Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Płacą coraz mniej - ale dla wytrwałych będzie uścisk nowoczesnego ryśka - znaczek protoplastki po oraz nowoczesnego ryśka - znaczek unii wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie będzie również legalna manifestacja antyKOD NA Placu Litewskim o godzinie 12.30 może warto o tym wspomnieć ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Obrony Darmozjadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu służy KOD? Obrony ludzi starego układu. Obrony najbardziej niedemokratycznej instytucji zdolnej wg wlasnego widzi-mi-sie paraliżować legalnie wybrany Rząd i Prezydenta. Bronienie monopolu mediów i cenzury w rękach medialnych układów i rodzin resortowych dzieci. Zadajmy sobie pytanie - kto stoi za organizacją tych demonstracji (i gdzie byli wcześniej ci manifestujący) ? Mądry (jak nie wie) "poszuka", a mięso armatnie i wełniane istoty przyjdą "na manifestację" i będą bezwiednie jak papugi powtarzać podane im na kartkach hasła. Żal mi tych biednych niemądrych ludzików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzienniku wschodnim - widać dużo jest dziennikarzy stronniczych - głównie liberalno-socjalistycznych - włączają się w naganianie tego całego szKODu - ale to dawny organ pzpr - sztandar ludu - tak kiedyś było, a przyjdą głównie starzy wyborcy unii wolności - poprzedniczki po i nowoczesnego ryśka oraz starzy pzprowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy tam chodzi,ma 100 za chwilę wykrzykiwania. Lubi tanie wino i mile wspomina komunę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baranina mająca problemy z samodzielnym myśleniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajacować na szKODzie .Kur...wa jaki to wstyd .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w zomo, byłem w ormo, tera jestem za platformo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlot sympatyków GRU, KGB, UE, MOSADU,klub pejsatych i stowarzyszenie wnuków z wermachtu. czysta śmietanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kod -Targowica !!! Kicha ,wstyd i pomyłka !A czego bo nie zrobiliśmy porządku 1989r.Wychodzą nam teraz szumowiny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targowica !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywna redakcjo DW, manifestacji będzie 3 - w Lublinie standardowo do szkodników i przewrotowcow będzie kontrmanifestacja.
... kiboli, ochroniarzy, zadymiarzy i bezmózgowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te POsiaczki utuczone na synekurach, nieprawdaż...
 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram KOD Nie sprzedam demokracji za 500+
Dostaniesz 600 PLN, lecz musisz jeszcze przespacerować się z nami trzy razy, za darmo nie płacimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tłumy kodziarzy W BRUKSELI    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MRÓZ ZELŻAŁ - BARANY WYSZŁY NA HALE    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu służy KOD? Obrony ludzi starego układu. Obrony najbardziej niedemokratycznej instytucji zdolnej wg wlasnego widzi-mi-sie paraliżować legalnie wybrany Rząd i Prezydenta. Bronienie monopolu mediów i cenzury w rękach medialnych układów i rodzin resortowych dzieci. Zadajmy sobie pytanie - kto stoi za organizacją tych demonstracji (i gdzie byli wcześniej ci manifestujący) ? Mądry (jak nie wie) "poszuka", a mięso armatnie i wełniane istoty przyjdą "na manifestację" i będą bezwiednie jak papugi powtarzać podane im na kartkach hasła. Żal mi tych biednych niemądrych ludzików.
Resortowe dzieci? Mówisz o prezesie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...