Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W AUTOBUSACH MIEJSKICH DZIAŁO SIĘ JESZCZE BARDZIEJ,WYCIERAŁO SIĘ TO TO POTEM O WSZYSTKO I O WSZYSTKICH .SZKODA ZE ORGANIZATORZY TEJ ŻENADY NIE POMYŚLELI O WSPÓLNYM PRYSZNICU DLA JEJ UCZESTNIKÓW
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sama gimbaza. zabawa na ich poziomie
0
czy ludzie o zdrowych zmysłach mają takie kretyńskie pomysły...a ta kretyńska moda skąd do Nas przyszla?
0
Jeżuczy tylko debile piszą tu komentarze???
0
W AUTOBUSACH MIEJSKICH DZIAŁO SIĘ JESZCZE BARDZIEJ,WYCIERAŁO SIĘ TO TO POTEM O WSZYSTKO I O WSZYSTKICH .SZKODA ZE ORGANIZATORZY TEJ ŻENADY NIE POMYŚLELI O WSPÓLNYM PRYSZNICU DLA JEJ UCZESTNIKÓW
Sam jesteś żenada. Niech się młodzi bawią. Lepiej niż jak Ty -  jabola wypić w Ludowym
0
Było najlepiej najlepsi ludzie super muzyka chcemy jeszcze raz
0
I tu cię Marcinie zmartwię nie piję jaboli,widać coś o tym wiesz....Nie piłem z tobą jabola abyś zwracał się do mnie na ty,trochę kultury jeśli wiesz o czym mówię.Jechałem sobie spokojnie w autobusie i nie życzę sobie aby to kolorowe coś wycierało farbę o moje ubranie.DOTARŁO COŚ DO TWOJEGO zakutego ŁBA?!
0
Ku...a, nie wiedziałem że mieszkam w tak strasznie europejskim mieście. Kultura przez duże K, żywa sztuka i to na poziomie przedszkola.
0
Suuuppppppeeeerrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Sam jesteś żenada. Niech się młodzi bawią. Lepiej niż jak Ty -  jabola wypić w Ludowym
Niech się młodzi lepiej uczą kultury bo będą miały tak samo zlasowany mózg jak ty
0
Super było, oby więcej takich atrakcji w Lublinie. Sssssuuuuuupppppppeeeeerrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Krytycy niech się schowaja w szczaw. Lepiej nazekac ze nic się nie dzieje i siedzieć przez TV i oglądać kolejne odcinki seriali - to jest dla takich wiecznie niezadowolonych szczyt atrakcji. Dobrze że w Lublinie się coś dzieje - zamiast pić jak ktoś napisał jabola czy browca na ławce przed blokiem czy domem lepiej się zabawić na świeżym powietrzu podczas takiej imprezy. Na pewno za rok też się wybiorę
0
Jak się bałeś o swoje ubranie to trza było z buta zaiwaniać a nie do MPK swoje cztery litery ładowac.
0
Banda krytkujacych idiotow niekorzy nie umieją się bawić ale to nic pewnie są Rudzi i zakompleksieni
0
Jak to piosenka przy pierwszym filmiku
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: