Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak dla mnie to patlogia i takie elementy trzeba izolowac od społeczeństwa, żeby nie robiły krzywdy. Jak dla mnie 10 powinna dostać i pusty łeb jej naprawić, bo widać, że prostaczka i degeneratka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..no to niech sie szykuje.Wiezienie nie jest takie czyste, jak zycie w spoleczenstwie. Tam nawet potrafia te biedna i zagubiona dziewczyne pozbawic dziewictwa. To nie zadna reedukacja, ale zboczenie i grzech ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko utylizacja. Wyjdzie z więzienia jako jeszcze większa degeneratka. Nie ma dla takiego syfu miejsca w społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za patologia co ona ma na tej ręce gwiazdy? głupek niech sobie wytatuuje. dwa lata co to za wyrok? to jest rozbój z tego co wiem od 3 w górę  a nie dwa lata śmiech na sali ale proszę państwa to jest nasze Polskie sądownictwo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko po obejrzeniu tego filmiku video sędzia powinien jej wlepić co najmniej 5 lat. Przecież to jakaś psychopatka. Ta nieletnia też nie lepsza. Poza tym w tym gronie jest co najmniej jeden ich alfons, który je osłaniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego po raz kolejny całkowicie pomijany jest udział dwóch delikwentów, którzy przybiegają wyperswadować stojącym obok ludziom udzielanie pomocy bitej dziewczynie? Jeden w czarnej czapce, drugi łysy - nic z nimi nie zrobiono, a skoro nawet media są na to kompletnie ślepe, to policja sama nie zmobilizuje się do działania. Te uliczne śmieci dalej będą robić ludziom krzywdę, a wy - posiadając możliwość naświetlenia sprawy ale nie robiąc tego - umożliwiacie im to. Gratulacje DW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Sąd skazał 19-latkę na dwa lata bezwzględnego więzienia. Zarzuty dotyczyły nie tylko brutalnego napadu w centrum Lublina, ale również wcześniejszych kradzieży w sklepach spożywczych, czy gróźb karalnych (Karolina K. groziła ekspedientce śmiercią).   Sama zaproponowała dla siebie dwa lata więzienia.   W ubiegłym tygodniu Karolina K. opuściła areszt. Ponownie trafi za kraty po uprawomocnieniu się wyroku. Za rozbój groził jej wyrok od 2 do 12 lat więzienia.”   .... sama zaproponowała dla siebie najniższy możliwy wyrok (2 lata), a Sąd przyjaźnie przyklepał propozycję oskarżonej. Teraz jest na wolności i już pewnie zbiera papiery do apelacji. Lubelska Temida jest skuteczna .... gdy ktoś zwinie sałatkę z marketu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po łapach że to nic dobrego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zgadnęskąd pochodzi to niewinne dziewczątko... Grygowa, Zamojska,Lubartowska, Kunickiego i uliczki do niej boczne, czy rejon Starych Bronowic? (Skibińska, Łęczyńska i te mroczne klimaty pięknych budynków tamtejszych okolic)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura w Polsce jest taka jak zarobki Polaków, w Europie na ulicach jest tylko gorzej w Rumunii, bo tam przechodniami żywią się watahy bezpańskich psów, które po zjedzeniu kilkoro dzieci zaczęły atakować dorosłych w celach konsumpcyjnych... Sytuacja w Polsce jest dramatyczna, a wyszkolenie tego młodego człowieka towarzyszącego poszkodowanej takie jak obecny stan Polskiej Armii.