Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
trolejbusy jeżdżą na prąd, wiec bilety na linie od 150 - 160 nie powinny się podnieść !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prąd też będzie droższy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RYŻY doprowadzi do ZAGŁADY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 1 przystanek 2,8 zł płacić lepiej samochodem pojechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja się teraz pytam jak urzędnicy chcą odciążyć ruch na mieście, skoro zamiast zachęcać ludzi do korzystania z MPK robią wszystko by ich odstraszyć?? przecież to nonsens kompletny.. chcecie zmniejszyć natężenie ruchu w Lublinie, zachęcacie kierowców aby przesiedli się ze swoich aut do zatłoczonych autobusów i serwujecie kolejną podwyżkę cen biletów?? to jest po prostu nieopłacalne.. strata czasu i kasy.. gratuluję udanego pomysłu Panu Prezydentowi!.. szybciej to Panu bokiem wyjdzie niż się Pan spodziewa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 1 przystanek 2,8 zł płacić lepiej samochodem pojechać
Ja by przemieścić się jeden przystanek nawet nie czekam.Często jestem szybciej i jestem zdrowszy na ciele i umyśle od tych co wyciagaja samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODKORKUJMY LUBLIN - HAHA! CÓŻ, KUPUJCIE ROWERY, ZWRÓCĄ SIĘ DO KOŃCA WAKACJI A MPK........POPŁYNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autobusy na wodę nie jeżdżą - paliwo w ciągu roku zdrożało o 20%. Cena prądu też nie stoi w miejscu. Skoro ceny biletów okresowych nie wzrosną, to oznacza, że najbardziej narzekają ci, co jeżdżą komunikacją najrzadziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morrigan napisał:
trolejbusy jeżdżą na prąd, wiec bilety na linie od 150 - 160 nie powinny się podnieść !!
Proponuję wprowadzić dla każdej linii osobne bilety z inną ceną, bilet na autobus linii 26 byłby nieważny w 31, a ten na 151 nie obowiązywałby w 150. A co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizjoner napisał:
RYŻY doprowadzi do ZAGŁADY.
niestety, taka smutna prawda. I nie piszcie mi, ze wszędzie jest drogo i wszystko tak drożeje, bo tak nie jest - za gaz płacimy najdrożej w całej Europie, chociaż tusk leży plackiem przed ruskimi. Co ciekawe, mimo tego, ze pawlak podpisał umowę na dostawy gazu na 30 lat już szykuje się kolejna, tym razem 20% podwyżka cen tego surowca. A cena gazu przekłada się na ceny energii i nawozów sztucznych a te z kolei na ceny żywności i koło się zamyka. Dochodzi jeszcze do tego wysoka inflacja bo tusk drukuje za dużo pieniędzy, a tracą na tym wszyscy Polacy...WIELKIE DZIĘKI DONALD JEB**Y SKUR***SYNU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikra napisał:
Autobusy na wodę nie jeżdżą - paliwo w ciągu roku zdrożało o 20%. Cena prądu też nie stoi w miejscu. Skoro ceny biletów okresowych nie wzrosną, to oznacza, że najbardziej narzekają ci, co jeżdżą komunikacją najrzadziej.
