Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Druga osoba Watykanu doktorem honoris causa KUL

Utworzony przez PIONIERZY, 1 maja 2009 o 09:23 Powrót do artykułu
KIEDYŚ W CZASACH ZAMIERZCHŁYCH W TAKICH CZERWONYCH CZAPECZKACH NA 1 MAJA CHODZILI CZŁONKOWIE KOMSOMOŁU ZWANI PIONIERAMI. TYLKO CZAPECZKI MIAŁY INNY KRÓJ TAKIEJ FURAŻERKI. CÓŻ CZASY SIĘ ZMIENIAJĄ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ot pasożyty, sami sobie ordery przyznają mafiosi jedne !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA: Kogo pamięć nie zawodzi ten pamięta parcie kościoła do władzy wykorzystując SOLIDARNOŚĆ, a wlaściwie rozkladając ja od środka za pomocą księży kapelanów. Strach przed grzechem i zamknięciem drogi do zbawienia paraliżuje wszystkich - wolą więc płacic księżom katechetom nawet więcej iż pedagogom cywilnym. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJA SIE POLACY pozwoli sobie zauważyc, że stosowanie paralizatora intelektualnego - grzechu i nie zbawiania - nie paralizuje koscioła. I tak: 1) od 1980 roku KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW okreslalo duchowieństwo jako "WRZÓD NA DU----PIE PAPIEŻA"; 2) Kler kradł listy w 1980 r.uniemożliwiwjąc działalnosc Związku (a VII - nie kradnij!); 3) Kler słał groźby pod adresem KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW; 4) pozornie rozbito Związek w 1982 r.; 5) W 1994 r. zafundowano cżłonkom KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW nocne napady ZNAJOMYCH księży na mieszkania i rodziny, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą i wymrożono małe dzieci - GDZIE BYŁ STRACH PRZED GRZECHEM? pyta KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC. 6) Wszystkich Związkowców zwaolniono z pracy - część przeszła na inne wyznania, część zmieniła zawd, część stała się NIEZALEZNA WYZNANIOWO. 7) W 2002 r. lub 03 tym razem na forum netSuperexpressu jakis watykańczyk ("RUDY" lub "SK" opublikował modlitwę za Związek" JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC" Cały czas jest to święta ekipa JP 2 , GLEMPA JÓZEFA i całego e-PiS-kopatu z zawartością duchowieństwa płci obojga. Sam Prymas GLEMP JÓZEF jest 2x na SB-ckiej LIŚCIE WILDSTEINA, a Nuncjusz Apostolski JÓZEF KOWALCZYK nawet 15 x (slownie: PIĘTNAŚCIE RAZY) na SB-ckiej LIŚCIE WILDSTEIA. Kogo więc dziwi wczorajszy szum (4.V.2009 r.), że JP 2 nie zostanie świętym? KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zawsze stal na stanowisku, aby Go ogłosioc świętym pieronkiem..., a to z KULei jest calkiem realne... Więcej info. pow wpisaniu w GOOGLE haseł: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANI100ów czytać należy wpisy pod artykulami opatrzone podpisem Zwiazku. Zostańcie z B(L)OGIEM... (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: