Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PRECZ Z KOMUNĄ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie, nie dość, że do Lublina nie podwyższyli busy to jeszcze miejskie coraz droższe://
A pensja jaka była taka jest, i nikt mi jej nie podwyższy:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja juz nie rozmumiem jaki jest sens utrzymywania biletu jednoprzejazdowego, cen 3,20 w sytuacji kiedy bilet 30-minutowy jest tanszy 2,80 i dziala tak samo plus mozliwosc przesiadania sie? Ktos to moze wyjasnic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się ceny podobają już dawno tak powinni zrobić-jednorazowy drogi ale za to miesięczne tańsze dobra droga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No POje***o ich już chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jeszcze DOBREGO te komuchy wymyślą ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie dalej na platformę - głosujcie dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można powiedzieć chamstwo w państwie. Powinny być tańsze bilety aby zniechęcić do jazdy samochodem po mieście i niepotrzebnie powodować korki uliczne.Ale tu jest Polska tu się pijeeee.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było oddawać krew ja już 24L mam zaliczone, szkoda że tak rzadko korzystam z komunikacji miejskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Mike: Bilet za 3,20 mozna kupić jedynie u kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pieprze ich syfiaste mpk, w takim razie przesiadam sie na rower!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać pisuarów i jarosława. Kaczynski przed trybunał Stanu za machloje jakie wyczyniał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy się, że ztm wraz z mpk myślą o podywżkach pensji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszystko drożeje a nam nikt pensji nie podnosi, a co mówić o bezrobociu:( Ceny w górę, ZUSy w górę, a pensje - w miejscu albo w dół... Jak w tym kraju jest smutno, przykro pisać prawdę...ale to rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Dlaczego wszystko drożeje a nam nikt pensji nie podnosi, a co mówić o bezrobociu:( Ceny w górę, ZUSy w górę, a pensje - w miejscu albo w dół... Jak w tym kraju jest smutno, przykro pisać prawdę...ale to rzeczywistość.
spier**aj pisuarze zasrany z tego forum. Organizujemy euro, tusk wybodował tysiące kilometrów autostrad, zmodernoziwał tysiące kilometrów linii kolejowych, nowe dworce, nowe stadiony polska sie rozwija - jeszcze ci mało? ty byś chciała wszystko za darmo. A do roboty się wziać gnoje jedne. Jak palikot bedzie w koalicji to zalegalizuje prostytucje. Może wreszcie znajdziesz jakąś pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to nie bedzie np. 3-miesiecznych na wszystkie linie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marko napisał:
jebać pisuarów i jarosława. Kaczynski przed trybunał Stanu za machloje jakie wyczyniał
Ty Qurwa idioto,to Ryży rządzi teraz i żydo-komuna i to im teraz należy dziękować,Kaczyński to już był BUCU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też na rower tanio, ekonomicznie i zdrowo, a samochód tylko w mróz, deszcz lub w nocy. Przeżyje bez MPK i wrednych kierowców autobusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Dlaczego wszystko drożeje a nam nikt pensji nie podnosi, a co mówić o bezrobociu:( Ceny w górę, ZUSy w górę, a pensje - w miejscu albo w dół... Jak w tym kraju jest smutno, przykro pisać prawdę...ale to rzeczywistość.
Ryżemu należy dziękować za to wszystko i jego wyborcom-matołom,którzy myśleli że zrobi tu AMERYKE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że niedługo dojdziemy do Warszawskich cen. 3,20 zł za bilet? W Stolicy jest chyba za 3,60 zł. Uczciwie powiem, że komunikacja polepszyła się przez ostatnie kilka lat, ale te ceny zniechęcają. A przecież powinny zachęcać do zostawiania samochodu w garażu. Ech... Nadal będę jeździł autobusem, ale kto wie ile jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...