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja takiej kurwie I innym lobuzom po 20 lat bym odrazu dawal. Za robote niech sie wezma a nie biednych I slabszych okradaja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam że powinni publikwac wizerunki. Wiadomo do puki oskarżona to nie można ale jeśli dostanie prawomocny wyrok to dlaczego świat nie ma prawa poznać jej personaliów ? w koncu płace podatki na te zakłady penitencjarne mają stawkę miesięczną na łebka większą niż większość uczciwych Polaków. Dlaczego zatem nie mam prawa wiedziec kto jest na moim"garnuszku", a dwa to byłby kolejny straszak WSTYD za to co sie zrobiło. Skoro ktoś coś zrobił umyślnie to był świadomy konsekwencji .Ale większość uważa że A NÓŻ SIĘ NIE WYDA?! więc jeśli by istaniała powszechna informacja i każdy by miał do niej dostęp to może przed popełnieniem podobnego czynu ktoś sie zastanowi czy np rodzina się nie dowie i nie bedzie wstydziła przed sąsiadami? bo tak to przecież można wytłumaczyć ze do "pracy za granice wyjechał/a"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle nagłośniona sprawa, jakby takich "incydentów" nie działo się więcej, już większość z czytleników zapomniała o tak do niedawna nagłośnionej śmierci 7 młodych osób spośród 9 wracających wieczorną porą z dyskoteki autem...Ludzie ogarnijcie się to jest życie, po prostu media muszą mieć o czym pisać i tyle. Jutro będzie "hitem", że Tusk jest pedałem a Kaczyński się potknął na schodkach w sejmie i jest alkoholikiem , 14-latka jest babcią, a prezydent USA nie jest tak naprawdę czarny. Nauczcie się patrzeć na wszystko przez pryzmat medii i wyciągać własne przemyślane wnioski a nie opowiadać głupoty w komentarzach tak krótkich i płytkich, że po prostu słabo się robi. To wo ogólnym opisie tyle, bo do większości to pewnie i tak nie dotrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rozbujnictwo powinno być karane o wiele bardziej srogo, a tych cweli, łysych, tępych kozaczków co tylko szukają i czekają na jakąś akcje co by się nie przyłączyć dla obicia mordy komuś (patrz video) to bym powybijał a co najmniej pozamykał w więzieniach, placówkach czy innych psychatrykach. Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi tej dziewczyny. Jest ofiarą złego wychowania. Rodzice nie zajmowali sie dziecmi, ale moze piciem, albo czyms jeszcze innym. Skrzywiona i skrzywdzona psychika wynika z braku milosci i tyle. Trzeba ja odseparowac, ale w resocjalizacje nie wierze. Nie w polskim wiezieniu. Pomstujecie ze taka k**wa itp. ze 20 lat, ale badzcie pewni ze ona w zyciu musiala juz dostac niezle po tylku. Zal i wspolczucie... I nie piszcie mi ze mam ja sobie zabrac do domu itp. Trzeba chronic spoleczenstwo. Ale zastanowcie sie gdzie lezy przyczyna. Na Lubartowskiej widuje sie malych biegajacych chlopaczkow. Na razie maja po 5 lat i nie sa zbyt grozni ale za 10 -20 lat beda napadac i krasc, bo teraz tatus wali z mamą gaz, a potem napierdziela mame i dzieciaki... No ale na akcyzie z alku panstwo polskie stoi... Najlatwiej potepic i miec ich wszystkich w wielkiej pogardzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to patlogia i takie elementy trzeba izolowac od społeczeństwa, żeby nie robiły krzywdy. Jak dla mnie 10 powinna dostać i pusty łeb jej naprawić, bo widać, że prostaczka i degeneratka.
To nie łeb tylko, ale przede wszystkim serce puste... a w wiezniu nikt jej nie naprawi a nauczy jeszcze lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, dlaczego zasłania się tak na zdjęciu? Już nie chce być bohaterką, skoro nie pokazuje twarzy? Spójrzcie na jej paznokcie - poobgryzane!!! Patologia! Zbiera się na wymioty, jak na to patrzeć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jej dać szczotkę i niech zamiata przez 1 rok 10 godzin dziennie  KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE a nie ja będę płacił za jej utrzymanie w więzieniu przez dwa lata a ona będzie siedziała i oglądała telewizję, to jest najlepsza resocjalizacja !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalezy takiej zdirze doładować wyrok z górnej pólki bo i tak z niej nic już nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak jaka pizda, zamiast dać jednej i drugiej po mordzie to uciekał przed ciosem !! powinien bronić dziewczynę za wszelką cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...