Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
stawiam na Ryśka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Berze źle z oczu patrzy. Niech wygra lepszy :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gienek Hetman, Leoś Seidler to byli mocarze UMCSu... piekne czasy PZPRu, ZSLu, rozwoju, dobrobytu i wolności słowa... aż się łza w oku kręci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZNALEZIONE W SIECI - CIEKAWE!   - Guest - dnia 18 Kwie 2016  napisał: No patrzcie, patrzcie. Jak napisano w artykule - Pan kandydat na rektora wydał oświadczenie, w którym przypomina swojemu kontrkandydatowi o tym, że wybory władz uniwersytetu wymagają szczególnej troski o zachowanie dobrych obyczajów zawartych w kodeksie „Dobre Praktyki w Szkołach Wyższych”. Coś tam w mediach pisano już o tym w 2012 roku. A no właśnie! Dlaczegóż to takiego nastawienia obecny rektor nie prezentował w poprzedniej kampanii, gdy z rywalizacji o stołek rektora wycofał się prof. Dąbrowski? Czy ktoś podkładał mu (Dąbrowskiemu) "świnię", gdyż tenże twierdził - mniej więcej to, że okoliczności kampanii prowadzonej na rzecz kontrkandydata (Michałowskiego) nie mieściły się w sferze metod określanych mianem "fair play". Oczywiście tę aktywność skierowaną przeciwko prof. Dąbrowskiemu prowadziła jakaś tajemnicza "niewidzialna ręka", a Michałowski o tym nic nie wiedział? Czyż nie tak było?   Lake Hughes Rd, dnia 19 Kwie 2016  napisał:
Dąbrowski wycofał się, bo policzył szabelki i wiedział, że przegra, a że potem musiał to jakoś uargumentować, to gadał coś o fair play. :)
  ~Mgr Honoris Causa~     Coś jednak było na rzeczy. Zwykle urzędujący rektor  ma tę przewagę, że jest rozpoznawalny i z reguły ma większe szanse na drugą kadencję. Rektor Dąbrowski nie zaliczył wpadek i zaczął wyciągać UMCS z zapaści finansowej po swoich poprzednikach (sprawa znana w mediach na całą Polskę - UMCS był najbardziej zadłużoną uczelnią w kraju). I w trakcie rywalizacji tak sobie rezygnuje, bo "policzył szabelki"? A może jednak ktoś go "obsrywał" poza plecami (niekoniecznie sam Michałowski)? Oto komunikat prof. Dąbrowskiego, który pojawił się wówczas w mediach.    W oświadczeniu przesłanym mediom napisał: "W celu definitywnego zakończenia skierowanej przeciwko mnie bezprecedensowej, agresywnej kampanii, która nie ma nic wspólnego z etosem akademickim (w zamian za poparcie, obiecywanie stanowisk, apanaży, rozrzucanie ulotek zawierających kłamliwe informacje, manipulowanie studentami) podjąłem decyzję o niezgłaszaniu swojej kandydatury w nadchodzących wyborach. Po przeprowadzonych działaniach Uczelnia znajduje się w dobrej, niczym niezagrożonej kondycji finansowej. Szczegółowy bilans dokonań upływającej kadencji przedstawię na czerwcowym posiedzeniu Senatu. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali moje działania." ================== ======================= Przypominam, że żaden z nich (Bera czy Michałowski) nie jest kandydatem na rektora UMCS z "mojej bajki". Ale prawdę trzeba pokazać. Tak było.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pana Michałowskiego ("Stulecie wodociągów lubelskich", Lublin 1999) ogromnie zaskoczyło, że nie będzie jedynym kandydatem, co lubi najbardziej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
UMCS zasługuje na rektora. Ostatnim był Harasimiuk.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pana Michałowskiego ("Stulecie wodociągów lubelskich", Lublin 1999) ogromnie zaskoczyło, że nie będzie jedynym kandydatem, co lubi najbardziej.
    Lubi mieć także szefa Uczelnianej Komisji Wyborczej ze swego wydziału?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czy napiszecie jak wyglądało to przedwyborcze starcie. Ci, co byli mówią, że Bera wygrał... Pewnie ludzie chcieliby poczytać...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no pewnie. Duuużo zarzutów ze strony pana Ryszarda. Szkoda że bez pokrycia i na każdy była jasna odpowiedź. Szkoda również że wielu odpowiedzi Pan Ryszard nie przyjmował do wiadomości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zorganizować bitwę(pojedynek) na Arenie Lublin. Niech wygra lepszy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: