Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa tysiące złotych nagrody za wskazanie oprawców kioskarki

Utworzony przez siuśmajtek, 27 października 2009 o 20:03 Powrót do artykułu
Każdej matce życzę takiego syna! A bandytom życzę takich przeciwników! Brawo Panie Piotrze, trzeba mieć jaja!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem gotowy dorzucić "grosz". Tylko, na jakie konto mam przelać? Dust to dust... ścierwo do branzollandu!
0
sam chetnie bede kopal ich czaszki jak ich znajdzie!
0
Gość napisał:
sam chetnie bede kopal ich czaszki jak ich znajdzie!
Napewno się znajdą Wcześniej czy pużniej . A sąd da im dwa lata w zawiasach ,Bo takie jest nasze prawo.Pod mur z ku....mi.
0
nie rozumiem takich ludzi wjeżdżają do sklepu i biją starszą kobiete taboretem zamiast przydusić zabrać co trzeba a teraz pała w d*** w kryminale i do siaty odrazu na celi ich tam przeorają dobrze niech ich tylko znajdą sam bym sie na morde odlał cwelowi takiemu co starsze osoby bije
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: