Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyskusja o górkach czechowskich. Padła propozcja: referendum

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2016 r. o 12:12 Powrót do artykułu
referendum chce tak naprawdę niewielka grupka która próbuje wszystko blokować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie rozumiecie? popatrzcie na wizulizacje obecnych osiedli ktore budują deweloperzy a potem przejdzcie sie na te osiedla, sprobujcie tam wieczorem zaparkować.. Przyjrzyjcie się na te wizualizacje, ile tam zadowolonuch ludzi, trawników, drzew i zieleni. Popatrzcie na to co budują w rzeczywistości, czyli blok, chodnik, ulica i parkingi. Gdzies na skrawkach ziemi powstaje nitkowaty trawnik. Czy deweloper przed budową pokazuje wizualizacje betonowej pustyni? nie . Pokazuje fontanny, skwerki, które nigdy nie powstają. Wczoraj tez z uporem maniaka sciągali z ekranu zdjęcie mapy górek i wrzucali wizualizację rzekomego parku, nazywają go 700 lecia, choć moze powinien sie nazywać parkiem 800 lecia, bo wczesniej niż za 100 lat, to raczej go nie będzie.. to wszystko jest takie smutne.. Przejdzcie się wzdłuz osiedla TOR, zobaczcie ten piękny wąwozowy las koło pomnika,podnieście głowę nad trawy i zobaczcie jak z daleka wygląda ten betonowy las blokow na poligonowej. Boicie się tam chodzić? bo nie ma chodnika? moje dzieci kochają ten las, pozwolcie i swoim dzieciom kochać to miejsce..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przeciwko zmianie Miejskiego Planu Zagospodarowania Przestrzeni na dzialce należącej do TBV, mam nadzieję że radni i prezydent Krzysztof Żuk przypomną sobie kto w rzeczywistości jest ich pracodawcą i w czyim interesie przychodzą do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto z mieszkancow czechowa chodzi spacerowac po nowym osiedlu prestige? nie? a czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie obowiązujący MPZP dla tego obszaru uchwalony w 2005 roku dopuszcza do 30% funkcji mieszkaniowej w wyznaczonym terenie, co daje niewiele ponad 1% całego terenu. Dopuszczona możliwość zabudowy w w/w zakresie w MPZP z 2005 roku narusza Studium z 2000 roku w zakresie strefy ESOCh, która nie zezwala na powstanie nowej zabudowy kubaturowej. Mecenas z wydziału planowania UML tak się wczoraj pogubił w tłumaczeniach i prostowaniu wcześniejszych dezinformacji, że obecny na sali architekt - emeryt zasugerował, by powrócić do planów z 1959 roku i zacząć wszystko od nowa, bo nie może być tak, że Studium jest nadrzędne, a problem jest w interpretacji Ustawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porządny park tak jest jestem za zmianami i zagospodarowaniem terenów które leżą odłogiem i są degradowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Spisane ze slajdu wczorajszej prezentacji: 80% ankietowanych uważa, że Górki Czechowskie są niebezpiecznym miejscem. Przedstawiane argumenty: brak oświetlenia, pijaństwo, chuligaństwo, wysypisko śmieci, narkomani, niebezpieczne zwierzęta, bezdomni, agresywni ludzie, dużo krzaków co wzbudza strach, dzicz
Podzielam zdanie ankietowanych. U mnie akurat nie byli ale mam podobne zdanie co te 80%. Dzieciaków nie Górki nie puszczę, póki ktoś tego terenu nie ucywilizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jesteśmy aż tak bogaci żeby na życzenie jednej osoby przeprowadzać referendum? Serio?
PISmaki w poszukiwaniu taniej sensacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechów napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Spisane ze slajdu wczorajszej prezentacji: 80% ankietowanych uważa, że Górki Czechowskie są niebezpiecznym miejscem. Przedstawiane argumenty: brak oświetlenia, pijaństwo, chuligaństwo, wysypisko śmieci, narkomani, niebezpieczne zwierzęta, bezdomni, agresywni ludzie, dużo krzaków co wzbudza strach, dzicz
Podzielam zdanie ankietowanych. U mnie akurat nie byli ale mam podobne zdanie co te 80%. Dzieciaków nie Górki nie puszczę, póki ktoś tego terenu nie ucywilizuje.
