Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwuletnia dziewczynka z Lublina była nie tylko bita ale i przypalana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 21:32 Powrót do artykułu
A to bandyta piepszony, zgnijesz w pierdlu łachudro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetworzyć ich na paszę dla zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie radzę wam gnoje wracac na Gęsią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że na Południowej trafi do odpowiedniej celi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oko za oko x różnica wieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imiona i nazwiska i pokazać ryje tych scierw. każdy powinien mieć prawo wpuścić im ... bez ponoszenia odpowiedzialności karnej. im i każdemu kto w ten sposób potraktuje dziecko.. kto za ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać ich .... Każdy się dowie gdzie mieszkaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za.!!!!jak się nazywają a szczególnie ona!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz wieśniaki napiszcie jakiś hejt na imigrantów. Zwyroli macie za sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że w więzieniu "wyjaśnią" gościowi co nieco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwyroli mamy za sąsiadów... i nie potrzebujemy jeszcz imigranckich zwyroli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za matka, psychopatka a nie matka. Zaraz kolejne urodzi i będzie tak samo traktować. Koszmar jakiś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba robić obowiązkowe szczegółowe bilanse co pół roku i oglądać dzieci, jednak wśród pisczochów i popaprańców przegłosowuje się pieniądze podatników na nierentowne lotniska, zmiany nazw ulic, odszkodowania za amputację ryja od koryta, pomniki, apele, przeloty do rodziny korytowców, diety, konkordat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychŁostaĆ to bydŁo publicznie! nie wiem, nad czym tu się jeszcze zastanawiać??? nie cackać się z dzieciobójcami!!!! batem z kolcami po ***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdali egzaminu jako rodzice. Nie powinni mieć więcej dzieci. Tylko sterylizację, kastrację- zastosować. Więzienia może już nie być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to że to nie sąsiedzi z góry z dołu czy zza ściany nic nie zrobili. ..bo nie wierzę że nie słyszeli płaczu bitego dziecka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara dla tego ścierwa wręcz śmieszna!! Zresztą dlaczego matka ma mniej dostać niż konkubent? Po 15 lat szmatlawcom i co kilka miesięcy nowa cela z recydywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę zrozumieć jak można krzywdzić takie bezbronne maleństwo, jak patrzeć na ból i cierpienie... Brak słów żeby opisać tych "ludzi", chociaż to nie ludzie! Mam nadzieję, że Maleństwo zapomni o koszmarze jaki jej zgotowali "rodzice" i będzie miała prawdziwy dom pełny miłości i ciepła. A my WSZYSCY musimy reagować na przemoc szczególnie względem dzieci bo są bezbronne. Nasz brak reakcji to cicha zgoda , a tak być nie może. Reagujmy jak najwcześniej, żeby nie było za późno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów. Znęcanie się nad słabszym. Trzeba to teraz powtórzyć w stosunku do tych pożal się Boże rodziców, sprać ich na kwaśne jabłko i ze skruszoną miną wyznać, że przez przypadek spadli ze schodów. I znowu sprać porządnie, aby może w końcu dotarło, że są więksi o silniejsi od nich, którzy mogą im zrobić to, co oni temu bezbronnemu dziecku. Recepturę powtarzać, aż do skutku...trzeba po prostu dostosować się do nich i zastosować ich metody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie we wieźniu za dziewczynę robił jak na grypsere trafi tam go naucza ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...