Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwuletnia dziewczynka z Lublina była nie tylko bita ale i przypalana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 21:32 Powrót do artykułu
I po co "zaslaniaja" mordy bo twarzy to nie ma... Upublicznic wizerunek z pelnymi danymi osobowymi bo to scierwa nie ludzie. Zakuc w dyby z tabliczka co zrobili i na litewskim wystawic by kazdy sam mogl osadzic i zrobic co mysli, a nie pojdzie do pierdla na krocej niz mu sie nalezy, a my to gowno bedziemy z podatkow utrzymywac. Za duzo &€%#(€) jest z osobnikami tego pokroju w tym kraju, jakies prawa cxlowieka &€&#*wa... To nie czlowiek... Uspic, zutylizowac i po problemie, dla mnie prawa do dalszej egzystencji jedno z drugim nie ma. No ale wedlug prawa to LUDZIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla sąsiada czy sąsiadki którzy zareagowali. Takim hienom koniecznie trzeba zabierać dzieci. Serce się kraje jak słyszę o cierpieniu tego dziecka, to jest matka to sz...a a nie matka:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaa,mamusia kochana mniej winna to tylko 5 lat i za 2 lata wyjdzie za dobre sprawowanie-mam nadzieje ze zalapia sie na nowe surowsze prawo bydlaki nie ludzie,wlasne malenstwo maltretowac? bydlo.bydlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazać twarze niech wszyscy ich palcami wytykają w tym przypadku samosąd najlepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie twarze tych zwyrodnialców!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gwarantuję całemu światu że jeśli nawet paweł wyjdzie z więzienia to pójdę osobiście siedzieć za zabójstwo na dożywocie. taki s***el nie może łazić po ulicach lublina i reszty świata, dlatego postanowiłem poświęcić się dla dobra ludzi którzy nawet mogą nie wiedzieć że za 10 lat po ulicy będzie łaził gościu, który umyślnie i z premedytacją zniszczył coś pięknego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** ***e , łachudro za***a dawaj mnie uderz albo przypalaj ***y ty kozaku c*** ci na łeb zdychaj tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto skuteczność MOPRu. Akcja trwała cały tydzień. W tym czasie dziecku mogli zrobić większą krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że w tej przerażającej sprawie to nie jest najważniejsze, ale w poprzednim artykule pisaliście, że to się stało na Czubach a dziś, że na Gęsiej. W którym przypadku wprowadzaliście czytelników w błąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam ta suke,jest z Ostrowca Swietokrzyskiego z Ul.Stodolnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zwolnini;bo jest w ciazy:W Polsce nie ma sprawiedliwosci!!!!!!Biedne dziecko:Ojciec biologiczny;jeszcze ja broni;to skanal!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze nie rozprzestrzeniac falszywych informacji!!! To nie jest temat na posmiewiska!!! Ojciec biologiczny walczy o coreczke!!! Trzymajmy za ojca kciuki zeby mu sie to udalo!!! A ta Kur** Klaudia w piekle niech sie poniewiera!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZOOK! A gdzie byli dziennikarze Uwaga TVN?. Jak mogli do tego dopuścić?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...