Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor Teatru Muzycznego z wyrokiem

Utworzony przez roman, 29 maja 2011 r. o 21:00 Powrót do artykułu
śmieszna kara powinnien dostać 10 razy tyle kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd województwa lubelskiego nie wie? To się dowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i ma za swoje. Po co zatrudniał Ruską?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktor napisał:
No i ma za swoje. Po co zatrudniał Ruską?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac z Ciebie taki Aktor jak z Alesii ruska... Gratuluję wygranej, należała się! Alesia jest świetną pianistką i powinna zarabiac co najmniej 2 razy tyle!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że dostał tak małą karę bo jest niewspółmierna do winy. Pan naczelny, który spełnia rozkazy artystycznego!!!Szkoda że przez ich mierny artyzm już tylu dobrych muzyków nie pracuje w teatrze tylko taka sama miernota jak oni.Wystarczy posłuchać pianistek które grały Karnawał zwierząt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty miernoto dlaczego nie pracujesz w Filharmonii? Bo widocznie też żaden z ciebie artysta. Żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, mało,mało!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów... gdybym był marszałkiem, to już dawno wezwałbym na dywanik dyrektora...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roni napisał:
A Ty miernoto dlaczego nie pracujesz w Filharmonii? Bo widocznie też żaden z ciebie artysta. Żenada!!!
Żenadę to Ty reprezentujesz razem ze swoimi Panami dyrektorami!!!! Ja przyszedłem do pracy do teatru a nie do filharmonii, bo gdybym chciał to tam bym pracował. Życzę dalszych sukcesów w premierach typu Ust milczą czy Spotkania z gwiazdą....śmieszne i żenujące....gorszej premiery nie widziałem, w dodatku pianistka, która w Noc kultury nie potrafi zagrać prostych kawałków...żenada do potęgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...