Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pieluszki zmienić trzeba bo wielkie jak balony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje :). Troje maluszków i jedno także maleńkie, czyli 4 cuda :), więc teraz przydałby się 6 cud, czyli szóstka w totka :). Pominęłam 5 cud, bo ten już także Państwo macie. To miłość.
O matko. Jak dobrze, ze znalazłam kilka pozytywnych komentarzy! Gratuluje i ja i ściskam mocno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie kochane! Każdy mały człowiek to niewyobrażalny cud! Trzymam kciuki! A Pani gratuluję, że tak ślicznie Pani wygląda po porodzie!!! Natomiast autorom poniższych bezdennie tępych komentarzy współczuję. Myślę, że trochę się nie zastanawiacie nad swoimi słowami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1055551" timestamp="1436595530"] Gratulacje dla młodej mamy za wybranie "normalnych" imion a nie jakieś Alany, Brajany czy Dżessiki. Po zdjęciu widać że normalna, śliczna dziewczyna. Pozdrowienia dla całej rodziny.[/quote] Akurat te są normalne, ale jak dają zofia, andrzej, zdzisław, to już lepiej dać brajan... z tą śliczną bym nie przesadzał, jest raczej przeciętnaquote name="anka" post="1055861" timestamp="1436654397"] Gratulacje :). Troje maluszków i jedno także maleńkie, czyli 4 cuda :), więc teraz przydałby się 6 cud, czyli szóstka w totka :). Pominęłam 5 cud, bo ten już także Państwo macie. To miłość.[/quote] hahaha, wpadli pewnie to jest pech, że mają aż 3, weź to kobieto wykarm w nocy, wstawaj do tego, ubierz, wyszykuj do szkoły, jeździj po szpitalach, dentystach to zrozumiesz ... nie wiem czemu kobiety fascynują się dziećmi jak rzeczą, to takie materialistyczne, bo niemowle fajne itd, a potem nagle już 6 latek to bahór i robią nowe aby znowu się jarać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kasy idzie z naszych podatków na utrzymanie przy życiu takich słabowitych dzieci.Potem całe życie będą chorować. A na miejscu ojca to bym sobie chyba w łeb strzelił jakby mi baba trójkę naraz urodziła!
  ty jestes naprawde poje***y  czy w ogóle rozumiesz jakie to szczęście a dzieci są zdrowe :wub: tylko wcześniej urodzone wiec muszą byc w inkubatorach a takich jak ty to naprawde szkoda że ta Ziemia jeszcze nosi jesteś obrzydliwy i masz w głowie siano zamiast rozumu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w ludzaiach złości,,,społeczeństwo polskie się stacza;-( gratulacje dla mamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziłam na staszica cudowne miejsce za znając od wyglądu sal, kończąc na uśmiechu i pomocy pielęgniarek ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez mam czworo dzieci dwoje starszych i blizniaki i zadne nie bylo wpadka.jak rodzina jest normalna,kochajaca sie to samo szczescie.a dla tych co pisza ze trudno po lekarzach latac wykarmic w nocy itd.to tylko wspolczuje bo znaczy to,ze nie jest dobra matka bo kazda normalna mama nie patrzy takimi kategoriami tylko dziekuje Bogu za taki dar.nie jedna kobieta nie mogaca miec dzieci napewno wolalaby miec trojaczki niz wogule nie moc miec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje, dużo zdrówka dla dzieciaczków, dzielnej mamusi, tatusia oraz starszej siostrzyczki oraz szybkiego powrotu do domku :) :) PS. Tylko pozazdrościć takiego daru :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...