiedyś takie hasło: "Naród z Partią, Partia z Narodem". Wszyscy mysleli, że to juz historia ...
0
Tak samo jest z kursami finansowanymi z pieniedzy unii europejskiej.Swoi robia ten sam kurs po kilkanaście razy traktując to jako sposób na życie,a ci bez pracy dla których taki kurs byłby jakąś szansa w zyciu nie maja szans.Ta cała polityka to jedno wielkie oszustwo,po to aby swoim żyło sie lepiej!
0
Tak kur..... Napisałem wniosek. Wydatki na minimum. Tylko te, które są wymienione w dzienniku ustaw do prowadzenia konkretnego rodzaju działalności. A mądry oceniający stwierdził, ze część z nich jest niepotrzebna. Niedouczone buraki, którym wydaje się, ze wszystko wiedza. Najlepiej dać swoim. Po roku wszystko sprzeda..... Dwa lata odczeka i znowu dotacja...
0
Stec, Majka, Markiewicz... ręka rękę myje! Dwaj Panowie już na dyrektorskich stołkach - mimo młodego wieku, co w ich przypadku oznacza TYLKO i WYŁĄCZNIE brak doświadczenia, wiedzy... ale im większy stołek, tym NIŻEJ się spada!
0
I POraz kolejny, niejaka Julcia Pitera powie; "Co ja mogę, no co ja mogę", pozdrawiam elektorat jedynie słusznej partyji i przedstawicieli wymiaru tzw. sprawiedliwości...
0
Po ujawnieniu sprawy firma zrezygnowała z dofinansowania. Markiewicz stwierdził, że nie będzie ubiegał się o fotel szefa kancelarii prezydenta Lublina. i jak sie to ma do rzeczywistosci? nijak. gdzie byl tam jest i tylko patrzec jak wygra konkurs. czy taki nieslowny gosc moze byc dyr kanc prez? ano widac moze. błazenada.
0
I tak to wygląda z naszymi dziennikarzami! Jeszcze dwa miesiące temu wielka afera a teraz już nie ma sprawy i tematu. Dlaczego dziennikarze są bezkarni i piszą na podstawie doniesień a nie faktów..
0
Faktycznie nierzetelność dziennikarzy mnie przeraża, jest coraz gorzej.. Ci co popierają PIS to już widać że walczą o wszystko, żenada
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: