Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawidłowo. Każdy powinien być przeszkolony, bo teraz takie czasy, że nie wiadomo kiedy może dojść do sytuacji, że trzeba będzie rezerwistów mobilizować.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawidłowo. Każdy powinien być przeszkolony, bo teraz takie czasy, że nie wiadomo kiedy może dojść do sytuacji, że trzeba będzie rezerwistów mobilizować.
Jak taki chętny jesteś to idź pierwszy, a nie za innych się wypowiadasz.
0
A co z osobami, które prowadzą działalnośc gospodarczą ?? Zostawią firmy na tydzień lub dwa ?? Dieta w kwocie 70 zł / dzień z pewnością nie wystarczy...
0
każdego do woja na co najmniej rok  bez wyjątków!!!!!
0
     Po co wydawać pieniądze na szkolenie dla ludzi, których w ogóle nie są tym zainteresowani? "Z niewolnika nie ma pracownika!"      Fundusze te należałoby przeznaczyć na szkolenia osób, które pojadą i będą chciały się czegoś nauczyć. Taki człowiek więcej przyswoi wiedzy, bo jest tym zainteresowany, czyli będzie lepiej wyszkolony, zaś pieniądze lepiej zainwestowane, a nie wyrzucone w "błoto". Korzyści byłyby obustronne i w razie "W", rezerwiści potrafiliby zdobyte umiejętności zastoswać w praktyce.  
0
Jak taki chętny jesteś to idź pierwszy, a nie za innych się wypowiadasz.
A ja chętnie bym poszedł,niestety w wojsku byłem kierowcą a oni potrzebują kabuzów... Gość ma sporo racji.Kiedyś jak służba wojskowa była obowiązkowa,większość facetów była facetami a nie wyżelowanymi lalusiami...
0
A co z osobami, które prowadzą działalnośc gospodarczą ?? Zostawią firmy na tydzień lub dwa ?? Dieta w kwocie 70 zł / dzień z pewnością nie wystarczy...
umacnianie obronności ojczyzny należy do wszystkich obywateli !!!
0
Ja bym chciał dostać takie wezwanie, zawsze to jakaś nowa przygoda i może potem się w życiu przydać :) pozdrawiam wszystkich Żołnierzy 
0
Ja na tym straciłem parę lat temu. Po zwrot utraconych zarobków trzeba było się zgłosić do swojej gminy. Panie zrobiły wielkie gały... i dostałem 100pln, a powinno być 700-900 pln. KICHA... ale na szkolenie poszedł bym jeszcze raz z "ochotą"
0
Hi HI. Dobre. Może tym razem dadzą mapkę z barami w Dęblinie. Ostatnim razem to trochę się przepustka wydłużyła :D  :D  :D
0
niech powołają studenki pielęgniarstwa i psychologii hahaha
0
ale śmieszny ten kraj, czego tu bronić jak już wszystko sprzedane ? nawet godność... -_-
0
Problem w tym że cwiczenia rotacyjne w Dęblinie i Zamościu odbyły się w maju i czerwcu kolejne przewidziane są dopiero wiosną 2014r.
0
"Na czas ćwiczeń rezerwiści dostaną bezpłatny urlop, którego pracodawca nie może im odmówić" "Powołani na ćwiczenia rezerwiści nie powinni na tym stracić finansowo."   A pracodawcy? A potem płacz, że kogoś zwolniono i wzrasta bezrobocie??!!!!!  
0
No już czekam na takie zaproszenie   "Powołani na ćwiczenia rezerwiści nie powinni na tym stracić finansowo."   Zarabiam 500zł dziennie (za granicą) zobaczymy jak oni zechcą mi zwrócić 5000PLN za 10 dni szkolenia.    
0
Czyżby pachołki USA szukały mięsa armatniego na wojnę z Iranem?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: