Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sprawa jest niezmiernie prosta! Do tego domu przeprowadza się Krzysztof Nalewajko, rzecznik prasowy GDDKiA w Lublinie. I wszystko gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Retor - ależ mi się to podoba! Trafiłeś w sedno sprawy. Proste rozwiązanie, chociaż na rok Pana Nalewajko umieścić w tym domu, niech się zamieni z właścicielem. Zawsze jest tak, że ktoś twierdzi, że problemu nie ma jak go to bezpośrednio nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2002 roku nie słyszeli o obwodnicy ?? To skąd ten gościu się urwał ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja rada, proszę sprawdzić kiedy był uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego, w którym została ujęta obwodnica. Jeżeli od uchwalenia planu nie minęło 5 lat, ma pan prawo złożyć do gminy wniosek o wykupienie nieruchomości na mocy art 6 ust.1 pkt 2 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art. 36 zjadło mi "3"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie, zamienię się z Panem...na mieszkanie na Kalinie plus dopłata z mojej strony...cicho, blisko do centrum, Galerię Handlową budują i Lidla blisko też mam. Ja chętnie zamieszkam przy obwodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjemna praca http://signup.wazzub.info/member.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mantalnośc typowa dla przeciętnego Polaka - tak źle i tak nie dobrze. Nie bardzo rozumiem o co temu człowiekowi chodzi. Żal za tymimi milionami za wywłaszczenia? Niech się stara o ekrany dźwiekochłonne to nawet nie będzie wiedział że przy obwodnicy mieszka. Wiem co mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: we wrześniu 2000 roku do Urzędu Gminy Wólka Lubelska trafiła dokumentacja pokazująca proponowany przebieg obwodnicy Lublina, którą władze gminy zatwierdziły. Była więc możliwość zapoznania się z przebiegiem tej trasy. Po drugie: szukając miejsca w którym chciałbym zbudować swój dom z pewnością nie wybrałbym sąsiedztwa z tak obciążoną ruchem drogą jak trasa z Lublina do Łęcznej. Wybrałbym miejsce bardziej oddalone. W 2000 roku na odcinku Lublin - Łuszczów średnie natężenie ruchu wynosiło blisko 9,3 tys. na dobę, a pięć lat później było wyższe o trzy tysiące pojazdów. Nie muszę opisywać jak wygląda dojazd w sezonie letnim gdy wzrasta ruch nad jeziora. Po trzecie: wraz z budową obwodnicy wzdłuż trasy pojawią się ekrany akustyczne, które zminimalizują obecne oddziaływanie drogi. Po czwarte: tereny położone w sąsiedztwie węzłów najczęściej zyskują na wartości. Wybierają je firmy na biura, magazyny lub działalność gospodarczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Mantalnośc typowa dla przeciętnego Polaka - tak źle i tak nie dobrze. Nie bardzo rozumiem o co temu człowiekowi chodzi. Żal za tymimi milionami za wywłaszczenia? Niech się stara o ekrany dźwiekochłonne to nawet nie będzie wiedział że przy obwodnicy mieszka. Wiem co mówię.
Czemu mnie nie dziwi, że Ty nic nie rozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dźialka byla tania?hahaha bo cie wciula zrobili juz 10 lat temu muwili o obwodnicy hciales zaoszczedzic to masz!hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Pn nie orzejmuje tymi komentarzami to ludzie zazdrosni i poparcie rządów Tuska itd, człowiekl człowiekowi wilkiem, sami jestesmy poszkodowani w s17 i walczymy! i prosze isc do sadu WSA by zabrali panu te resztowe i wziac dobrego adwokata my sie wlasnie odwolujemymamy nadzieje ze cos sie uda zdzialac bo dowodem sa wczesniejsze wyceny. Jesli nie to pojdziemy do strasburgga slyszalam o procesie zbiorowym wiecej na kurierze lubelskim w komentarzach artykulow o wywlaszczeniach pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Nalewajko napisał:
Po pierwsze: we wrześniu 2000 roku do Urzędu Gminy Wólka Lubelska trafiła dokumentacja pokazująca proponowany przebieg obwodnicy Lublina, którą władze gminy zatwierdziły. Była więc możliwość zapoznania się z przebiegiem tej trasy. Po drugie: szukając miejsca w którym chciałbym zbudować swój dom z pewnością nie wybrałbym sąsiedztwa z tak obciążoną ruchem drogą jak trasa z Lublina do Łęcznej. Wybrałbym miejsce bardziej oddalone. W 2000 roku na odcinku Lublin - Łuszczów średnie natężenie ruchu wynosiło blisko 9,3 tys. na dobę, a pięć lat później było wyższe o trzy tysiące pojazdów. Nie muszę opisywać jak wygląda dojazd w sezonie letnim gdy wzrasta ruch nad jeziora. Po trzecie: wraz z budową obwodnicy wzdłuż trasy pojawią się ekrany akustyczne, które zminimalizują obecne oddziaływanie drogi. Po czwarte: tereny położone w sąsiedztwie węzłów najczęściej zyskują na wartości. Wybierają je firmy na biura, magazyny lub działalność gospodarczą.
