Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
GNOJE NIE DOSTANĄ WYROKU JAK ZASŁUŻYLI TO JEST ''LUBELSKI SĄD,,ŁAGODNIE TRAKTUJE TAKICH CHU...I BO SIE ICH BOI SŁYNNY GRODZKI SĄD. BANDYCI PRZESTĘPCY I WSZELKI ODPAD TRZODY GÓWNA I TEGO CO SIE WYRZYGA NIE JEST OSADZONY SPRAWIEDLIWIE NASZ SAD WSADZA GOWNIARZY Z DROBNYMI PRZESTEPSTWAMI DOSYC MAŁO SZKODLIWYMI I POLICJA WŁAŚNIE IM DOPISUJE PRZESTĘPSTWA NIEKONIECZNIE DOKONANE PRZEZ NICH ABY PODNIESC SWOJA WYKRYWALNOSC DALEJ PIJANI ROWERZYSCI DOSTAJA WYROKI WIEZIENIA ITP. MAŁO SZKODLIWI ZOSTAJĄ OSADZENI NADWYMIAR A CI CO SA SZKODLIWI DLA SPOŁECZENSTWA NIEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SĄD LUBELSKI NIE JEST SĄDEM TYLKO NIE WIEM CZYM BOI SIE TEGO ODRZUTU CZY CO INNEGO GANGSTERZY CZESTO TRAFIAJA DO LUBELSKIEGO SĄDU Z JAKIEGO POWODU CZY Z NISKICH WYROKÓW ACZKOLWIEK BARDZO ZASTANAWIAJACE ZE WŁASNIE TU SA BARDZO ŁAGODNIE TRAKTOWANI BO TAKI MORDERCA CZY INNY ODPAD DOSTANIE ZAWIESZENIE A JAKIS NP. PIJANY ROWERZYSTA CZY INNY MAŁO SZKODLIWY GÓWNIARZ DOSTAJE WIEZIENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pięciu na jednego - bo to alarm24 dziennika wschodniego był........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dożynkowej napad ? A tak tam spokojnie było, nigdy tam o czymś takim nie słyszałem. Swoją drogą kto normalny nosi przy sobie aż 300zł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech opublikują ich zdjęcia to sie samemu sąd wymierzy jak sie ich gdzies spotka na miescie bo znajac zycie to dostaną wyrok w zawieszeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gnojom trzeba ich właśnie złapać, zrobić samosąd i wpieprzyć tak, żeby przez 6 miesięcy nie mogli ruszyć, a ręce połamać albo uciąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 kozaków się znalazło i pobili spokojnego z dziewczyna idącego chłopak. to już na starowie jest większy szacunek ja jestem z Czechowa a moja dziewczyna ze starego miasta i co tylu tam kozaków a nikt nie mnie nie ruszy jak dziewczyna tam mieszka, i tak powinno być.Zasady powinny byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
433D09 napisał:
Na dożynkowej napad ? A tak tam spokojnie było, nigdy tam o czymś takim nie słyszałem. Swoją drogą kto normalny nosi przy sobie aż 300zł ?
piszez kto nosi 300zl a pomysl o tych ca dostarczaja paczki i po calym dniu maja kilka tys kasy i w nocy sami po dzielnicach jeszcze chodza i robia swoja prace co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta "promocja" miala miejsce tam gdzie kolejne plany "zagospodarownia" przestrzennego POwstaja??? Czy czasem napadniety to nie czlonek rodziny jednego z protestujacych przeciw kolejnej zmianie planow a napastnicy to znani policji "kibole"??? Jak tak sie tylko pytam... Apropo, to miedzy innymi za plany zagospodarowania a raczej ich brak - dzisiaj w referendum legl prezydent... Czestochowy. Najwyzasza POra na referendum w Lublinie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym mi tez zrobił promocje dał bym im 12 lat i to by była promocja jakich mało w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiezienie ich jeszcze gozej zdemoralizuje. Wyjdą i będą robic to samo albo i cos gorszego jeszcze. A jak sie im poządny łomot spusci i połamie rece, nadgrastki i kazdy palec z osobna to będą bali sie po zmroku wyjsc na miasto i nie będą juz tak kozaczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nalezy obciac jaja i naciagnac skore na karku tak by byli gotowi wystawiac d*** jak na porzadnego cwela przystalo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO POLICJA NIE PATROLUJE DOŻYNKOWEJ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***e cwele... twardzi w grupie... zadluc deb***i-będzie bezpieczniej na ulicach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam w tej okolicy,i taka prawda że nie ma policji ,żule pod sklepem , za sklepem ,bandy łysoli w kapturach i nie obchodzi to nikogo,a władze miasta mają ten rejon daleko ,bo nic nikt nie robi zeby w tej części miasta 7 minut jazdy do ratusza,poprawic drogi,założyć oświetlenie Dożynkowa to jedyna oswietlona ulica wszystkie boczne nie mają nawierzchni,ani latarni to raj dla łobuzów .Jedynie deweloperzy mają dobrze w tym terenie bo zarabiają kasę na budowie nowych osiedli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłać tych bandytów za karę na występ kabaretu "Mumio", będą mieli dosyć wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA zawsze i wszędzie ale nigdy tam gdzie jest potrzebna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o napadzie napisali o wyroku nie napisza bo nie bedzie sie czym chwalic A w ogóle to ktos tu mial racje jaki rozbój - mieli jakies przeszkolenie jak bic zeby nie zabic???? 5 na 1 to zwykla proba zabójstwa i to podwójna bo na dwóch napadli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni teraz dla przykładu zostać skazani na 15 lat więzienia i publicznie proszę pokazać ich buźki - niech to będzie przestroga dla innych warjatów! I niech prasa napisze kim oni byli - kibice, blokerski, czy dresy? kiedy w końcu na osiedlach będą kamery policyjne???? Wtedy skończyłoby się chamstwo na ulicach i przed ławkami na osiedlach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jedno - wszyscy oburzają się, że chłopak szedł z dziewczyną i dostał w zęby... To jakby szedł sam ,to już by go bokserzy mogli pobić, ta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam przy tej ulicy i jestem w szoku co tu się zaczyna dziać ;o była cisza, spokój a teraz strach wieczorami wychodzić bo możesz trafić na "promocje" ;/ to nie pierwsza sytuacja, że kogoś napadają: już pobili listonosza, jakąś dziewczynę a teraz chłopaka. A policja owszem patroluje tylko, że w dzień jak się nic nie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...