Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa tysiące złotych nagrody za wskazanie oprawców kioskarki

Utworzony przez siuśmajtek, 27 października 2009 r. o 20:03 Powrót do artykułu
Każdej matce życzę takiego syna! A bandytom życzę takich przeciwników! Brawo Panie Piotrze, trzeba mieć jaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem gotowy dorzucić "grosz". Tylko, na jakie konto mam przelać? Dust to dust... ścierwo do branzollandu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam chetnie bede kopal ich czaszki jak ich znajdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sam chetnie bede kopal ich czaszki jak ich znajdzie!
Napewno się znajdą Wcześniej czy pużniej . A sąd da im dwa lata w zawiasach ,Bo takie jest nasze prawo.Pod mur z ku....mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem takich ludzi wjeżdżają do sklepu i biją starszą kobiete taboretem zamiast przydusić zabrać co trzeba a teraz pała w d*** w kryminale i do siaty odrazu na celi ich tam przeorają dobrze niech ich tylko znajdą sam bym sie na morde odlał cwelowi takiemu co starsze osoby bije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...