To czego k***** kłamiecie tak w wycenach!!! dajcie takie smieszne kwoty ze sie plakac chce człowieku nikt nie chcial wam oddawac ziem i domów to pojakiego ch** to ruszacie, jak juz wzieliscie siła to oddajcie rzeczywistą cene by ludzie mogli sobie postanwic dom, który mu zabraliście!!banda deb***i!!!!!!!!!!! ciekawe co Państwo by zrobilo w takiej sytuaccji maci 2 tys odwołan i pewnie wiekszośc przegracie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo myślą ci z osiedla Borek. Nikt nie buduje domu żeby mieszkać przy obwodnicy. A może panu szkoda,że sąsiedzi dostali za swoje domy dodrą kasę i mogą zaczynać od nowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakuszek napisał:
Panie, zamienię się z Panem...na mieszkanie na Kalinie plus dopłata z mojej strony...cicho, blisko do centrum, Galerię Handlową budują i Lidla blisko też mam. Ja chętnie zamieszkam przy obwodnicy.
Masochista czy co? Lubisz tak z deszczu pod rynnę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cfder napisał:
Tak samo myślą ci z osiedla Borek. Nikt nie buduje domu żeby mieszkać przy obwodnicy. A może panu szkoda,że sąsiedzi dostali za swoje domy dodrą kasę i mogą zaczynać od nowa.
Mieliście Hofę, przyjaciela ludu, który wystawił Was na sprzedaż. Mieliście radnych, którym wisiało jak obwodnica będzie przebiegać, byle tylko ktoś zauważył, że przy głosowaniu rączki w górze trzymali. Zmiana planu była wyłożona, czy ktoś zgłosił uwagi? Czy ktoś odwoływał się od decyzji z osiedla Borek? To do kogo teraz żale? Do tego co o swoje życie chce walczyć? Czy kochane państwo dołożyło mu chociaż złotówkę do budowy domu? Nie dołożyło. Czy ktoś z Was pomógł człowiekowi przy budowie? Nikt nie pomógł.Więc zarówno państwo kochane jak i Wy, którym kością w gardle to, że człowiek walczy o swoje, odpie...cie się od niego. Skoro nie pomagacie, to przynajmniej nie przeszkadzajcie. Waszego Wam nie zabiera. Co za tępy naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik wschodni to jednak szmatławiec Mam artykuł z DW z przed 10lat jak pisza ze za 10 lat bedzie obwodnica i droga do wawy. Reaktorze a moze i Pan tam przypadkiem mieszka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz w 2000 roku mozna było spradzić w planach przebieg obwodnicy. Jesli ktoś jest gamoniem, to musi mieć pretensje do samego siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie w tym gmina? to ona wydaje warunki zabudowy to ona ma wiedzieć i informować obywateli o planowanych przedsięwzięciach czy w decyzji o warunkach zabudowy było wspomniane ze zajdzie taka sytuacja ze obok zabudowań bedzie przebiegać droga ekspresowa? cwanaczki w gminach siedzą na stołkach i zrzucają swoje obowiązki na innych zlecają swoje obowiązki a sami udają niewinnych czas na kolejnego stalina zeby zrobił porządek w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cfder napisał:
Tak samo myślą ci z osiedla Borek. Nikt nie buduje domu żeby mieszkać przy obwodnicy. A może panu szkoda,że sąsiedzi dostali za swoje domy dodrą kasę i mogą zaczynać od nowa.
Nie słyszałam ,żeby ktoś dostał za wywłaszczenie "dobrą "kasę. Daj wycenić gminie swoje mieszkanie czy co tam w ogóle masz to sie przekonasz jakie to są "miliony".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...