Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogowe podsumowanie roku: 150 km dróg ekspresowych w budowie. Co w planach?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2018 r. o 13:01 Powrót do artykułu
Od węzła Kurów Zachód do mostu na Wiśle w Puławach (11,8 km) to S 12 Panie redaktorze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem po co i w imię czego na rząd realizuje fatalne projekty rodem z PO?? To sa złe nic nam mieszkańcom nie dajace drogi. Po co wydawać tyle pieniedzy wystarcz poprawić te drogi co już sa po co wydawać pieniadze jak już sa a wydać mądrze by mieszkańcy mieli z tego pozytek bo tak jak teraz to nie nie maja a tak by mieli. To PO projektowało by zarabiac na tym i mieć pieniądze a nasz rząd im na to pozwala a nie powinien. Bardzo mi się to nie podoba ze nasz rząd PiS pomaga PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W minionym roku rozpoczęły się także prace na pięciu innych odcinkach S17: od końca obwodnicy Kołbieli do węzła Kurów Zachód o łącznej długości ok. 71,6 km. NIE WIEDZIAŁEM ZE KOŁBIEL MA OBWODNICĘ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wyraźnie napisano: połączenia S17 od węzła Kurów Zachód do mostu na Wiśle w Puławach a nie dalszego ciągu S17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No na DK 82 Lublin Łęczna to istny szał - przebudowa skrzyżowania a przecież to jedna z najbardziej obciążonych dróg w letnie weekendy to nr 1 w województwie i nic się z tym nie robi nastawiano ograniczeń, fotoradarów, odcinków pomiarowych co zakorkowania nie rozładowało a wręcz wzrosło. KIEDY doczekamy się tam poboczy chodników i kilku odcinków do wyprzedzania bo jazda kilkanaście kilometrów za koparką lub traktorem jest uciążliwa. Z inwestycji drogowych korzysta najbardziej Świdnik, Lubartów, Puławy trochę Kraśnik a reszta to co nie chciane dzieci im się nic nie należy żadnych inwestycji dla Łęcznej, Włodawy, Parczewa i wielu innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie łatwiej dojechać na delegację!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kurowa a nawet Markuszowa będzie można szybciej dojechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejad nad Piaseczno, Zagłębocze to tragedia .Miedzy Łeczną a Ludwinem mozna połamac zawieszenie pojazdu.Miedzy Łeczna a Lublinem w sezonie megakorki.Ponoć Pojezierze jest wizytówka turystyczna województwa.Tylko jak tam dojechać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie wie nikt, co się w naszym świecie aktualnie dzieje. Czy wiesz jakie aktualnie ustawy przechodzą w sejmie? Dotyczące monitorowania nas jako jednostki i przymuszania do określonych zachowań medycznych. Tej wolności niedługo nie będziemy mieli. Będzimy musiieli zgłaszać się do konkretnego lekarza na wezwanie czy tego chce my czy nie- będziemypoddawani przymusowym zabiegom „profilaktycznym” wyłącznie dlatego, że taki komunikat ogłosi minister zdrowia wraz z komisją przez niego wskazaną. Ustawa farmaceutyczna w legislacji będzie nas przymuszała do wykupienia przepisanych przez lekarza leków bez możliwości drugiej opinii. Brzmi nieprawdopodobnie? I owszem i dlatego ustawodawca wie że lud się tym nie zainteresuje i nie przeczyta bo to brzmi jak absurd. Później już będzie za późno na płacze. Takich „cudów” nawet za czasów głębokiej komuny nie było a proszę mi uwierzyć- te czasy jeszcze dobrze pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja nie wiem po co i w imię czego na rząd realizuje fatalne projekty rodem z PO?? To sa złe nic nam mieszkańcom nie dajace drogi. Po co wydawać tyle pieniedzy wystarcz poprawić te drogi co już sa po co wydawać pieniadze jak już sa a wydać mądrze by mieszkańcy mieli z tego pozytek bo tak jak teraz to nie nie maja a tak by mieli. To PO projektowało by zarabiac na tym i mieć pieniądze a nasz rząd im na to pozwala a nie powinien. Bardzo mi się to nie podoba ze nasz rząd PiS pomaga PO
undefined napisał:
Ojojoj. Mądrego to aż miło posłuchać /:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ni patrzeć obwodnica Puław nic nie robią i opóźnienie miało być początek 2018 a teraz chcemy oddać w połowie 2018 czyli kiedy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowań medycznych? Może i płciowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No na DK 82 Lublin Łęczna to istny szał - przebudowa skrzyżowania a przecież to jedna z najbardziej obciążonych dróg w letnie weekendy to nr 1 w województwie i nic się z tym nie robi nastawiano ograniczeń, fotoradarów, odcinków pomiarowych co zakorkowania nie rozładowało a wręcz wzrosło. KIEDY doczekamy się tam poboczy chodników i kilku odcinków do wyprzedzania bo jazda kilkanaście kilometrów za koparką lub traktorem jest uciążliwa. Z inwestycji drogowych korzysta najbardziej Świdnik, Lubartów, Puławy trochę Kraśnik a reszta to co nie chciane dzieci im się nic nie należy żadnych inwestycji dla Łęcznej, Włodawy, Parczewa i wielu innych.
 DK82 pownna powstać po nowym sladzie. Zaczynać sie od Weżła Zadębie a nastepnie za lotniskiem przez mniej zurbanizowane tereny a nastepnie z budową obwodnicy Łęcznej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary komunista wspomina nam tutaj komunizm. Dziecko szczepionki się bałeś? Straszyć to TUSKstolców, a nie nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko, że ci co się wypowiadają na temat dróg zrobili tyle co ja tzn.pytali kiedy zrobią i to udział sekty pislam w budowie. nawet pochwalić nie potrafią bo zieją nienawiścią, kłąmstwem i obłudą !!!111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w sprawie budowy S12 z Puław do Radomia i dalej w kierunku Łodzi i Piotrkowa, która pozwoliłaby się wpiąć w cały nasz system ekspresówek i autostrad w każdyn kierunku- dalej nic. A to droga 10 x bardziej potrzebna niż Kraśnik- Rzeszów, podobnie jak Lubartów-Lublin gdzie prowadzi się prace "koncepcyjne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba s12 do Puław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy coś ruszy na drodze Chmiel - Piotrków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chmiel -Piotrków to droga do ...piekła. Przynajmniej tak wygląda.  Ale spokojnie, w artykule piszą tylko o drogach krajowych i expresowych. Piotrków- Chmiel to wojewódzka i z tego co wiem w tym roku ma ruszyć przebudowa na odcinku 7 km.Nieprawdą jest ze w sprawie S12 na odcinku Puławy-Radom nic ni robią. W 6 gminach przez które przebiega ta droga trwają do końca lutego uzgodnienia i poprawki do koncepcji przebiegu tej drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na tzw. Schetynówki rząd obciął 20 mln. złotych. tym sie nie chwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...