Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie przychodnie w Gdańsku nie pomogły turystce z Lublina

Utworzony przez Gość, 7 sierpnia 2012 r. o 15:17 Powrót do artykułu
I tu nasuwa się pytanie: Po co płacić składkę zdrowotną i utrzymywać tych darmozjadów, ka i tak trzeba iść do lekarza prywatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy turystów z Gdańska. Też "pomożemy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było iść na skargę do b. przywódcy solidarności, mieliśmy mieć tak dobrze, gdzie za komuny w takim przypadku to od razu przyjęliby na oddział i udzielili pomocy a nie wygonili do domu z bolącym zębem. Należy podziękować pieruńskiej solidarności. Przecież po to sie płaci składki, aby otrzymywać pomoc w nagłych przypadkach. Ale nas solidarność w .... zrobiła. Niedługo to będziemy żyli jak w afryce, co silniejsze gatunki przetrwają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak traktują Lubelską turyske jak premier dba o region Lubelski .Przez ponad 5 lat chłkiem odiedził Lublin ?1x raz to świadczy my z nad morza lepsi ci ze wschodu to jak rumuni i ukraincy -smutne widaiane to zdalekiego Poznania.Lubelskie płaci Podatki jak cała polska procentowo a traktowana jest jak kolonia wygenerować kapiał ludzki i surowce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak traktują Lubelską turyske jak premier [na kolanach po S 17 tylko 35 km Lublin -Kurów]dba o region Lubelski .Przez ponad 5 lat chłkiem odwiedził Lublin ? 1x raz to świadczy my żę z nad morza lepsi ci ze wschodu to jak Rumuni i Ukraincy -smutne widziaiane to z dalekiego Poznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
trzeba było iść na skargę do b. przywódcy solidarności, mieliśmy mieć tak dobrze, gdzie za komuny w takim przypadku to od razu przyjęliby na oddział i udzielili pomocy a nie wygonili do domu z bolącym zębem. Należy podziękować pieruńskiej solidarności. Przecież po to sie płaci składki, aby otrzymywać pomoc w nagłych przypadkach. Ale nas solidarność w .... zrobiła. Niedługo to będziemy żyli jak w afryce, co silniejsze gatunki przetrwają.
A co ma z tym wspolnego "Solidarnosc" ? To Polak Polaka tak traktuje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRUGIEOKO napisał:
A co ma z tym wspolnego "Solidarnosc" ? To Polak Polaka tak traktuje .
bo cholerna solidarność do tego doprowadziła, mieliśmy mieć drugą Japonie i co mamy, gdzie spełnione te 21 postulatów, dlaczego mam pracować do 67 lat jak młodzi nie mają pracy, kużwa, nie wytrzymam, do czego oni doprowadzili. Rozpieprzyli cały kraj. Po co moi rodzice walczyli, w czasie drugiej wojny, chyba p oto aby ich wnuki wyjeżdżali za chlebem za granicę bo u nas nie ma pracy, nie ma za co żyć. Tylko jednostki mają się dobrze., tak jak ostatnio jest głośno, syn Tuska dostał prace i go proszono o to aby ją podjął, o proszę, a innych nie Tusków nie proszą, inni wyjeżdżają bo nie mogą dostać pracy w kraju. Oto jest własnie dzielooooooo solidarności. Jesteś szarakiem to umieraj z głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo może lekarze mieli "pomroczność jasną" i nie widzieli tego chorego zęba u pacjentki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba być turystą, żeby wiedzieć, że stomatolog nie usunie ósemki inodeśle do chirurga. Miałam identyczną sytuację na miejscu- w Lublinie. Dr. So......spierniczyła mi ósemkę i odesłała z kwitkiem dzień przed Wielkanocą. Całe Święta męczyłam się zanim trafiłam do chirurga. Stomatolodzy boją się powikłań, krwotoku, itp i ja im się nie dziwię. Turystka jakaś "zakręcona", bo idzie do gazety z taką pierdołą Do chirurga trzeba z ósemką, a nie do gazety....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ka napisał:
Nie trzeba być turystą, żeby wiedzieć, że stomatolog nie usunie ósemki inodeśle do chirurga. Miałam identyczną sytuację na miejscu- w Lublinie. Dr. So......spierniczyła mi ósemkę i odesłała z kwitkiem dzień przed Wielkanocą. Całe Święta męczyłam się zanim trafiłam do chirurga. Stomatolodzy boją się powikłań, krwotoku, itp i ja im się nie dziwię. Turystka jakaś "zakręcona", bo idzie do gazety z taką pierdołą Do chirurga trzeba z ósemką, a nie do gazety....
[ ale pieprzysz głupoty, mnie bez żadnego ale w przychodni usunęli, przecież ta pacjenta miała usunięty ząb ale jak zapłaciła, a co za darmo to już dostaje się krwotoku, a za pieniądze nie, weź przestań, nie wypowiadaj się, bo się ośmieszasz. pier***ona solidarność, oto do czego doprowadziła nas kraj,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...