Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugi projekt zagospodarowania Podzamcza. Można podyskutować

Utworzony przez moje imię, 22 kwietnia 2015 o 12:04 Powrót do artykułu
jaki tunel dla ruchu tranzytowego?? Skąd ta informacja?? Przecież nikt tego na serio nie bierze. Tak sobie palnęli, by ładnie wyglądało.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejny betonowy kloc bez ducha który do mnie nie przemawia o wyższości tego rozwiązania nad każdym innym. Wszystko , byle co aby nie łóżka polowe pani Planistko. Proszę spojrzeć na Plac zamkowy, dlaczego murki, schody trawniki stanowią miejsce tak chętnie nawiedzane  i fotografowane. Prawda niby nic takiego, a jednak coś tam jest. A  pomysł wybetonowania Podzamcza i poustawiania klocków smutaśny i drobnomieszczański. Prezydencie zdjąć trzeba natychmiast smycz Projektantowi , niech sobie pochasa. Tylko błagam bez betonu bo to wbrew pozorom nie swiadczy wcale o nowoczesności i wielkomiejskości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pytania: Czy Podzamczem zajmują się  urzędnicy, architekci i urbaniści, którzy: - dopuścili budowę stacji Statoil  z myjnią samochodów z widokiem na zamkowe wzgórze? - podpisali się pod pozwoleniami  na budowę "dworków" które powstały pod kirkutem, czyli dalszym podzamczem ? A przecież, te gigantyczne, kiczowate dworki, obudowane stacjami paliw, złomowiskiem samochodów, tworzą kuriozalną pierzeję  trasy  komunikacyjnej miasta z założenia bezkolizyjnej i szybkiej. Wbrew oczywistym zasadom dopuszczono, czym  powinien zainteresować się prokurator,  wjazd i wyjazd  z tych  posesji z czteropasmowej jezdni?    - podpisali się pod pozwoleniami na budowę Kościoła Zielonoświątkowców i "salonu" Peugeota, kolejnej pierzei Alei Tysiąclecia,  blaszaków  zupełnie nie pasujących w tym miejscu? - dopuścili do zabudowy odcinka doliny Czechówki równoległego do Krakowskiego Przedmieścia  3 stacjami benzynowymi, myjnią samochodów i tym podobnym , reprezentacyjnym,   śródmiejskim obiektom, a przecież, ten odcinek doliny łączy się z Podzamczem i należałoby  przekształcić w  obszar śródmiejskiej zabudowy odciążającej  zatłoczone Krakowskiego Przedmieścia.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dajcie ulgi podatkowe drobnym i średnim przedsiębiorcom a nie galeriom handlowym i hipermarketom za jedną sygnalizację świetlną albo za łapówkę, wtedy to miasto samo się ożywi, bez waszych kretyńskich pomysłów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NI w dupe Ni w oko. Bedzie niedopasowany niewypał jak z galerią MM w Poznaniu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: