Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogowy tor przeszkód - które ulice lepiej omijać

Utworzony przez mackowy74, 24 lipca 2009 r. o 08:03 Powrót do artykułu
TAK SIĘ MATOŁY SPIESZYŁY NA ŚWIĘTO JP II,ŻE ZAPOMNIELI POŁOŻYĆ WARSTWY SCIERALNEJ A TERAZ JESZCZE TNĄ ASFALT BO PEWNIE RURY BEDĄ KŁĄŚĆ,CHA,CHA...TYPOWO LUBELSKIE DZIAŁĄNIE ALE U NAS WŁADZA JEST SŁABA I NIEUDOLNA OD WIELU LAT WIEC NIE POTRAFI KARAĆ DZIADÓW ZA TAKIE PARTACTWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mackowy74 napisał:
TAK SIĘ MATOŁY SPIESZYŁY NA ŚWIĘTO JP II,ŻE ZAPOMNIELI POŁOŻYĆ WARSTWY SCIERALNEJ A TERAZ JESZCZE TNĄ ASFALT BO PEWNIE RURY BEDĄ KŁĄŚĆ,CHA,CHA...TYPOWO LUBELSKIE DZIAŁĄNIE ALE U NAS WŁADZA JEST SŁABA I NIEUDOLNA OD WIELU LAT WIEC NIE POTRAFI KARAĆ DZIADÓW ZA TAKIE PARTACTWO!!!
no wiesz, ciezko jest karac swoich kolezkow hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą ul. JP. II, to naprawdę "baranina"!!!!! Oddali do użytku ulicę...???? tylko po co??? Njpierw wyłączyli jedną nitkę bo całe gliniaste pobocze spływało na ulicę, potem przypomnieli sobie o skrzyżowaniu z ul. Roztocze i rozkopali dwa pasy ulicy, teraz "dywanik" asfaltowy!!!!i ulica zamknięta całkowicie na tydzień....Tylko nikt nie zastanowił się jak mieszkańcy oś. Poręba i skąd mają dojechać do pracy i z niej powrócić...???? Aby dojść do końcowego przy ul. Bociniej trzeba pokonać wąwóz, który również jest rozkopany i nie ma ścieżek.....a tu pada!!!!! Może pomysłodawca tego bałaganu pokaże się na oś. Poręba i ....."wyjaśni" ....tę "baraninę"!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tych ktorych inteligencja jest ponizej 80 oglaszam ! taka jest kolej rzeczy to ze pozwolili jezdzic droga wczesniej nie znaczylo ze skonczyli ja bylo tam wiele prac takze innych branz niz drogowa i nie mozna bylo tego zrobic wczesniej, a to ze tna asfalt to po to aby ulozyc petle indukcyjne dla sygnalizacji swietlnej taka jest kolej rzeczy -- co za narod zero wiedzy, zero umiejetnosci a tylko buzie by "darli" i tylko pouczaliby osoby ktore sie na tym znaja najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak słusznie zauważył mój przedmówca, nie wiem czym tu się dziwić. Nowy odcinek ul. Jana Pawła II oddany był do użytku warunkowo, a termin wykonania jest jeszcze długi. To, że urząd miasta robił szopki z otwarciem to inna sprawa, przecież trzeba się wykazać sukcesami. Cięcie nawierzchni po wykonaniu pierwszej warstwy nawierzchni pod pętle indukcyjne to nic dziwnego typowa praktyka przy wykonawstwie takich prac. A objazdy? Przecież są wyznaczone dokładnie i nie ma co narzekać. Każdy chciałby mieć wykonane inwestycje, ale pewna część ludzi nie jest w stanie pojąć, że na to potrzeba czasu, od pstryknięcia palcem 2,5 kilometra drogi się nie wykona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shairoko napisał:
... taka jest kolej rzeczy to ze pozwolili jezdzic droga wczesniej nie znaczylo ze skonczyli ja bylo tam wiele prac takze innych branz niz drogowa i nie mozna bylo tego zrobic wczesniej, a to ze tna asfalt to po to aby ulozyc petle indukcyjne dla sygnalizacji swietlnej taka jest kolej rzeczy -- co za narod zero wiedzy, zero umiejetnosci a tylko buzie by "darli" i tylko pouczaliby osoby ktore sie na tym znaja najlepiej
Nie wiem czy wiesz o istnieniu interpunkcji. Po drugie - spieszyli się, i to jakże!, by oddać tą ulicę w rocznicę pontyfikatu/smierci/urocdzin JPII. To się liczyło, a nie jakieś głupie skrzyżowanie, pętle indukcyjne. Miał przyjechać purpurowy z kropidłem, Wasilewski z nożyczkami i pismak z lokalnego brukowca. Wszystko się odbyło z namaszczeniem, kropidło było w użyciu, nożyczki też. Potem wszyscy poszli na jubel, jeszcze później do kasy po nagrody i wszyscy byli zadowoleni. A że teraz zrywają asfalt, przestawiają słupy, bo jednakże trzeba zrobić w środku tej drogi skrzyżowanie - wcześniej tego nie można było zrobić, bowiem purpurowy z kropidłem czekać nie będzie. Przeciez każdą ulice można zmodernizować, nawet taką, która nie jest jeszcze ukończona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...