Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czy to przypadkiem to nie rodzina asystenta posła Palikota, który jak był asystentem innego posła i członkiem innej partii to też kupił sobie nad Białym działeczkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja cztytałem w gazecie, że działkę kupił koleś i wycofał się z aktu notarialnego bo okazało się, że może co najwyżej zrobić sobie kupkę na tej działce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To źle czytałeś.Działka od początku do końca przebywała w rękach ww. osób, tj. rodzinie wójta gminy Włodawa.A oskarżony Tadeusz S. to on sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To śmieszne, że Dziennik Wschodni przypisuje sobie zasługi wygrzebania tej afery, czytam wszystkie chełmskie gazety i nowy tydzień opisywał sprawę przed dziennikiem, kiedyś robiłem w mediach i po prostu wydaje mi się tro nie fair wobec kolegów dziennikarzy z NT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...