Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KRYZYS SZALEJE ! PAŃSTWO SIĘ ZAWALIŁO ! PRZESIADAMY SIĘ WSZYSCY NA ROWERY ,ABY Z TYM KRYZYSEM WALCZYĆ ! TAK NAS PRZECIEŻ UCZĄ TELEWIZYJNI "MĘDRCY"...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesiadamy się w samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Petru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubogi lublin będzie jeszcze bardziej klepał biedę a ''szanowni'' kontrolerzy zamiast zarobić stracą jeszcze bardziej ... :) z fartem MPK LUBLIN ps : komunikacja lublin schodzi na psy i po co te trakcje i nowy tabor - wozic powietrze za dobrą płacę kazdy może :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ceny biletów patałachy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rower miejski coraz bardziej na topie :) rzadamy tandemów miejskich :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w tym momencie jazda autem wychodzi mnie jakies +/- 4zł drożej niz MPK więc czas sie przesiąść do auta tym bardziej, ze ceny paliw cały czas spadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luty ma 29 dni. Od którego dnia lutego ta podwyzka. Przeczytałem dwa razy i dalej nie wiem? 1,5,10 a moze inny dzień lutego? Artykuł mało precyzyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
172zł to jakieś 35 euro. Naprawdę trzeba robić tyle zachodu o takie drobniaki? To jeden obiad w lepszym barze z hamburgerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policzmy... Bilet MPK (tak, wiem... ZTM) kosztuje po podwyżce 3,20 zł. Jadąc samemu autobusem w dwie strony płacę 6,40. Za te 6 złotych i 40 groszy mogę kupić na stacji ponad półtora litra benzyny. Na tej ilości paliwa, mocno szacunkowo licząc, przejadę moim autkiem około 20 kilometrów. A teraz weźmy pod uwagę jazdę w dwie osoby. Czyli przejazd w obie strony autobusem wynosi już nie 6,40 tylko 12,80. A za prawie 13 złotych mam ponad 3 litry paliwa co daje lekko ponad 40 kilometrów jazdy własnym autem. Jadę w ciszy, spokoju, bez słuchania rozdartego bachora i jego rozhisteryzowanej mamusi, bez pachnącego menela, rozdartych gimnazjalistów.Siedzę wygodnie, mam ciepło (albo klimatyzację), słucham mojej muzyki bez szarpania się ze słuchawkami, Nie stoję w korku tylko pojadę objazdem. Dojadę dokładnie tam, gdzie chcę, a nie od przystanku do przystanku (i później idź z przystanku do domu w zamieć śnieżną albo ulewę).  Pomijam już koszty parkowania w mieście, ubezpieczenia auta, przeglądów czy napraw. Żadne pieniążki nie dadzą takiego komfortu jaki daje swój, własny i osobisty środek transportu.  Szanowny Zet Te eMie: Olej napędowy tanieje, jazda własnym autem staje się coraz tańsza, a zarząd podnosi ceny biletów. Jeśli tak ma wyglądać recepta na odkorkowanie miasta to ktoś tu się chyba z pingwinem na głowy zamienił. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak wyglądaja teraz autobusy (jak jechało sie na schodach a w autobusie dziurami wiał wiatr) a TERAZ - klima, czyściutko, cieplutko, widać różnicę, wole dopłacić 0,20 gr a jeździć po ludzku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesiadamy się w samochody.
Ten kogo stać ma autko, także bardzo proszę się przesiadać ja zostaje z mpk :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzrost cen biletów przy spadających cenach paliw.. MPK dba o kondycję Lublinian zapraszając ich do przesiadki na rowery :), nie wróżę wzrostu zysków MPK :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie kupuje przejazdówkę na 5 m-cy  bilet wychodzi nieco ponad 1 zł/ wiec nadal opłaca się jeździć autobusami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie kupuje przejazdówkę na 5 m-cy  bilet wychodzi nieco ponad 1 zł/ wiec nadal opłaca się jeździć autobusami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycje  w komunikacje były ogromne nowe autobusy, nowe wiaty,m wyswietlacze to wszytsko posztowało, teraz o cena biletu posżła w górę-normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycje  w komunikacje były ogromne nowe autobusy, nowe wiaty,m wyswietlacze to wszytsko posztowało, teraz o cena biletu posżła w górę-normalne
    a to nie tylko to do ztm-u można było wysyłać maile o zmiany w trasach autobusów, okazało sie ,ze  mieszkańcom bardzo potrzebne były inne trasy autobusów a tym samym wydłużono je o miliiony kilometrów i to tyle kosztowąło, dodatkowe kursy itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie porównanie. Porónuje się ceny biletów 30 dniowych z 90- i 150-dniowymi. W takim przypadku zawsze będzie korzystniej. Szkoda, że autor artykułu nie porównał z ceną biletów 10-dniowych (są takie, a przynajmniej kiedyś były), albo jeszcze lepiej z jednorazowymi kupowanymi u kierowcy. Wtedy oszczędność byłaby nie duża, ale olbrzymia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin inwestuje w komunikację miejską i to słuszna droga. Ceny biletów po podwyżce wciąż pozostaną jednymi z najtańszych w kraju a do tego taboru może nam wielu zazdrościć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no to jak teraz wyglada komunikacja miejska to niebo a ziemia, co było kiedyś, z wielką przyjemnoscią podróżuję teraz mpk, zawsze znajdzie się tez miejsce siedzące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...