Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jednoosobowe stanowisko dyr. d/s lania wody wokół Bystrzycy!! dobra, spokojna fucha bez żadnych obowiązkow!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze są wolne etaty doradców ds. rewitalizacji doliny Czerniejówki, Wieprza i  Poru,  itd.
0
Emeryty zajmuja miejsca młodym ludzim     Ilu emerytów pracuje w urzędach tylko pani wojewoda trochę wytrzepała z urzedu wojewódzkiego u marszałka bedzie ich ok. setki. 
0
Od Marszałka to pewna młoda osoba przejdzie na stołek po tym panu. Także tego.
0
Jeszcze są wolne etaty doradców ds. rewitalizacji doliny Czerniejówki, Wieprza i  Poru,  itd.
ku r wa ! jak oni z ładnej rzeczki por zrobili kanał i ściek - to ja dziękuję  za takich specjalistów
0
"Odchodzący dyrektor nie pożegna się jednak definitywnie z Ratuszem. Prezydent zaproponował Strycharzowi etat doradcy ds. rewitalizacji doliny Bystrzycy."   .... on już 2 lata temu miał 67 lat.   Tekst z lublin.gazeta.pl z 20 stycznia 2012 pt. "Weteran zadba w ratuszu o ochronę środowiska"   Czyli, że teraz ma 69 lat. I wciąż na garnuszku podatników.  
0
Nikt po tym Panu płakać nie będzie.   Kto był człowiekiem ten człowiekiem będzie.
0
ku r wa ! jak oni z ładnej rzeczki por zrobili kanał i ściek - to ja dziękuję  za takich specjalistów
a na jakim odcinku?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: