Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Strasznie mi szkoda tych drzew. Nie jestem jakimś zwariowanym ekologiem, ale Lublin (a zwłaszcza Czechów!) jest bardzo zielony i to jest piękne. Mam nadzieję,że tego nie utracimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo! Przy takich artykułach proszę zamieszczać czytelne plany sytuacyjne przygotowane przez Urządy Miast, WZDiM lub GDDKiA. Ja widziałem projekt tej przebudowy i uważam, że nie rozwiąże to problemu korków na tym skrzyżowaniu. Powinno się wydawać nasze wspólne fundusze racjonalnie, a nie tylko, żeby zrobić coś na odczepnego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie mi szkoda tych drzew. Nie jestem jakimś zwariowanym ekologiem, ale Lublin (a zwłaszcza Czechów!) jest bardzo zielony i to jest piękne. Mam nadzieję,że tego nie utracimy.
To prawda, mam takie samo odczucie. Położenie Lublina jest piękne i szkoda, że nie ma pomysłu, aby ciekawie zagospodarować poligon czy górki, robiąc tam np. piekny park, a nie przeznaczać te tereny na budowę kolejnych bloków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niszczyć i zabetonowywac!Oddychajcie więc betonem prostacy .Nienawidzę urzedasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę nie w temacie skrzyżowania, ale boję się o sprawy rowerowe w mieście.... lublin.tvp.pl/23774978/rowerowy-audyt-ida-na-skarge-do-ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...