Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podłość ludzka nie zna granic. To że Ci ludzie są biedni i korzystają z mops i zasiłków nie oznacza że nie pracują lub że to nieroby. Pewnie zarabiają najniższą krajową lub pracują na śmieciowej umowie. Szkoda mi ludzi którzy tak podle się wypowiadają. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie życzę Wam żeby to wasze dzieci spotkała taka niespodzianka.
To prawda.Podłośc ludzka nie zna granic.Sąsiad zazdrości sąsiadowi np.TELEFONU.Żyjemy w okropnej rzeczywistości.Człowiek człowiekowi wilkiem,jak mówi stare przysłowie.System zrobił z ludzi bydlaków,którzy są bez uczuć,podli,zazdrośni.Jak większośc tutaj wypowiadająych się .Kiedyś sąsiad ,znajomy był ważny,każdy służył pomocą innym.Teraz cieszy sie z nieszczęścia obok.OKROPNY kraj i coraz gorsi ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda.Podłośc ludzka nie zna granic.Sąsiad zazdrości sąsiadowi np.TELEFONU.Żyjemy w okropnej rzeczywistości.Człowiek człowiekowi wilkiem,jak mówi stare przysłowie.System zrobił z ludzi bydlaków,którzy są bez uczuć,podli,zazdrośni.Jak większośc tutaj wypowiadająych się .Kiedyś sąsiad ,znajomy był ważny,każdy służył pomocą innym.Teraz cieszy sie z nieszczęścia obok.OKROPNY kraj i coraz gorsi ludzie.
    To jest celowa robota systemu. Ludzie skłóceni nigdy się nie zjednoczą. Będzie można z nimi zrobić wszystko... Po prostu czysta psychologia tłumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co jaka ty płytka jesteś, aż mi ciebie żal. I to nie bezrobotnych powinno się eliminować, bo to niech ich wina, że rząd sprzedał Polskę. Gdyby w Polsce było gdzie pracować, to by pracowali. A tak kotku niestety sama wiesz jak jest na rynku pracy. Cieszę się, że masz pracę, ale w dzisiejszych czasach masz ją albo po znajomości albo się puściłaś i masz ją przez łóżko - taka prawda :) Żeby ją utrzymać, musisz teraz regularnie dawać swoim mocodawcom :) Dupy oczywiście :) Piszesz po co się mnożą biedni. Wiesz, względem takich jak ty Hitler miał rację. DO GAZU!
Bezrobotni bo nie chcą pracować , teraz prace sezonowe sa ale po co ? lepiej siedzieć w domu i bąki puszczać bo i tak gmina da , w okolicy Lublina było wielkie ogloszenie przy zbiorach wiśni , chętnych brak , gospodarz likwiduje plantacje z braku pracowników ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca jest dla chcącego nic trudnego. słyszałem jak dwie kobiety rozmawiały sie w sklepie i jedna do drugiej ze jak by pracowała nawet za 1200zł to juz by sie nie nalezało od gminy zasiłki bo przekracza jakaś ustaloną kwotę na jedną osobę, a tak co miesiać kasa jest , obiady dla dzieci opał na zimę ,zakup ksiązek, ubrań. wiec lepiej sie kalkuluje nie pracować siedzieć w domu a chłop na czarno bedzie robił. i trzeba narzekać że pracy nie ma? teraz moda jest na 3+(Rodzina wielodzietna)   jak w Kiepskich z moim wykształceniem pracy nie ma :unsure:  praca jest ale za marną kase i dlatego tak ludzie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotni bo nie chcą pracować , teraz prace sezonowe sa ale po co ? lepiej siedzieć w domu i bąki puszczać bo i tak gmina da , w okolicy Lublina było wielkie ogloszenie przy zbiorach wiśni , chętnych brak , gospodarz likwiduje plantacje z braku pracowników ,
    A dlaczego chętnych brak? Zastanawiałaś się nad tym? Nie tak dawno w Polsce, w tym na Lubelszczyźnie, było głośno o plantatorach owoców, w tym wiśni. Blokowali drogi. Dlaczego? Bo rolnik w skupie za 1 kg wiśni dostaje 40 - 60 groszy. Podobnie z czereśniami czy jabłkami. W sklepie wiśnie czy czereśnie kupujesz od 8 do 12 zł za kg. Rolnik sprzedaje za 60 groszy. Zatem kiedy kogoś zatrudnia, nie da mu więcej jak 20 gr od kilograma. Policz sobie, człowiek ręcznie w ciagiu dnia nazbiera nie więcej jak 5 - 6 wiaderek wiśni. Czyli 60 kg. Zatem 12 zł za dzień, kiedy w Polsce minimalna stawka to 50 zł dniówka. Więc wybacz, ale sam bym sie trzy razy zastanowił czy warto za 12 stać w upale i na wysokości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cena wiśni 2 zł w tym roku na skupie,rolnik proponował 1 zł za kg , jakiś czas temu było w panoramie lubelskiej , a chętnych brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego tu zazdrościć? Starego samochodu i telefonu? Tylko dzieci szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec jeżeli złotówka za kg to jednak wyjdzie dniowa 50 zł tylko robić się nie chce. Lepiej naklepac dzieci i zasiłek pobierac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego tu zazdrościć? Starego samochodu i telefonu? Tylko dzieci szkoda.