Jeżeli nie wiecie, to od załatwiania takich spraw jest Straż Miejska, Ustawowo odpowiada Gmina, a zobowiązany jest właściciel terenu, by takie rzeczy nie miały miejsca. Szczytem braku kultury było cytowanie ankiety, której wyniki świadczą o właścicielu tego terenu, który świadomie dopuszcza do jego degradacji, by później wykorzystać takich ludzi jak autorzy dwóch powyższych komentarzy. Szkoda, że nie zapytał w ankiecie, co powinno zrobić się z właścicielem gruntów, który świadomie zezwolił na zasypanie setkami tysięcy ton odpadów miejsca, które wcześniej zinwentaryzowano jako jedno z najbardziej atrakcyjnych biologicznie. Jak trzeba byc zepsutym i nikczemnym żeby pisać tego typu dyrdymały, które są w dóch powyższych komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to pitucha i tułajew nasi najjaśniesi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektoracie ! - niepotrzebnie się napinasz. Wszystko już i tak jest postanowione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na debacie prez Szymczyk wyraźnie powiedział deweloperowi, ze na 2 wierChowinach obok osiedla Tor zabudowy żadnej nie bedzie! I to jest juz 1 krok do sukcesu. I cień nadzieji, ze na pozostałych wierzchowinach plan nie bedzie znacząco zmieniany i w ten sposób zamiast biadolić pomyślmy wspolnie jak zrobić prawdziwy park naturalistyczny (niskokosztowy i szanujący zasoby przyrodnicze które znamy tam od lat). Mamy wspaniała miniaturkę wyżyny lubelskiej w mieście i bądźmy z niej dumni. Śmieci sie posprząta w 2 weekendy wiosenne, postaramy sie o fachowa ochronę czynna i walkę z nawlocia. Bedziemy korzystać z poligonu wszyscy a i przyjezdnym bedzie co pokazywać. Uwierzcie w koncu, ze wspolnie mozemy dużo, miasto jest nasze! Oczywiscie TBV moze gospodarować w ramach obowiązującego planu, pewnie bedą chcieli, jako rzetelna firma zrobić cos tez dla mieszkańców, tj ciagle o tym mówią. Szanujmy sie a przede wszystkim przyrodę; oba jest tu nie tylko dla nas ale i dla naszych dZieci i wnuków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpiszcie sobie w Google "Raport Chomika europejskiego" i wszystko stanie się jasne jak słońce, które dzisiaj jest w Lublinie przykryte gęstymi chmurami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankieta rzeczywiscie była elementem wręcz żartobliwym, obok żadnego socjologa nie leżała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykryte chmurami a po zabudowie górek byłoby spowite smogiem. Halo? Czy ktos w ratuszu myśli w perspektywie większej niż kadencja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, ze wszystko juz na gorze przyklepane słychać od lutego. A jak widać ze zmiany granicy ESOch umożliwiającej zabudowę wszystkich wierzchowin -nici. Wiec jednak da sie myślec tez o mieszkańcach a nie tylko i wyłącznie zyskach deweloperów i kogo tam jeszcze. Dziękuje obrońcom górek za wytrwałość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też uważam że jak tam wybudują bloki to nic wielkiego się nie stanie ale przynajmniej skończy się przesiadywanie tam bezdomnych i imprezki pod chmurką okolicznej młodzieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy chcą parku a nie krzaków i śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
30% można zabudować już teraz, ponadto ankietowano mieszkańców Czechowa i wyniki są miażdżące dla obrońców Górek!!!
Nikt tam nie chce chodzić bo to syf, kiła i mogiła. Pieski srają, żule biesiadują i taki z górek teraz "pożytek".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechów napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Spisane ze slajdu wczorajszej prezentacji: 80% ankietowanych uważa, że Górki Czechowskie są niebezpiecznym miejscem. Przedstawiane argumenty: brak oświetlenia, pijaństwo, chuligaństwo, wysypisko śmieci, narkomani, niebezpieczne zwierzęta, bezdomni, agresywni ludzie, dużo krzaków co wzbudza strach, dzicz
Podzielam zdanie ankietowanych. U mnie akurat nie byli ale mam podobne zdanie co te 80%. Dzieciaków nie Górki nie puszczę, póki ktoś tego terenu nie ucywilizuje.
I ja się przyłączam. Panie prezydencie, TBV czas zrobić porządek z Górkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...