Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Strasznie mi szkoda tych drzew. Nie jestem jakimś zwariowanym ekologiem, ale Lublin (a zwłaszcza Czechów!) jest bardzo zielony i to jest piękne. Mam nadzieję,że tego nie utracimy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanowna Redakcjo! Przy takich artykułach proszę zamieszczać czytelne plany sytuacyjne przygotowane przez Urządy Miast, WZDiM lub GDDKiA. Ja widziałem projekt tej przebudowy i uważam, że nie rozwiąże to problemu korków na tym skrzyżowaniu. Powinno się wydawać nasze wspólne fundusze racjonalnie, a nie tylko, żeby zrobić coś na odczepnego.  
0
Strasznie mi szkoda tych drzew. Nie jestem jakimś zwariowanym ekologiem, ale Lublin (a zwłaszcza Czechów!) jest bardzo zielony i to jest piękne. Mam nadzieję,że tego nie utracimy.
To prawda, mam takie samo odczucie. Położenie Lublina jest piękne i szkoda, że nie ma pomysłu, aby ciekawie zagospodarować poligon czy górki, robiąc tam np. piekny park, a nie przeznaczać te tereny na budowę kolejnych bloków.
0
Niszczyć i zabetonowywac!Oddychajcie więc betonem prostacy .Nienawidzę urzedasów.
0
Trochę nie w temacie skrzyżowania, ale boję się o sprawy rowerowe w mieście.... lublin.tvp.pl/23774978/rowerowy-audyt-ida-na-skarge-do-ratusza
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: