Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ludzie trzeba cos zrobic , zasypac mailami ten instytut czy w inny sposob pokazac, ze tak sie nie postepuje. kuba trzymaj sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli będzie można w jakiś sposób pomóc (np. wysyłając lawinę maili), proszę to ogłosić na łamach gazety-wszyscy na pewno przyłączymy się do ZBIOROWEJ PROŚBY!!!Trzymaj się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie dzieci muszą żebrać o pieniądze na ratowanie życia, a Tusk tymczasem tuczy naszymi podatkami BEZ NASZEJ ZGODY zgraję czarnych pasożytów, funkcjonariuszy obcego państwa Watykanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniądze to nie wszystko - potrzebny jest dawca - jedyne na co ciebie stać - to zostań dawcą - ps. nie martw się - tylko głowa ci może pozostać bo takich pustych się nie przeszczepia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
pieniądze to nie wszystko - potrzebny jest dawca - jedyne na co ciebie stać - to zostań dawcą - ps. nie martw się - tylko głowa ci może pozostać bo takich pustych się nie przeszczepia
Trudno żeby osoba żyjąca ofiarowała komuś swoje płuca, może to zrobić jedynie po smierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok dramat zgodzę się ale jest wiele innych niepełnosprawnych osób organizacji których nikt w mediach nie reklamuje tak jak Kubę Bielaka.Czemu kochana gazeta nie napisze o innych stowarzyszeniach które w Lublinie ledwo "żyją" bo nie mają pomocy ze strony miasta i mediów.A jak wiemy w dzisiejszych czasach bez pomocy nikt nie utrzyma bytu a działają dla osób chorych tak jak kuba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę, że tyle pracy młodych ludzi pójdzie na marne. Mam nadzieję, że lekarze w Wiedniu mają serce, a nie kamień i jeśli zobaczą ilu ludzi starało się, że Kuba miał przeszczep. Śledzę akcję od początku i jestem pełen podziwu! Szacunek dla Was Panowie i Panie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawka Nie wierzę, że tyle pracy młodych ludzi pójdzie na marne. Mam nadzieję, że lekarze w Wiedniu mają serce, a nie kamień i jeśli zobaczą ilu ludzi starało się, żeby Kuba miał przeszczep to zgodzą się go przyjąć. Śledzę akcję od początku i jestem pełen podziwu! Szacunek dla Was Panowie i Panie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mając nawet całą kase swiata człowiek jest w stanie tylko troche przedłużyc sobie życie teraz pytanie powinno brzmiec czemu nie ma przeszczepów płóc w polsce a jak są przeszczepiane to pewnie mało bo raczej niechetnie u nas oddaje sie narzady osób zmarłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuba to mój znajomy i jest inteligętnym i ogarnietym chłopakiem ...lecz bedac obiektywnym na komentaze.. zgodze sie jest duzo ludzi którzy potrzebuja pomocy... ale tu chodzi o staranie jakie było włozone w jego pomoc i dobre zakonczenie na które czekamy moze nieuda sie pomóc wszystkim odrazu ale chociaz jedna osoba wiecej której sie uda jest kolejnym sukcesem ludzie sie jednocza dzieki takim akcjom niewiem moze komus jedna osoba nieczyni róznicy ale od jednej osoby sie zaczyna pokazał chłopak ze mozna ... i zamiast siedziec z załozonymi rekoma trzeba brnac do przodu i walczyc o zdrowie dla mnie jest wielkim człowiekiem i niepozwole powiedziec na niego złego słowa... kuba 3maj sie dasz rade! jeszcze nic straconego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale przecież premier Tusk jest niewinny, do niego nie można mieć pretensji.Pani Kopacz? A gdzież by tam, broń boze, minister do rany przyłóż,nowemu Arłukowiczowi zostawila służbę zdrowia wolną od jakichkolwiek poblemów Jeszcze tylko Niesiołowskiego brakuje,żeby mi przyklasnął, nieprawdaż? Ps.Trzymaj się Kuba, nie poddawaj się,życzę zdrowia po powrocie z Wiednia, bo mimo wszystko wierzę,że tam pojedziesz i Ci uda się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie moge tego czytać.Sama mam córke chorą na mukowiscydoze i nie wyobrazam sbie tego.. najlepiej odrazu zaprzestac im podawania leków zeby nie musieli oczekiwac na przeszczepy..Żal..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...