Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja też jezdże podobną do tej drogi , ale cóż ...... zawsze brak pieniędzy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sachsów w Lublinie po zimie jest taka sama mimo że rzucili imitacje asfaltu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Słotwinach Kol. tzw. Czerwone Łąki k/ Kazimierza Dolnego jest identyczna, nawet myślałam że to fotografia z tej miejscowości. Trudno doprosić się o naprawe, bo wiadomo władza takimi drogami nie jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwone Łąki to gmina Karczmiska, druga kadencja wójta i kończy się na obiecankch. Tłucznia jak na lekarstwo, nawet nie potrafią porządnie go rozsypać na drodze, śmieci w lesie pełno, jak w średniwieczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Gmina przygotowuje się też do budowy drogi z prawdziwego zdarzenia. – Złożyliśmy wniosek do Urzędu Marszałkowskiego o dofinansowanie tej inwestycji" W Karczmiskach nie złożyli wniosku na dofinansowanie, Gościeradów i tak jest w lepszej sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwone Łąki to gmina Karczmiska, druga kadencja wójta i kończy się na obiecankch. Tłucznia jak na lekarstwo, nawet nie potrafią porządnie go rozsypać na drodze, śmieci w lesie pełno, jak w średniwieczu.
Nikt prywatnych lasów nie będzie sprzątał jak ludzie brudasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje wycieczke na ul.Mgielna w Lublinie oddalona o 3 km od centrum miasta - stan drogi identyczny jak na zdjeciu i mimo monitow we wszystkich mozliwych urzedach nbic sie nie zmienia .WSTYD wladcy lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt prywatnych lasów nie będzie sprzątał jak ludzie brudasy.
O, to się mylisz drogi czytelniku, bo śmieci podrzucają przejeżdżający użytkownicy drogi 824  którzy zatrzymują się w lesie na posiłki, ale gdzie mają wyrzucać śmieci jak nie ma żadnych koszów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jezdże podobną do tej drogi , ale cóż ...... zawsze brak pieniędzy !!!
Na drogi po których sami jeżdżą jakoś mają pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZERWONE ŁĄKI GMINA KARCZMISKA, TO TA SAMA DROGA JAK SKOPIOWANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy na nałęczowską w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje wycieczke na ul.Mgielna w Lublinie oddalona o 3 km od centrum miasta - stan drogi identyczny jak na zdjeciu i mimo monitow we wszystkich mozliwych urzedach nbic sie nie zmienia .WSTYD wladcy lublina!
nie 3km a 6, to po pierwsze primo a po drugie primo, to mgielna to tereny już prawie wioskowe. Jak się chce mieć asfalt to trzeba budować domek tam gdzie infrastruktura już istnieje,  a nie nabudują domy w polu i potem wołają o drogę, wodę, gaz i telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie 3km a 6, to po pierwsze primo a po drugie primo, to mgielna to tereny już prawie wioskowe. Jak się chce mieć asfalt to trzeba budować domek tam gdzie infrastruktura już istnieje,  a nie nabudują domy w polu i potem wołają o drogę, wodę, gaz i telefon.
IDIOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapraszam na ulicę Józefa Mackiewicza na Czechowie w Lublinie. Dziura na dziurze, brak chodników dla pieszych - SAJGON !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałem że to aleja warszawska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gmina obiecuje...Obiecanki cacanki i nic z tego nie będzie.Jak zawsze zresztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nowa ekipa w gminie stara się o śr. i coś robi bo ostatnie trzy kadencję i tak są nie do odrobienia. Nie wierze, że ta droga w ciągu ostatniego roku tak się zepsuła a 12 lat było OK. Podobnych dróg w gminie jest więcej no ale czy się da od razu wszystko naprawić? Trochę więcej obiektywizmu i zrozumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to nie jest polna droga łącząca dwie miejscowości, dwie gminy , powiaty i województwa. Więc kruszywo i równiarka powinna wystarczyć tak jak tego typu drogi w innych miejscach w naszej gminie. bo mieszkańcy miejscowości Baraki to inna gmina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcialbym zglosic do remontu Al Raclawickie w Lublinie. Wygladaja nieco lepiej niz droga na fotografi ale skandalicznie jak na glowna ulice miasta wojewodzkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...