Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor ZUS nie złamał prawa. Prokuratura umarza śledztwo

Utworzony przez pomroczność jasna, 14 stycznia 2011 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Było to działanie uzasadnione, bo należności umorzono firmom, które były już w upadłości i nie rokowały, żeby można było wyegzekwować od nich pieniądze – mówi prokurator Sitarz.
Od kiedy prokurator lub dyrektor ZUS, jest od rokowania co będzie w przyszłości. Każdy by chciał, mieć takie "rokowania" i umorzone składki. Niestety ZUS ściga każdego, bez wyjątków. Są jednak, jak widać, równi i równiejsi w tym niby "demokratycznym" kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, i tak próbowano zniszczyć życie człowiekowi za to,że rozkładał na raty składki, a firmy spłacały je. PARANOJA.Ten pan pracuje dalej w ZUS,czy będzie starał się o odszkodowanie?. Ciekawe jak dziennik pisał jak oskarżano tego Pana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Panasiuk został odwołany z funkcji szefa ZUS w Lublinie, a zamojska prokuratura wszczęła śledztwo.Teraz sprawę umorzono,ale nie ma wzmianki o przywróceniu tego Pana na poprzednią funkcję czyli to była świadoma akcja aby się pozbyć tego Pana.Piękne sqrwysyństwo w białych rękawiczkach w wykonaniu CBA.Ciekawi mnie kto teraz z CBA odpowie personalnie za krzywdę tego Pana?
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090828/LUBLIN/810683146
http://www.mmlublin.pl/10939/2009/8/31/dyrektor-lubelskiego-zus-stracil-stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złaał prawo ,a prokuratura jeest niezalazna. Gówno prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak po odwołaniu Pana Panasiuka z funkcji dyrektora ZUS nastały jakby lepsze czasy dla pracowników. Raptem WSZYSCY dostają kwartalne nagrody a nie tylko wybrani jak było za jego panowania... Pan Waszak chyba w końcu przyjrzał się podziałowi pieniędzy. I atmosfera lepsza. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie złamał prawa i walczył o pozostanie firm na rynku tylko fundementaliści chcą zlikwidować firmy a pracowników na bruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe... Niefajnie jest, gdy nagrody dostają wybrańcy szefa. Jednak darmozjady za co wam się należą nagrody dla ogółu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznam człowieka ,ale chyba robił bardzo dobrze rozkładając na raty zaległości,firmy po takiej ugodzie mogły sie podniesc.Przez pomyłkę pana z us zus sciga mnie po 10 latach za składkę za 1 miesiąc.dostarczyłem już im wszystkie dokumenty które stwierdzają że mam rację,a oni [zus] zastanawiają się czy dowalić czy nie składki plus odsetek za 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały ZUS to darmozjady . Nigdy nic nie wypracowali - siedzą i pierdzą w stołki do 15/15.Wiem bo pracuję na porzeciwko!. Godzina 15.16 i wszyscy spierda.ją do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motoń napisał:
Cały ZUS to darmozjady . Nigdy nic nie wypracowali - siedzą i pierdzą w stołki do 15/15.Wiem bo pracuję na porzeciwko!. Godzina 15.16 i wszyscy spierda.ją do domu
Ja pracuje na przeciwko, i widzę, że Ty siedzisz i pierdzisz w stołek PO godzinach, tylko po to by nałapać nadliczbowych i "argumentów" za premią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak pierdzimy w stołki i bierzemy kasę za nic to proponuję złożyć dokumenty do kadr i starać się o przyjęcie do pracy. Ciekawe po jakim czasie zmienicie zdanie że to "kasa za nic"... A kasa olbrzymia...na początek to chyba ok.1500 brutto. Tak więc zapraszam ZUS stoi otworem dla tak kreatywnych jak WY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składki ZUS za styczeń 2011 już urosły więc i pensyjki prezesów urosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...