    dzieci szkoda to fakt , ale te babska rozdarte ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że w urzędach typu PCPR czy PUP nie odbiera się e-maili to niemal norma. Jeden z pracowników tego tpu placówki sam przyznał kiedyś, że nie odpisuje na maile - bo po co..... W PUP-ach, aby otrzymać odpowiedź na pytanie/prośbę przesłaną e-mailem niejdnokrotnie trzeba wykonać dodatkowo wiele telefonów, zaangażować w to kierownika placówki, szefa wydziału, informatyka (bo on tylko - może wydrukowac maile...., tak, tak w niektórych PUP-ach drukują maile) i po podpieczętowaniu ich przez kierownika, szefa, osoby upoważnione itp oraz uzyskaniu zgody od nich na udzielenie odpowiedzi można doczekać się odpowiedzi. Nie trzeba mówić, ile to może trwać... Nie wiem po co są tego typu jednostki, służą tylko same sobie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne nie raz przejeżdżaliście koło takich sadów , zazwyczaj to pracują tam dzieci chcące sobie zarobić na wakacjach , albo obcokrajowcy      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cena wiśni 2 zł w tym roku na skupie,rolnik proponował 1 zł za kg , jakiś czas temu było w panoramie lubelskiej , a chętnych brak
 bzdury piszesz, w skupie nie dadzą ci więcej jak 40 - 60 groszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no faktycznie tragedia, bedzie publiczne ukrzyzowanie "winnego"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 bzdury piszesz, w skupie nie dadzą ci więcej jak 40 - 60 groszy
http://www.sadbiznes.pl/aktualnosci/ceny-skupu-wisni-do-przetworstwa Wątpię w to aby ktoś oddawał wiśnie na skup , taki rolnik ma swojego odbiorcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończe z tymi cebularzami - ludzie biedni nie byliby tak pretensjonali i zoruzmieliby że wyjazd jest przesunięty a najważniejsze że dzieciaki pojadą na wakacje. To zwykła paździeżownia społeczna, plebs odstrojony jak cieć w niedzielę, ogorzali od słońca w nic nie robieniu z słowotokiem pospolitym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie piszecie takie glupoty :( ja pracuje po 10 godz. dziennie wychowuje samotnie dwoje dzieci i tez korzystam z pomocy MOPR bo nie zarabiam kokosow wiec nie osadzajcie ludzi :( nie wszyscy biedni ludzie to zlodzieje i kretacze :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończe z tymi cebularzami - ludzie biedni nie byliby tak pretensjonali i zoruzmieliby że wyjazd jest przesunięty a najważniejsze że dzieciaki pojadą na wakacje. To zwykła paździeżownia społeczna, plebs odstrojony jak cieć w niedzielę, ogorzali od słońca w nic nie robieniu z słowotokiem pospo
Jaki ty jestes plytki widac ze nie masz za grosz szacunku do ludzi tu chodzi o dzieci ze nie pojechaly staly i plakaly pod autokarem tym rodzicom bylo bez roznicy kiedy one pojada czytaj uwaznie co pisza tacy ludzie jak Ty to plebs i zakala tego spoleczenstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki ty jestes plytki widac ze nie masz za grosz szacunku do ludzi tu chodzi o dzieci ze nie pojechaly staly i plakaly pod autokarem tym rodzicom bylo bez roznicy kiedy one pojada czytaj uwaznie co pisza tacy ludzie jak Ty to plebs i zakala tego spoleczenstwa
Chyba nie rozumiesz co napisałem - szacunek do ludzi mam ale nie mam szacunku do pretensjonalnej bezrobotnej hołoty - dzieci mi szkoda że mają takich rodziców co robią aferę z byle gówna. Zresztą nie chce mi się rozpisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tych zdjęciach młode chłopy jak byki nie pracują, a ja stara baba 55 lat już orzę 35 lat, żeby nie zdechnąć z głodu, pieprzony kraj, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie stać na dzieci to się nie rodzi, nie mam litości dla nikogo, jedynie dla chorych, bo takiego postępowania nauczyły mnie pieprzone solidaruchy, bo pracuję za jałmużnę i rząd nie ma dla mnie litości, to dlaczego ja mam mieć dla innych. Oto co z nami solidaruchy z lat 80 zrobiły, lampa wina za pieniądze podatników - 700 zł, itp. np. obiad. ŻADNEJ LITOŚCI OPRÓCZ CHORYCH. A dzieci jak nie stać to się nie rodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...