Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugi dzień Medykaliów: Zobacz, jak się bawią studenci (zdjęcia)

Utworzony przez tepiciel glupoty, 11 maja 2012 r. o 20:15
zaraz spadna gromkie niepochlebne opinie na temat "tej ladacznicy, nie majacej wstydu", od mocherloandu buraczanego zwanego, lubelskim zasciankiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiciel glupoty napisał:
zaraz spadna gromkie niepochlebne opinie na temat "tej ladacznicy, nie majacej wstydu", od mocherloandu buraczanego zwanego, lubelskim zasciankiem
Nie żartuj. Nasze lubelskie studentki są najlepsze pod wieloma względami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem kiedyś studentkę psychologii. Jeśli prawdą jest, co mi mówiła, to studenci psychologii, przynajmniej ich część, są pop***leni do kwadratu. Ona i inni idioci, gdy tylko będą mogli pracować i mieć możliwość wypisywania recept, chcą testować na sobie psychotropy, jak to mi mówiła, by sprawdzić działanie tych leków na "zdrowych" umysłach. Cóż, zdrowi to oni nie są, skoro mają takie deb***ne pomysły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyliłeś psychologa z psychiatrą - wbrew pozorom to kolosalna różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś bawi się w lublynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się nazywa ta cycata z pierwszej foty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne ma laska piersi, popieściłbym je chętnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co powiedzą rodzice tej panny co cyce wywaliła jak zobaczą córci zdjęcia:) Chciała być w Playboyu wylądowała w Dzienniku Wschodnim buahahahaha, żal dziewczyno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczą kawałek cycka i już się jarają... A dziewczyna pewnie chciała zabłysnąć... No i jak widać się udało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na plaży zobaczycie dziewczyne w staniku/kostiumie kąpielowym to tez sie tak podniecanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pokazala wam dziewczyna jak sie bawic, brawo dla niej, a wy BURACZKI-napalone, mozecie sie tylko popatrzec - nie dla psow kielbasa - BRAWO DZIEWCZYNA Z PIERWSZEJ FOTKI-JESTES LASKA I TAK TRZYMAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd by mi było, gdybym to była moja córka z piersiami na wierzchu. Jaka musi być bezmysklna. Kiedyś pójdzie do pracy, zostanie lekarzem czy coś, a tu takie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może chłopaka szuka i tak chciała się zaprezentować. Poprostu wejscie smoka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wies tanczy i spiewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma cycki, to pokazała. co w tym złego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
wies tanczy i spiewa...
...a marudy dalej tylko narzekają Widać, że sympatyczna dziewczyna Cytat: Wstyd by mi było, gdybym to była moja córka z piersiami na wierzchu. Jaka musi być bezmysklna. Kiedyś pójdzie do pracy, zostanie lekarzem czy coś, a tu takie.... Noo faktycznie, powinna w kurtce w takim upale się bawić i w ogóle taka naga jest, że ja pierd**e...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebiste cycuchy! Ekstra dziewczyna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholerne Buraki! Pojebusy z Was! zazdroscicie? otóz pisze do was bohaterka waszych płytkich komentarzy! to że ktos lubi sie bawic nie oznacza ze jest ladacznicą i ku*wą! i gówno Was obchodzi co moi rodzice na to! z gołymi cyckami nie biegałam i ch*j wam do tego! Dziekuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek napisał:
Wstyd by mi było, gdybym to była moja córka z piersiami na wierzchu. Jaka musi być bezmysklna. Kiedyś pójdzie do pracy, zostanie lekarzem czy coś, a tu takie....
no ona kiedys bedzie lekarzem, bedzie trzepac kasiore i dobrze wspominac młode lata a ty do konca życia bedziesz oglądać przed kompem czyjeś cycki... żali mi ciebie goścu a dziewczynie gratuluje odwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek napisał:
Wstyd by mi było, gdybym to była moja córka z piersiami na wierzchu. Jaka musi być bezmysklna. Kiedyś pójdzie do pracy, zostanie lekarzem czy coś, a tu takie....
To na plazy zabraniasz sie córce rozbierać, zeby nikt nie widział i chodzi córunia w habicie? A może zazdrościsz , bo dzieci miec nie mozesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...