a czy rządowe samoloty...przepraszam - tuskowe taksówki na wode latają czy nie latają? Bo tusk lata sobie między warszawą w gdańskiem ile mu się podoba i nic za to nie płaci, nie ma znaczenia czy paliwo zdrożeje czy nie - za wszystko zapłacą idioci którzy go wybrali. Zeby nie było, ze jestem gołosłowny - pamietacie jak przed wyborami w 2007 r Tusk zapowiadał, że aby było taniej, jak zostanie prezydentem będzie latał wyłącznie samolotami rejsowymi?? Zadajcue sobie teraz pytanie co zostało z tych obietnic i dlaczego my musimy płacić wyższe ceny za bilety komunikacji miejskiej, natomiast podwyzki nie dotyczą obiboków z PEŁO http://wiadomosci.onet.pl/donald-tusk,4265579,temat.html Cztery dni weekendu Tuska? "Samoloty traktuje jak taksówki" "Trzy i pół roku w rzą­dzie. Nie­mal nie­ustan­nie w sa­mo­lo­cie mię­dzy Gdań­skiem a War­sza­wą. Week­en­dy dłu­go­ści od trzech i pół do czte­rech dni. Pol­ski pre­mier nawet kry­zy­sa­mi w pań­stwie za­rzą­dza z Trój­mia­sta, a rzą­do­we sa­mo­lo­ty trak­tu­je jak tak­sów­ki" - czy­ta­my w ty­go­dni­ku "Wprost".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk należy do grona najwyższych urzędników państwowych i zgodnie z zapisami w prawie należy mu się to. Chodzi tu o bezpieczeństwo i mobilność. Czy premierem byłby Kaczyński, Miller czy jest nim Tusk - wygląda to dokładnie tak samo, więc nie szukaj nawet najgłupszego powodu by siać antyrządową propagandę, bo widać, że nie masz o tych sprawach bladego pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. napisał:
za 1 przystanek 2,8 zł płacić lepiej samochodem pojechać
A tak szczerze mówiąc: to myślisz,że pierwsze minuty jazdy samochodem zaraz po uruchomieniu silnika wychodzą taniej niż 2,8zł? Słusznie ktoś tu wcześniej napisał,że jeden przystanek autobusem to nawet nie opłaca się czekac -lepiej "z buta" pójść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikra napisał:
Autobusy na wodę nie jeżdżą - paliwo w ciągu roku zdrożało o 20%. Cena prądu też nie stoi w miejscu. Skoro ceny biletów okresowych nie wzrosną, to oznacza, że najbardziej narzekają ci, co jeżdżą komunikacją najrzadziej.
Dobrze prawisz. Trzeba Ci polać Niestety tak jak piszesz, najwięcej płaczą ci, którzy najmniej jeżdżą. Ja mam sieciówkę (ostatnio, w którejś z gazet czytałem, że ich cena jest stała od 2008 roku! - trzeba by poszukać) i nie narzekam. Ostatnio bardzo rzadko trafiają mi się stare graty, których jeszcze nie tak dawno sporo jeździło - prawie same niskopodłogowe autobusy. Codziennie na moim przystanku jak jadę do pracy wsiadają dwie osoby (codziennie przez cały miesiąc - wszystkie dni robocze) i kasują zielony (czyli normalny) bilet. Ja za swoją siecówkę na 3 miesiące płacę 216zł (na wszystkie linie - mogę się do woli przesiadać, po pracy pojechać do sklepu, w wakacje nad zalew itp.). Licząc, że te kobiety, które kasują codziennie bilety kasują przez 5 dni w tygodniu (20 dni w miesiącu) 2 bilety po 2,40 to płacą 288zł przez 3 miesiące. Czyli przepłacają 72zł, nie licząc dodatkowych kursów jeśli jeżdżą w weekendy albo po pracy. A pewnie jakby je spytać o podwyżkę to pierwsze by krzyczały, że źle i drogo. A na koniec chcialem jeszcze pochwalić to, że dwa lata temu (+/-) mając w kieszeni bilet sieciowy musiałem niekiedy czekać 20 minut na autobus bo akurat przyjechał prywatny. Teraz już ich w ogóle nie widze, chyba nie jeżdżą, przynajmniej nie na liniach, z których korzystam (9, 34, 45).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacques napisał:
a czy rządowe samoloty...przepraszam - tuskowe taksówki na wode latają czy nie latają? Bo tusk lata sobie między warszawą w gdańskiem ile mu się podoba i nic za to nie płaci, nie ma znaczenia czy paliwo zdrożeje czy nie - za wszystko zapłacą idioci którzy go wybrali. Zeby nie było, ze jestem gołosłowny - pamietacie jak przed wyborami w 2007 r Tusk zapowiadał, że aby było taniej, jak zostanie prezydentem będzie latał wyłącznie samolotami rejsowymi?? Zadajcue sobie teraz pytanie co zostało z tych obietnic i dlaczego my musimy płacić wyższe ceny za bilety komunikacji miejskiej, natomiast podwyzki nie dotyczą obiboków z PEŁO http://wiadomosci.onet.pl/donald-tusk,4265579,temat.html Cztery dni weekendu Tuska? "Samoloty traktuje jak taksówki" "Trzy i pół roku w rzą­dzie. Nie­mal nie­ustan­nie w sa­mo­lo­cie mię­dzy Gdań­skiem a War­sza­wą. Week­en­dy dłu­go­ści od trzech i pół do czte­rech dni. Pol­ski pre­mier nawet kry­zy­sa­mi w pań­stwie za­rzą­dza z Trój­mia­sta, a rzą­do­we sa­mo­lo­ty trak­tu­je jak tak­sów­ki" - czy­ta­my w ty­go­dni­ku "Wprost".
