Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ile dzisiaj w Lublinie płacą za udział w KOD ? Żeby mi się zwróciło za bilet .
Sorry, to nie jest pisowska manifestacja  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram KOD Nie sprzedam demokracji za 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszołomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu służy KOD? Obrony ludzi starego układu. Obrony najbardziej niedemokratycznej instytucji zdolnej wg wlasnego widzi-mi-sie paraliżować legalnie wybrany Rząd i Prezydenta. Bronienie monopolu mediów i cenzury w rękach medialnych układów i rodzin resortowych dzieci. Zadajmy sobie pytanie - kto stoi za organizacją tych demonstracji (i gdzie byli wcześniej ci manifestujący) ? Mądry (jak nie wie) "poszuka", a mięso armatnie i wełniane istoty przyjdą "na manifestację" i będą bezwiednie jak papugi powtarzać podane im na kartkach hasła. Żal mi tych biednych niemądrych ludzików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy zatensknili za czarno-białą telewizją. Taką w której nie ma kolorów i odcieni jest tylko czerń i biel. My albo oni. Dobrze wiemy z historii jak to się kończy :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile za udział płaci żyd Soros z USAraela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrowienia dla mohera
głupota ludzka nie ma granic - stare babki bronią koryt elyt
stare babki bronią koryt dla pisowskich elyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram KOD Nie sprzedam demokracji za 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Obrony Żydokracji znowu będzie łaził po mieście i straszyć. Powinni sobie poprzypinac kartki "Antypolak".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie może ktoś gdzie płacą i kto to płaci za udział w tej manifestacji????????????????????????????????????????????????? Słyszałem że dają po 100 zł i po butelce wódki na głowę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Refunduje węgierski zyd Soros
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlot sympatyków GRU, KGB, UE, MOSADU,klub pejsatych i stowarzyszenie wnuków z wermachtu. czysta śmietanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje NOBEL bezapelacyjnie!!!!Fotka i objaśnienie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE TE PROSIACZKI PRZEPIĘKNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie może ktoś gdzie płacą i kto to płaci za udział w tej manifestacji????????????????????????????????????????????????? Słyszałem że dają po 100 zł i po butelce wódki na głowę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nic nie dają, ten model tylko bierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie świnki dają sorosa kaskę to już biegnę ,tylko żeby nie było tam Pierdu bo bardzo smrodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie może ktoś gdzie płacą i kto to płaci za udział w tej manifestacji????????????????????????????????????????????????? Słyszałem że dają po 100 zł i po butelce wódki na głowę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pisdaje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile dzisiaj w Lublinie płacą za udział w KOD ? Żeby mi się zwróciło za bilet .
Widzisz gościu, i tym się różnimy od ciebie, że ty to robisz dla pieniędzy a my z przekonania. Możesz jechać do Białej Podlaskiej - tam popytaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 osób przyjdzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...