Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Młodszy, niższy miał kurtkę z kapturem i sportową torbę. Straszy, krępy miał ok. 170-175 cm wzrostu", . Sam nie wiem czemu ten akapit bardzo mnie rozśmieszył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem dlaczego, ale większość komentarzy tutaj, bardzo mnie rozśmiesza. Choć sądząc po czasach wspaniałomyślności, jestem niemal pewny, że są to osoby nie mające co robić, z kompleksami, emeryci, społeczniacy w świętym przekonaniem o swojej ogromnej wiedzy oraz stanowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? napisał:
"Młodszy, niższy miał kurtkę z kapturem i sportową torbę. Straszy, krępy miał ok. 170-175 cm wzrostu", . Sam nie wiem czemu ten akapit bardzo mnie rozśmieszył.
Bo jestes tepak i glupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa. Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moglibyście odświeżyć, bo już ich złapali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro porzucili taksówkę w Bychawie to proste że muszą tam mieszkać więc zapewne to dresy z ul. Piłsudzskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moglibyście odświeżyć, bo już ich złapali...
Wiadomo kto kto??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ejka napisał:
Wiadomo kto kto??
15 minut po całym zdarzeniu widziano w okolicy Lateksową Pałę vel Świński Ryj, jak wraz z drugim osobnikiem w kominiarce umykali na motorynce drogą na Biłgoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewinna jest zawsze najbardziej winna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...