Same tylko te loty do domu upie..rdolić RYŻEMU,a sprawa wieku emerytalnego rozwiąże się sama,nie będzie po prostu tematu,a żyd w kasie będzie miał pełno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Tusk należy do grona najwyższych urzędników państwowych i zgodnie z zapisami w prawie należy mu się to. Chodzi tu o bezpieczeństwo i mobilność. Czy premierem byłby Kaczyński, Miller czy jest nim Tusk - wygląda to dokładnie tak samo, więc nie szukaj nawet najgłupszego powodu by siać antyrządową propagandę, bo widać, że nie masz o tych sprawach bladego pojęcia.
Nie masz racji CYCU,jest kryzys a w kryzysie muszą oszczędzać wszyscy, i tu rządzący powinni dać dobry przykład a nie żerować jak sępy na emerytach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśl jednoprzejazdówka kosztuje 1$ czy w warunkach Polski to jest racjonalne.Mam logiczne wyjście jeśli jedziesz krócej oddaj bilet przy wysiadaniu bliźniemu,chronisz lasy,mniej śmieci,efektywniej będzie wykorzystany Twój bilet.Obie strony będą zadowolone.Przekaż dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Tusk należy do grona najwyższych urzędników państwowych i zgodnie z zapisami w prawie należy mu się to. Chodzi tu o bezpieczeństwo i mobilność. Czy premierem byłby Kaczyński, Miller czy jest nim Tusk - wygląda to dokładnie tak samo, więc nie szukaj nawet najgłupszego powodu by siać antyrządową propagandę, bo widać, że nie masz o tych sprawach bladego pojęcia.
Swoją wypowiedzią POtwierdzasz obiegową opinię, że wyborcy PO to deb***e. Ja piszę o konkretnej obietnicy Donalda Tuska dotyczącej taniego państwa - tusk przed wyborami robił szopki, latał samolotem rejsowym, opowiadał o zaletach takiego rozwiązania i o oszczędnościach. Obecnie nawet media - wg. definicji andrzeja wajdy - "zaprzyjaźnione z rządem" wyrzucają tuskowi, że kilka razy w tygodniu lata między warszawą a gdańskiem rządowym samolotem. No ale przecież "tusk należy do grona najwyższych urzędników państwowych" i swobodnie może łamać złożone obietnice. Widać, że nie masz o tych sprawach zielonego pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kolega partyjny prezydenta tubtina (PO), nijaki radny miejski ob. Krawczyk (również członek PO) dalej jest zatrudniony w miejskiej spółce jaką jest MPK na niepotrzebnym stanowisku specjalisty do sprawa poprawy wizerunku komunikacji ?? Jak tak, to są to dalej wyrzucane ciężkie pieniądze ( ponoć 7 000 zł miesięcznie) na nic niewarte stanowisko stworzone tylko z politycznych interesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze jest to ze ceny biletow ustalaja Ci, ktorzy nie kupuja biletow i nie jezdza mpk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...