Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dla czego zwolnione skoro produkują najwięcej odpadów ? mamy chyba równouprawnienie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dostaną po 500 to zamiast przepič niech zapłacą, będzie pożytek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś planuje dzieci to świadomy kosztów utrzymania ,jedni mają ich więcej inni mniej albo wcale bo takie życie tylko podatki mamy takie same i dlaczego ktoś inny ma spnsorowac obce dzieci i rodziny .Moje dziecko też chodzi do szkoły żyje ,choruje,chce dobrze wyglądać i nawet 80 zł rodzinnego się nie należy nie mówiąc o 500, A wielodzietnej rodziny mają luksusy kina baseny i inne atrakcje za pół darmo.Kocham Polske
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś te dzieci zabierze ze sobą przecież to są przyszli pracownicy ludzie którzy będą płacili podatki et cetera nikt nie wychowuje dzieci dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To głupota. Rozumiem jakąś zniżkę, ale całkowity brak opłat to przesada. Przecież takie rodziny produkują najwięcej śmieci. To oznacza tylko znaczną podwyżkę dla mniejszych rodzin i osób samotnych w następnym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie zbiera śmieci na ulicy i nie wlecze do domu zazwyczaj są to opakowania po towarach od których został odprowadzony vat taka wielodzietna rodzina daje do budżetu w formie podatków wielkie jak na ich możliwości pieniądze a lis znowu pierdzieli o trybunale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś te dzieci zabierze ze sobą przecież to są przyszli pracownicy ludzie którzy będą płacili podatki et cetera nikt nie wychowuje dzieci dla siebie
A w którym kraju będą oni płacić podatki,bo chyba nie w polsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA TO DZIKI KRAJ!! DLACZEGO 500 PLN DOSTANĄ WSZYSCY -A POWINNI TYLKO PRACUJĄCY A ZWOLENNICY KLUBU aa POWINNI BYĆ POZBAWIENI TAKIEGO ZASIŁKU@@@ ALE W DZIKIM KRAJU GDZIE USTAWY POWSTAJĄ CIEMNĄ NOCĄ NIKOGO TAKIE KURIOZUM NIE INTERESUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne. Zwolnić z opłat za śmieci, za wodę, za prąd, za mieszkanie, za obiady w szkole, za MPK, za........ Dać po 500 albo 1000 i talony na C2H5OH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla czego zwolnione skoro produkują najwięcej odpadów ? mamy chyba równouprawnienie...
Bo żyjemy w PISlamie. Dziecioroby do roboty, a nie wyciągać łapę po wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość tego rozdawnictwa. Rodzina wielodzietna: on lekarz (zarabia krocie) ona lekarka (zarabia krocie), 3 dzieci. I co nie będą płacić za śmieci, dostaną 500 na dwójkę dzieci. No zarąbista pomoc potrzebującym w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież za chwilę dostaną 500zł na dziecko. To jeszcze za mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irytuje mnie to pisowskie rozdawnictwo! Niech ze swoich kieszeni rozdają, a nie podatników. Ja będę pracować, a ci co się nigdy pracą nie skalali będą dostawać wszystko za darmo, albo ci bogaci co mają kasy w bród??? protestuję! Pomoc powinna być dla potrzebujących a nie wszystkich w czambuł co mają dzieci...chore to jest! Dziki kraj w którym się płaci za posiadanie dzieci, nieetyczne to jest. A patologia aż piszczy z radości.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A emeryci do gazu - darmozjadzi, ani dzieci, żadnego z nich pożytku, tylko im renty i emerytury trzeba płacić!!!!!!!!!!!!!!!!! No może potrzebni są cztery lata na wybory, bo to ich i łatwiej otumanić i zagłosują jak trzeba. Dorwali się do władzy chorzy ludzie. Emeryt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Ludzie! Trzeba wyjść na ulicę i zacząć niszczyć ten pis! Zobaczcie co się dzieje! Już niedługo zamontują nam liczniki na plecach i będą sprawdzać ile powietrza zużyliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura!!! Mam troje dzieci i nie chcę zwolnienia z żadnych oplat. Nie chcę by ktoś musiał płacić za mnie. Mam troje dzieci bo tyle chcieliśmy z mężem mieć, stać nas na ich utrzymanie i nie potrzebujemy głupiej jałmużny. Może są samotni starsi ludzie których nie stać na opłaty. A tymi głupimi ustawami tylko stymulujecie patologię do rozplodu... Tu 500 na dziecko tu bez oplat itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje dolaczyc posiadaczy kota w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba oni generują najwięcej śmieci niż moja rodzina 2 osobowa!!!!!!!!!!!!! SKANDAL!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie ryba a noze doplacac jeszcze duzym rodzinom.znaczy smieci darmo i jeszcze 600 zl doplacic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam rybki, tez proszę o zwolnienie z opłata za wodę i ścieki. To duża rodzina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...