Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogi Lublina jak lodowisko. "Nie miałem możliwości żadnego manewru"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2017 r. o 15:04 Powrót do artykułu
" Całe szczęście, że nikt tamtędy akurat nie szedł, bo doszłoby do tragedii." To ile ten pan Mateusz musiał jechać, że mogło dojść do tragedii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
" Całe szczęście, że nikt tamtędy akurat nie szedł, bo doszłoby do tragedii."  To ile ten pan Mateusz musiał jechać, że mogło dojść do tragedii?
ile by nie było, nawet jak pieszy na pieszego wpadnie to może dojść do tragedii gdzie upadający pieszy przewracając się uderza głowa o krawęźnik. Do tego faktycznie teraz wróciłam ze sklepu, ślisko jak na jajku, to nie tylko lublin, okolice też, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Dziennik nie wspomina jaka jest sytuacja na chodnikach. Owszem rano wspominali. Czy coś na lepsze się zmieniło ? A no nic. Tylko niemal w każdej dzielnicy słychać karetki pogotowia. Na pewno powietrza nie wożą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze zasada; jeżeli nie musisz- nie jedż. Jest jeszcze komunikacja miejska,- ale co tam mnie nic złego się nie wydarzy- jestem miszczem kierownicy- mam napęd na 24 koła. Okazuje się dla nie których, że na "szklankę" nie ma silnych. Dobrze,że nikogo innego nie "potrącili".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te mandaty to za co? Bo jak widać zostali ukarani, że wyjechali dzisiaj z domu - samotnie albo z rodziną. Ja wyszłam dzisiaj na chwilę z domu to iść się nie dało po tym lodzie, samochody nie szybciej niż 30, a i tak się ślizgały. To co, siedzieć w domu i się nie ruszać? Nie każdy może sobie na to pozwolić. Gdzie są odpowiednie służby? Ja wychodziłam wcale nie wcześnie rano, bo przed 10, a na drodze masakra. A wystarczyło to solą posypać, bo przecież od nocy nic nie pada, sytuacja się nie pogarsza, a mimo to na drogach koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za BRAK OPON ZIMOWYCH musi być kara. Nie masz zimówek, nie wyjeżdżaj. Wyjechałeś? Dostosuj prędkość. Brak zimówek... prędkość 0 w dzisiejszych warunkach. Na zimówkach co prawa to 5km/h ale przynajmniej dajecie sobie szanse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimowek weź nie zartuj a co dadzą Ci zimówki na lodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ta zasada a jak ktos musi to co? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikacja miejska również nie była dziś bezpieczna, o czym świadczyła rozbita przednia szyba autobusu MPK, który wjechał w tył innego na przystanku przy ul. Lwowskiej (przed południem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się przyjmie mandat, to znaczy, że uznało się swoją winę i nie ma co pozywać zarządcy drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umieją tylko mandaty dziady pisać. A gdzie są służby drogowe ? Dlaczego nie wpisali ITD za kolizję i rozbity samochód? Kur wsie prawo jedni płacą a inni żerują na nas jak Policja. Ale Szlachta musi jeździć nowym BMW jak w Lublinie . Stać Policję na takie wydatki . Tylko płaczą jak im źle. Wszystkie grilbary obstawiają cały dzień i odwoźą dupy jeden drugiego do domu. CHOŁOTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem kierowcą i moim zdaniem odpowiedzialni za slizgawice na drogach są drogowcy i ich powinno się karać,ale najlepiej ukarać kierowcę,który nie ma wpływu na stan dróg.Ludzie,podawajcie o odszkodowania firmy odpowiedzialne za to co się dzieje na drogach,płacimy za to podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne.Drogowcy zaspali a kierowców ukarali.A jak kolumna wioząca MACIEREWICZA i roztrzaskała 8 samochodów oczekujących na czerwonym światle,to ukarali kierowców oczekujących na światło zielone bo oni "przyblokowali" Antkową kolumnę,która spieszyła się na odznaczenie naczelnika państwa (cesarza? Napoleon też nie był olbrzymem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha....Brawo policja ten dostał 50 zł a drugi 250 zł . Tak naprawdę ten drugi miał droższy samochód to powinno być karane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyjął bym takiego mandatu, nie jest to moja wina, że wpadam w poślizg przy prędkości 10 km/h, (może nawet mniej) dzięki takiemu stanowi nawierzchni jaki był dziś rano. Policjanci powinni stuknąć się w głowę i zacząć skalować problemy a nie bezmyślnie wypisywać mandaty. Drogowcy popili przy sobocie i nie było trzeźwego, żeby który rano wyjechał i wypełnił swój obowiązek, choć można było się spodziewać szklanki bo mróz po odwilży złapał już wczoraj wieczorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy Szafirowej 15 kierowcy sami sobie posypali jezdnię piaskiem, bo gołoledź niesamowita, auta same jechały, a i pieszy nie był w stanie przejść bez poślizgu. Ale już o 13.00 przejechała piaskarka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza piaskarka pokazała się na ul. Lwowskiej po godz.11 jak zderzyły się dwa autobusy MPK. Ludzie jak wychodzili z tych autobusów przewracali się na chodniku na lodzie. O godz.13 posypali przystanek na grubo piaskiem. Jeszcze nie wszedl zakaz pracy w niedziele a już służby drogowe świętują. Za wszystkie slizgane kolizje powinni zapłacić zarządcy dróg. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hhaha auto z napędem na cztery koła przyspiesza może i szybciej bo wszystkie "ciągnął", za to hamuje jak każde inne, jak widać na powyższym przykładzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja to chyba przegięła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde, ale znafca z zimówkami wy***ył :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...