Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci czekają na miliardy. Przeciętny rodzic ma do zapłacenia ponad 35 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2017 r. o 09:20 Powrót do artykułu
Ci dłużnicy to nie mają rodzin? Rodzice, rodzeństwo, konkubini płacić, albo do kamieniołomów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dzieci czekają, ale matki, ich adwokatki i sędziny. Sądy nie zasadzają wg dochodów faktycznych, ale wg tego "ile pozwany zarobiłby, gdyby dokonał wszelkich starań, by zarobić maksymalnie". Jest korupcja w sądach i adwokatka dzieli się z sędziną bardzo często. Ja zarabiam 2200 zł na rękę, alimenty mam 1200 zł. Mieszkam sam, czynsz mam 600 zł, nie starcza mi na nic. Jestem pozadłużany. A matka moich dzieci wraz z alimentami, które płacę, 500+, swoimi dochodami ma prawie 6000 zł miesięcznie, jeździ sobie za granicę. Tak to wygląda w większości wypadków. Tylko frajerzy, tacy jak ja płacą alimenty. Jak ktoś straci pracę, sąd mu alimentów nie obniży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie napiszecie o ojcach co placa a matki nie pozwalaja widziec dzieci chca tylko to coraz wiecej kasy ( alimentow ) a tak naprawde nie opiekuja sie dziecmi takie zycie na pokaz i dla kasy!!?? Jest to nekanie dzieci ograniczanie praw dziecka ojca i to normalne??? moze o tym artykul teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nich kochające mamusie udowodnią że pieniądze z alimentów przeznaczają na dzieci, a nie na swoje ,,waciki'' i inne potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ci dłużnicy to nie mają rodzin? Rodzice, rodzeństwo, konkubini płacić, albo do kamieniołomów.
 a co to rodzina kazała im się pieprzyć i robić dzieci idioto, po drugie baby robią sobie z takimi durniami dzieci, po trzecie to po co rzad za nich płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...