Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaka była przyczyna legitymowania i podstawa prawna legitymowania?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podstawa prawna to art. 15 Ustawy o Policji moim zdaniem brak było tutaj podstawy faktycznej która musi wystąpić aby można było podjąć legitymowanie.
0
A pan D.zaraz dostanie bieguneczki i chłopaków ukarze bo to tylko plebs. Będzie postępowanie i zaoszczędzi. Taki jest w Lublinie prykaz od pana D.karać za wszystko i szukać by uwolnić.
0
Wariatkę w tym kraju ostatnio nie brakuje... Szczególnie s warszafffce ale ze w Lbn ??? To juz dziwne ...
0
Policjanci bez wątpienia odrobinkę się wygłupili, ale czy warto o tym pisać? Zostali wysłani na interwencje przez swoich przełożonych, ale to nie oficer, ale właśnie krawężnik otrzyma kopa w jaja od komendanta ....
0
Rany ale te kobiety znalazły sobie sposób na swoje pięć minut chyba w związkach im za dobrze nie idzie  
0
Jak zwykle - brzydkie feministki. Dziewczyny, apeluję - zadbajcie o siebie, o swoją kobiecość, a i zwolenników wam przybędzie!
0
Wzrusza mnie operatorka kamery.
0
panie kabaciński, szukaj pan se roboty...chociaż znając te nasze polityczne gnidy pewnie przeskoczy do eselde.
0
policjanci podpisali klauzulę sumienia i stąd pewnie ta interwencja
0
Lublin, wiadomo ;)  Z chwilą podania swoich danych osobowych, Policjanci wpisują te dane do swoich baz danych jako legitymowane osoby i z jakimś tam komentarzem. Po kilku latach  takie dane  nigdy nie likwidowane mogą być podawane jako szczera prawda. Napiszą np. zakłocali spokój publiczny I jak po kilku latach te osoby udowodnią że tak nie było ?
0
Nora, sorry - jesteś "słodka .... " ( końcówkę sama sobie dodaj) żal mi Cię!
0
Nora, sorry - jesteś "słodka .... " ( końcówkę sama sobie dodaj) żal mi Cię!
Pozwól że ja ocenię albo inny duży Wacek.
0
No cóż, zyjemy w państwie gdzie każdy wszystko może, jak ma władzę. A człowiek ma obowiązek tylko trzymać gębę na kłudkę i dac się poniżac w imię patriotyzmu. Lepiej żeby tego kraju nie było, bo sami nie dbamy o jego obywateli.
0
Brawa dla Policji !
0
feministki to lewackie ,pasożytnicze szmaty,antykobiety !!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: