Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie Tacy Panowie jak : czesław Niezgoda - pierwszy Przewodniczący Regionu Lubelskiego "S", Marian Fuszera - pierwszy skazany przez WRONĘ z a strajk w LZNS, Włodek Blajerski , Zniknęli z historii ogólnej czy POniektórych. Już sama "koronacja" POniektórych działaczy "oPOzycji" przez Bula była kaszanką. Także i ta "świrza" jest kotletem sprzed roku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wybrani, przebrani, przesiani a gdzie reszta?. Gdzie reszta tych poniewieranych z paszportami w jedna stronę, wyrokami sadów(sic), internowanych, internowanych inaczej(miicja, wojsko, itp). O nich należy też pamiętać gdyż bez nich sami wyróżnieni też by nic wówczas ni zdziałali.
0
o take wolność im chodziło ? sprzedana obcemu kapitałowi Polska i wykonywanie poleceń komisji z Brukseli
0
Brak lustracji,dekomunizacji i niestety mamy to co mamy,a była lista Maciarewicza,lista kapusiów,szkodników,konfidentów,komuchów,płatnych pachołków Moskwy,uśpionej agentury sovieckiej w naszej ojczyżnie. Publikacja i dekonspiracja całego tego czerwonego lajna przez Antka została brutalnie przerwana i mamy teraz szambo,nie wiadomo gdzie dupa a gdzie głowa. Powychodziły potem takie różne jaja jak Smoleńsk,czy Bul na prezydenta.
0
precz z nimi, zabrać im majątki, bo my na tym dole min.  przez nich klepiemy biedę, kraj sprzedany, gdzie te moje obiecane 100 tysięcy
0
precz z nimi, zabrać im majątki, bo my na tym dole min.  przez nich klepiemy biedę, kraj sprzedany, gdzie te moje obiecane 100 tysięcy
Józef idż z tym problemem teraz do Bula i urwij mu jaja i nie zapomnij o odsetkach za 25 lat. Raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencką hołotę !!!
0
Mój ojciec brał udział w pierwszym w Polsce strajku na WSK i co dzisiaj z tego ma? Głodową rentę inwalidzką. Nie warto było, naprawdę nie warto było obalać PRL, bo chociaż trzymali za mordy, to przynajmniej szanowali ludzi pracy, nie to co styropian z "S", jebani cwaniacy z wąsikami na stołeczkach prezesów, ścierwa, posprzedawali wszystkie zakłady albo je zlikwidowali... oby zdechli z głodu na starość.
0
Mój ojciec brał udział w pierwszym w Polsce strajku na WSK i co dzisiaj z tego ma? Głodową rentę inwalidzką. Nie warto było, naprawdę nie warto było obalać PRL, bo chociaż trzymali za mordy, to przynajmniej szanowali ludzi pracy, nie to co styropian z "S", je***i cwaniacy z wąsikami na stołeczkach prezesów, ścierwa, posprzedawali wszystkie zakłady albo je zlikwidowali... oby zdechli z głodu na starość.
  także w życiu nic nie zrobi dla tego kurewskiego kraju, bo tu tylko kur.... i zlodziej żyją
0
Tak się dzieje gdy żyd u władzy !!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: