Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyskusja o górkach czechowskich. Padła propozcja: referendum

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2016 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Skończą się wreszcie pijackie libacje i sralnia dla okolicznych piesków. Jestem za zagospodarowaniem Górek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy zachowaniu status quo, za kilka lat na Górkach nie pozostanie nic cennego... trzeba się jak najszybciej dogadać z deweloperem, inaczej zostanie 100 ha ugoru.... a wtedy o zielony kilkudziesięciohektarowy park służący mieszkańcom będzie bardzo ciężko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30% można zabudować już teraz, ponadto ankietowano mieszkańców Czechowa i wyniki są miażdżące dla obrońców Górek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30% można zabudować już teraz, ponadto ankietowano mieszkańców Czechowa i wyniki są miażdżące dla obrońców Górek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto dał taki zielony teren jeden z nielicznych w miecie do sprzedazy- PLATFORMUSY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze będziecie jerdolić o tych górkach? Słuchac juz urwa nie można. Zabudowac to w pi.zdu albo ebanych kartofli zasadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zabudowa to tylko miasto i budowa mieszkanie +,a jeśli Deweloper to tylko park ponieważ kupił z takim przeznaczeniem.Wiem ,ze Piątek bo to on jest współwłaścicielem wydał w u...j kasy na kampanie wyborcze swoich ludzi ale szmalcownicy wara od naszej ziemi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie już bełkotać o tych górkach, miasto jest po to, żeby były w nim bloki, drogi i chodniki, kto chce terenów zielonych i przestrzeni niezabudowanych niech się przeniesie w okolice Parczewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, ja mam mieszkanie na nowym osiedlu i płakać mi się chce nad postępowaniem urzędników w Lublinie, którzy w ogóle nie dbają o mieszkańców przy uzgadnianiu dokumentacji deweloperom. Na nowych osiedlach nie ma w ogóle zieleni ani przestrzeni, nie ma mowy o tym by posadzili drzewa, najwyżej krzaki, czy jakieś niewielkie zadrzewienia. Nie ma miejsca dla dzieci, skrerków, boisk. Tłoczymy się wśród tych betonowych kloców i wszędobylskich ogrodzeń na dwa metry, o miejscahc na somochody nie wspominając. Przykra jest ta dyskusja nad górkami, bo to pokazuje jak nam, mieszkańcowm nie zależy, nie jesteśmy świadomi, że mamy prawo domagać się miesc zielonych w mieście. A niestety jest ich jak na lekarstwo w Lublinie, bo czy każde osiedle ma takie miejsce?? Żeby można było wyjść na spacer z dziećmi, z psem, pobiegać, pobyczyć się na trawie?? Niestety nie, a decyzje miasta są bezwględne dla nas w ostatnich latach i korzystne tylko deweloperom.  A te niestety są nieodwracalne, więc jak już zabudoują górki, to koniec, bo zbudować park i uporządkować teren zawsze można, dopóki się go nie zabuduje. Jestem ogólnie rozgoryczona i właściwie śmiać mi się chce jak ktoś mówi o urbanistach i konsultacjach społecznych... daleko nam do tego, u nas nie ma urbanistów, miasto nie planuje wprzód na kilkadziesiąt lat, tylko na jedną kadencję. Konsultacje to fikcja. Chociażby jak załatwili ludzi na Wrotkowie ze skrewem, który wycięli z dnia na dzień, nie było żadnych konsultacji, tylko głosowanie w radzie miasta nad wymianą działek, po cichu oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jednak lepiej ucywilizować górki robiąc z niego park z prawdziwego zdarzenia, krótych w Lublinie nie ma zbyt wiele. To się nam mieszkańcom należy, żeby w mieście było przyjemnie i było czym oddychać. Zabudowa blokami to nie jedyny sposób na ucywilizowanie... Zresztą, obecny sposób budowania, opiera się na kryteriach dalekich od cywilizowanych, tj. bez wglądu na przestrzeń dla mieszkańców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
30% można zabudować już teraz, ponadto ankietowano mieszkańców Czechowa i wyniki są miażdżące dla obrońców Górek!!!
niestety to prawda ale grupka osób udaje, że jest inaczej i próbuje manipulować opinią publiczną
Niestety to nieprawda. Wystarczy przeczytać warunki zabudowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lepiej mieć park niż nie mieć nic. Wolę zgodzić się na zabudowę części poligonu a w zamian otrzymać zielone tereny rekreacyjne i park naturalny, niż dalej patrzeć jak na Górkach degradowane jest wszystko co najcenniejsze. Za kilka lat zostanie tam tylko trawa.
O tą degradację dba przede wszystkim obecny właściciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wolę osiedle i park niż ściernisko!!!!!
A ja wolę park i ściernisko niż osiedle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xXx napisał:
Ten nasz kochany Lublin to jednak faktycznie przesiąknięty cebulactwem jest do cna... Nie dziwota ze pisiorki tak dobrze się tu mają jeszcze. Co do niektórych to wręcz odnoszę wrażenie, że żyją w rzeczywistości rodem z powieści postapokaliptycznych. Nazywanie Górek Czechowskich zielonymi płucami Lublina to wam chyba zostało jeszcze po PRLowskiej propagandzie, co by mnie wcale nie zdziwiło bo wielu ludzi w tym mieście wręcz panicznie boi się postępu. Stadion zły, CSK złe, na remonty ulic to tylko biadolicie "oesu tyle spalin". Wszyscy to złodzieje i krętacze łasi na wasze podatki i zadłużenie tej naszej "metropolii". Wielki ból dupy o to, ze ktoś kupił ziemie i chce na niej zarobić... Lepiej przecież żeby ktoś za swe ciężko zarobione pieniądze postawił wam w ramach wolontariatu na Czechowie drugi Central Park, utrzymywał z własnej kieszeni i jeszcze nic z tego nie miał. Choćby pokojową Nagrodę Nobla dostał to i tak byście go o machlojki posądzali jak Owsiaka. Rzeczywistość jest taka że te cudowne "tereny zielone" to usiane psimi gównami, puszkami po browarach i innymi śmieciami zarośla pełne żuli i ćpyków. No i oczywiście wielki las z kilkoma drzewami na krzyż, w takim razie Stary Gaj to chyba tundrą jest, a zalew Morzem Śródziemnym... Bloki staną tak czy siak, kwestia tylko czy będzie ich o te kilka (lub kilkanaście) więcej czy mniej, a wasze marudzenie i tak nic nie zmieni. Pozdrawiam...
Poczekaj aż Ci ktoś z bliskich zachoruje... czego nie życzę... to inaczej będziesz śpiewał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Skończą się wreszcie pijackie libacje i sralnia dla okolicznych piesków. Jestem za zagospodarowaniem Górek.
Takie problemy zgłaszaj do właściciela terenu i Straży Miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ile jeszcze będziecie jerdolić o tych górkach? Słuchac juz urwa nie można. Zabudowac to w pi.zdu albo ebanych kartofli zasadzić.
To nie słuchaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
kto dał taki zielony teren jeden z nielicznych w miecie do sprzedazy- PLATFORMUSY
Nie do końca prawda. Sprawdź kto pozwolił oddać Górki w ręce prywatne. W sumie jedni drugich są warci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...