Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
... bo nie mają jeszcze liści - co się czepiacie, za robotę się lepiej weście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie płacił za utrzymanie tego wynalazku? Miasto - czy Sąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jak to kto? Podatnik będzie płacił - czyli ja i Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widziała... słońca. W innych miastach Polski i na Zachodzie są od wielu lat. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowo posadzone drzewka z plantacji już są pokryte grzybami i zielonym mchem. Widziałem to dzisiaj. Cóż to za plantator co dostarcza chore drzewka? Czy nadzorujący te roboty widział je? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet drzewa stają przed sądem.Trza wiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie same drzewa posadzono z tyłu sądu, na parkingu. Tak na oko to około 25 sztuk. Każda (wg. informacji zamieszczonej w Kurierze) po 3000 zł - razem 75000 tys. Drzewka te sprowadzono z Holandii. W jednej ze szkółek na terenie woj. lubelskiego można kupić 15 letnie sadzonki drzew liściastych (dębu, buka i innych) o wysokości ok. 6 metrów i 25 cm obwodu za około 1500 zł, dwa razy taniej. Rozumiem, że od frontu, reprezentacyjnej strony, sądu można takie drzewka posadzić, ale z tyłu na parkingu? Przynajmniej dla mnie pachnie to Bizancjum. Ale cóż publiczny widocznie publiczny grosz ma mniejszą wartość od tych, które my mamy w swojej kieszeni. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za to, aby  te drzewa były dobrze pielęgnowane i przetrwały w naszym klimacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...