Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugie życie Boababu. Znany artysta wykona z drewna rzeźbę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2017 r. o 18:06 Powrót do artykułu
ja to jestem za tym aby co miesiąc odprawiać teraz w tym miejscu mszę. Nie rozumiem dlaczego nie ma na tych zdjęciach księdza, który kropi jego ścięcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł, aby każdą drzazgę z baobabu sprzedawać jako relikwie, to uzbierałaby się przyzwoita sumka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzruszyła mnie ta historia. Drzewa może zastąpić tylko inne drzewo, a nie rzeźba. Dzisiaj przechodziłam przez deptak po raz 4 od jego oddania i ciągle mam to same wrażenie - betonowe NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkiego H... J.. A ku pamięci obecnych rzadow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbieg ulicy Popiełuszki i Al.Smorawińskiego a gdzież te ulice się zbiegają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara i oprawca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mam pomysł, aby każdą drzazgę z baobabu sprzedawać jako relikwie, to uzbierałaby się przyzwoita sumka.
 i byłoby z czego wypłacać 500+ a nie podnosić podatki min. paliwowy dla tych co nie dostają 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile Żuk uszczupli budżet Lublina ? Ludzie z wielu dzielnic wożą dzieci do odległych szkół a ten ładuje pieniądze w próchno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze miejsce dla tej rzeźby to Plac Litewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech wydłubie Jezusa albo Marychę ... będzie miejsce do pielgrzymowania i modlitwy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nie zaczął roboty a już filozofuje. Tacy "artyści" to są wiecznie pod wpływem pewnych substancji i świat widzą inaczej niż wszyscy. Wystruga pewno jakiegoś dziwoląga , miasto i tak mu dobrze zapłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny pomysl!!! Powodzenia dla Tworcy, fajnie to ktos wymysli, mozna nadac tenu taki rozglos jak wycince.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smorawińskiego nie krzyżuje się z Popiełuszki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczora niech wystruga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie redaktorze z Mełgwi. Galeria Labirynt znajduje się przy skrzyżowaniu ul.Poniatowskiego z ul.ks.J.Popiełuszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie w zgodzie z trendem i rządem wydłubie Popiełuszkę bo Poniatowski na koniu jest ponad jego siły i rozmiar pnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z takiego dziurawego Baobabu można tylko wyrzeźbić babę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
pewnie w zgodzie z trendem i rządem wydłubie Popiełuszkę bo Poniatowski na koniu jest ponad jego siły i rozmiar pnia.
 no i będą później miesięcznice przy popieluszce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako że z drewna to długo nie postoi a po drugie to jakis wesoły Lubelak po sobotniej imprezie to podpali także powodzenia ale najtanszym kosztem poszło ? Poszło i to sie liczy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne barcie dla pszczół by z tego wyszły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...