Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KACEJKO WYGRA !!!! DOŚĆ JUZ STRASZENIA PRACOWNIÓW DOŚĆ JUŻ BRANIA ZAKŁADNIKÓW. JUŻ NIE TRZEBA SIĘ BAĆ. KACEJKO WYGRA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kazdy pisze ale nikt oficjalnie sie nie przedstawi Tak sie sklada ze wiele lat pracowalem w PL bo ponad 29lat i wlasnie w katedrze gdzie pracowal i pracuje kandydat na rektora czyli Pan Kacejko, poniewaz w indeksie ma rowniez moj wpis i moge jasno powiedziec strzezcie sie od takiego wyboru bo bedzie zrealizowane przyslowie "Po zlym Panie jeszcze gorszy nastanie". Osoba ta nie jest uczciwa w stosunku do wszystkich wspolpracownikow i wiele rzeczy jak ocene dorobu innych przeprowadza za zamknietymi drzwiami bez odwolania ze swoja kolezanka HS , uwaza sie za wszechwiedzacego i nigdy nie popelniajacego bledow. Umiejetnie powycinal z pomoca swojego pryncytpala w tym okresie ZR wszystkich ktorzy znaja jego osiagniecia i wpadki. Na zebraniach katedry negowal prace naukowa i osiagniecia innych a swoich publikacji i osiagniec naukowych niegdy nie przedstawial zgodnie z obowiazujacymi zasadami pozostalym pracownikom na zebraniach katedry. Razem z ZR zniszczyl serie powtarzajacych sie miedzynarodowych konferencji cyklicznych orgaznizowanych przez katedre bo nie byl w ich komitecie naukowym i nie byl tam nobilitowany Na zebraniu nie moge uczestniczyc poniewaz nie jestem juz od 4 lat pracownikiem politechniki. Ma wpojone od czasow studiow ze jest ponad wszystkimi i przeznaczony do wyzszych celow. Podpisze sie tylko pierwsza litera imienia a wszyscy z wydzialu beda wiedziec kim jestem
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: