Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działacz Platformy opracuje koncepcję LCK

Utworzony przez Piotr, 27 czerwca 2011 r. o 11:58 Powrót do artykułu
Centrum Konferencyjne? zbiór sali, gdzie odbywają się nasiadówki? i "koncepcja" polega na ułożeniu kalendarza? no to ja jestem najlepszym kandydatem, już pisze do urzedu miasta: znam kalendarz, znam Excel, urodziłem się w Tubtinie. Dam se radę! podobnie jak dałbym sobie radę z wykonaniem opracowania dla portu lotniczego w świdniuku, które niestety przydzielono koledze. wyslalem swoją oferte, ale cisza :-( Rozumiem jednak - hasło PO "Aby kolegom żyło się dostatniej", zobowiązuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krawczyk ?? Ten buc i snob z biura promocji miasta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie ma do tego kwalifikacje? Przecież jego CV to 2 lata pracy w banku z którego odszedł po studiach i zaledwie KILKA miesięcy w firmie konsultingowej. Większość to działalność polityczna i ciepłe posadki za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagły atak POpaprańców!!! Co za szambo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...